زیبایی

اصلاح طرح لبخند

اصلاح طرح لبخند

اصلاح طرح لبخند به این معنی است که با تغییراتی در رنگ یا فرم دندانی و یا هر دوی این پارامتر ها ، جذابیت و زیبایی را در هنگام لبخند یک فرد افزایش دهیم . افراد بسیاری برای این درمان به دندانپزشکان زیبایی مراجعه می کنند . داشتن لبخند زیبا موجب افزایش توانایی های روحی و افزایش اعتماد به نفس فرد و توسعه نقش اجتماعی فرد در جامعه می گردد .

لبخند زدن و خندیدن از پدیده های فیزیولوژیکی بدن می باشد که باعث افزایش هورمون های سودمند بدن می شود و نقش سازنده ای در بدن دارند . ولی بسیاری از افراد به دلیل نداشتن لبخند زیبا ، از لبخند زدن خوداری می کنند و دارای اعتماد بنفس کافی نیستند . از این رو افراد مختلفی در جامعه برای اصلاح طرح لبخند به دندانپزشکان زیبایی مراجعه می کنند.

هدف اصلاح طرح لبخند

ایجاد یک سیستم همگام و سازگار در صورت و دندان ها می باشد به طوری که با درمان انجام شده بر ویژگی های زیبایی لبخند فرد افزوده شود.

به طور کلی این فرایند ، نیازمند یک رویکرد جامع توسط دندان پزشک زیبایی می باشد . دندان پزشک زیبایی برای دست یابی به یک نتیجه موفق نیازمند درک درستی از روابط دهان , دندان , لثه و عضلات صورت می باشد تا بهترین لبخند را برای بیمار بسازد .

طرح لبخند با کامپوزیت

ممکن است به روش های مختلفی انجام شود که پس از بررسی های دندانپزشک زیبایی ممکن است یک یا چند روش را انتخاب کنید .

اگر دندان های بیمار دارای فرم نامناسبی باشد و معاینات دقیق امکان درمان به وسیله کامپوزیت را تایید کند ، معمولا اصلاح طرح لبخند با ونیر کامپوزیت یکی از گزینه های مناسب برای بیمار می باشد . مسلما دندانی که فقط با ارتودنسی به نتیجه مطلوب می رسد را نمی توان با روش ونیر یا لامینیت درمان کرد
البته این که در بعضی موارد نمونه های انجام شده ای وجود دارد ، دلیل علمی بودن ان کار نحواهد بود .
به هر حال در هنگام انتخاب یک روش درست ، ونیر کامپوزیت ها روکش های کامپوزیتی می باشند که با قرار گرفتن بر روی دندان ها جلوه ای خاص برروی دندان ها ایجاد می کند .

در مواقعی که بیمار می خواهد لبخند هالیوودی نیز داشته باشد و رنگ سفیدی خاصی برای دندان های خود می خواهد ، می توانیم طرح لبخندش را با این روش اصلاح کنیم . در این روش ممکن است با توجه به نیاز و فرم دهان بیمار بر روی یک فک , دو فک و یا بر روی بعضی از دندان های انجام شود.

درمان با بلیچینگ

معمولا در مواقعی که دندان های فرد دارای نظم مناسبی می باشد و نیاز به ترمیم ندارد ، دندان پزشکان با اصلاح رنگ در طرح لبخند با کمک بلیچینگ به هدف زیبا سازی لبخند خواهند رسید . علت دوری کردن از روش های مثل ونیر ها اینست که مراجعه کننده دارای دندان های مرتب و منظمی می باشد و نیازی به روش های دیگر اصلاح طرح لبخند ندارد و رنگ های بلیچین را ایده ال درمان خود میابد ، در نتیجه با یک بلیچینگ و سفید شدن دندان های فرد خط لبخندی زیبا در دندان های فرد ایجاد می شود . البته قابل ذکر است که سفیدی دندان با بلیچینگ نسبی است و اگر مورد رضایت فرد واقع نشود باید روش های دیگری برای اصلاح لبخند این گونه از بیمار ها استفاده شود.

به طور کلی روش های مختلف دیگری برای اصلاح طرح لبخند وجود دارد که در این مقاله نمی گنجند. تصاویر زیر نمونه کار هایی از اصلاح طرح لبخند می باشد که توسط دکتر سهرابی انجام شده است.

هزینه طرح لبخند

هزینه اصلاح طرح لبخند معمولا از یک بیمار به بیمار دیگر متفاوت می باشد . به طور مثال افرادی که دارای دندان های منظم و سالمی می باشند هزینه کمتری خواهند داشت .مسلما اگر بیمار دارای دندان های نا سالمی باشد باید درمان های مختلفی روی دندان های فرد انجام شود و هزینه اش افزایش می یابد.

اجزای خنده در اصلاح لبخند

هماهنگی یک لبخند زیبا نیازمند یکپارچه سازی ترکیب صورت و ترکیب دندان ها می باشد . ترکیب صورت شامل بافت نرم و سخت صورت می باشد و ترکیب دندان ها مربوط به دندان و ارتباط آن با لثه است. به طور مثال اگر بیمار مراجعه کننده در راستای اصلاح طرح لبخند دارای فکی نامتقارن می باشد و به اصطلاح فکش جلوتر از بافت صورت می باشد باید پزشک دندان پزشکی بیمار را ابتدا به متخصص فک ارجاع دهد و پس از آن فرایند مربوط به اصلاح طرح لبخند را اجرا کند.

بنابر این زیبایی خط لبخند با رعایت اصول استاندارد زیبایی که شامل چیدمان مناسب، تقارن و تناسب دندان های می باشد حاصل می شود. دندان پزشکان زیبایی با تجزیه و تحلیل، ارزیابی و برنامه ریزی فرایند اصلاح طرح لبخند بیمار اغلب ارتودنسی,ونیر کامپوزیت,لامینت دندان به بیمار پیشنهاد می دهند تا با بهترین راهکار ها بیمار را در داشتن طرح لبخند زیبا یاری کنند.

آناتومی لبخند

دندانپزشکان زیبایی با شناخت از آناتومی دندان و لب شما لبخندی زیبا به شما هدیه می دهند. دندان ها باید به طوری کنار هم قرار بگیرند که انحنای لب فوقانی بیمار بر خط فرضی متصل کننده دندان به لب در قسمت فوقانی فک منطبق باشد. همچنین خط فرضی لب پایین بر قوس خط متصل کننده لبه های تحتانی دندان های بالا منطبق باشد تا دندان های و لبخند زیبا داشته باشد. قرینه بودن دندان ها از اهمیت ویژه ای در اصلاح طرح لبخند برخوردار است.

سلامت لثه ها در لبخند

داشتن سلامت لثه های از اجزای کلیدی در زیبایی دندان می باشد. لثه به عنوان یک قاب برای دندان می باشد در نتیجه از اهمیت ویژه ای برای داشتن لبخندی زیبا برخوردار است. دندان پزشک زیبایی قبل از اصلاح طرح لبخند باید سلامت لثه ها اطمینان حاصل کند. رنگ لثه های باید صورتی کمرنگ باشد و همچنین باید سفت باشد و سطحی مات داشته باشد. همچنین شکل لثه در فک بالا و پایین باید مناسب باشد کاملاً بر روی استخوان چسبیده شده باشد و ارتفاع مناسبی نسبت به دندان ها داشته باشد.

سلامتی دندان در طرح لبخند

پس از بررسی سلامتی لثه ، دندانپزشک زیبایی قبل از اجرای اقدامات اساسی در این راستا باید از سلامت دندان ها آگاه باشد و نداشتن عفونت دندانی بیمار مطمئن شود . در صورت داشتن عفونت در دندان های بیمار و یا داشتن دندان های خراب موارد فوق توسط دندانپزشک زیبایی باید اصلاح شود.

فرم دندان ها در طرح لبخند

پس از آن پزشک با مرتب کردن دندان های یکی از راه های مناسب برای بیمار را با توجه به وقت و هزینه های براوردی و با انتخاب بیمار پیشنهاد می دهد. دندان پزشک می تواند ارتورنسی, کامپوزیت, لامینت را برای مرتب کردن دندان های بیمار و سایر راهکار ها را با توجه به تخصص دندان پزشک زیبایی پیشنهاد دهد. دندان ها باید دارای اندازه,شکل و ابعاد مناسب باشند و نسبت به هم قرینه باشند.

رنگ دندان های نیز از فاکتور های قابل اجرا در این فرایند می باشد. رنگ دندان ها باید با پوست فرد متناسب باشد و طبیعی به نظر برسد.بسیاری از دندان پزشکان در صورت مرتب بودن دندان های بیمار با انجام بلیچینگ دندان زیبایی دست نیافتی را به بیمار هدیه می دهند .

برای آنالیز دقیق و کامل لبخند و آنچه می توانید داشته باشید با مطب تماس بگیرید . یک وقت مشاوره خوب برای طراحی لبخندی که قرار است نماد شادی های شما و مظهر جذابیت شما باشد بسیار مهم است . منتظر دیدار شما هستیم .

[alert type=”success” title=”بیشتر بدانید” grey_skin=1 ]برای مطالعه مقالات مرتبط با این موضوع روی دکمه های آبی کلیک کنید .[/alert]

[cws_button type=rounded size=small link=/مشاوره-زیبایی/# ]مشاوره زیبایی[/cws_button] [cws_button type=rounded size=small link=/خدمات-ما/آنالیز-لبخند-زیبا/# ]آنالیز لبخند زیبا[/cws_button] [cws_button type=rounded size=small link=/خدمات-ما/لامینیت-چیست/# ]لامینیت[/cws_button]


[cws_button type=rounded size=small link=/ونیر-کامپوزیت-چیست-؟/# ]ونیر کامپوزیت چیست؟[/cws_button] [cws_button type=rounded size=small link=/کامپوزیت-ونیر-دایرکت/# ]دایرکت کامپوزیت[/cws_button] [cws_button type=default size=small link=/کامپوزیت-دندان/# ]کامپوزیت دندان[/cws_button]


[cws_button type=default size=small link=/انواع-لبخند/# ]انواع لبخند[/cws_button] [cws_button type=rounded size=small link=/زیبایی-در-صورت/# ]زیبایی در صورت[/cws_button] [cws_button type=default size=small link=/آیا-ونیر-کامپوزیت-درد-دارد-؟/# ]آیا ونیر کامپوزیت درد دارد ؟[/cws_button]

افکار در مورد

 1. بیات گفت:

  سلام وعرض ادب .ببخشید آقای دکتر .من یکی از دندونهای جلویی فک بالام ترک خورده بود دکتر بران کامپوزیت کرده ولی متاسفانه هر دوسه هفته یکبار میشکنه!وباید دوباره برم اصلاح کنم.به نظرتون موادش خوب نیست یا کارشون اشکال داره؟

  1. دکتر محمد رضا سهرابی گفت:

   سلام بزرگوار
   تا علت اشکال ایجاد شده را پبدا نکنیم این اتفاق رخ خواهد داد . لازم است شما را به صورت حضوری ببینم .

 2. زهره ص گفت:

  سلام خسته نباشید.ببخشید من دوتا از دندونهای جلو رو کامبوزیت کردم .ولی بعد یه هفته یکی از کامبوزیت دندونم افتاد.میشه منو راهنمایی کنید که چکار بکنم

  1. دکتر محمد رضا سهرابی گفت:

   سلام بزرگوار
   قاعدتا باید به دندانپزشکتون مراجعه کنید . اگر متوجه سوال شما نشدم لطفا دقیق تر توضیح دهید .

 3. ناشناس گفت:

  درود و سپاس از سایت بسیار خوبتون.یک سال بود دنبال اطلاعات کاملی میگشتم امروز پاسخ همه رو اینجا دیدم.

 4. رقیه اویسی گفت:

  سلام بنده دندونام و ارتودنسی کردم ولی فک پایینم با فک بالام متقارن نیست و دندونام کوتاه و بلند هست آیا امکان درست کردنش وجود داره؟

  1. دکتر محمد رضا سهرابی گفت:

   سلام بزرگوار
   بله امکانش هست . لطفا وقت مشاوره رزرو کنید .
   موفق باشید

 5. نرگس اسکندری گفت:

  سلام ایا سه هفته بعداز جراحی لثه امکان کامپوزیت وجود دارد؟

  1. دکتر محمد رضا سهرابی گفت:

   سلام بزرگوار
   بستگی به نوع درمان و عمق جراحی لثه دارد . این مورد را متخصص لثه به شما اعلام خواهد نمود . موفق باشید .

 6. زینب راد گفت:

  سلام اقای دوکتر زینب هستم ۳۰ساله من چند ۴روز دندونای بالارو ۱۰تاش رو بریچ کردم الان بریچم بلند مثل خرگوش شده جلو امده دندونام لبخند میزنم مشخص میشه خیلی خیلی ناراحتم میکن تو روحیم خیلی تاثیر گذاشته تورو خدا جوابمو بدیم امکال دار بتونم کوتاش کنم بلندیشو بگیرم صاف بشه دندونم

  1. دکتر محمد رضا سهرابی گفت:

   سلام خانم زینب
   همه مواردی که فرمودید قابل اصلاح و تغییر است . البته بهتره قبل از تغییر ، نسبت به خواسته تون اطمینان کامل داشته باشید . می تونید با یک متخصص ترمیمی مشاوره کنید . بعد از تغییر اولیه امکان بازگشت وجود ندارد .
   موفق باشید

 7. سحر فراهانی گفت:

  سلام .خسته نباشید.ممنون از پاسخگوییتون و وقتی که برای سوالای ما میذارین
  دکتر من دندونای ۴٫۵٫۶فک بالا هر دو سمت عصب کشی و روکش شده دندونای جلوم ۱٫۲٫۳بهم ریخته و نامنظمن.امکان ارتودنسی هست با وجود دندونای عصب کشی شده و روکش دار عقب؟من دندون عقلامو باجراحی دراوردم و از هر دوسمت دندون۷سالم هست

  1. دکتر محمد رضا سهرابی گفت:

   سلام خانم سحر
   مواردی که فرمودید مانع درمان ارتو نخواهدبود
   موفق باشید

 8. پروانه رحیمی گفت:

  سلام وقت بخیر من دندانهای بالام کامل روکش است فقط دو دندان جلو بدن روکش که داغونن چیکار کنم روکشهاس سمت چپ ۶ واحد به هم چسبیده ایا میشه کمپوزیت کرد رو روکش و دوتا جلویی ها رو ترمیم و بلیچینک؟ یا ایا میشه قالب گیری بشه فقط روکشها یه رنگ و یک دست بشه و اون دوتا جلو یی ها رو چکار باید کرد؟

  1. دکتر محمد رضا سهرابی گفت:

   سلام بزرگوار
   متوجه این شدم که غیر از دندان های سانترال شما ، بقیه روکش هستند . اما متجه سوالتون نمی شم .
   لطفا سوالات را مجزا و با دقت مطرح کنید
   موفق باشید

 9. فاطمه عباداللهی گفت:

  باعرض سلام و خسته نباشید خدمت شما من دغدغه ام همین ترس از درد عصب کشی هستش میخواستم بدونم هزینه بیهوشی چقدره و زمان بیهوشی چقدر است تمام دندان های من پوسیده شده فقط از ترس که به دندانپزشک مراجعه نمیکنم.

  1. دکتر محمد رضا سهرابی گفت:

   سلام بزرگوار
   کنترل استرس به وسیله دارو و در مراحل بالاتر سدیشن و در مراحل بسیار شدید تر اطاق عمل ، برای شما بهانه استرس و خرابی دندان هایتان را باقی نمی گذارد . خواهش میکنم همت کنید و با یک جستجوی ساده نزدیک ترین مرکزی که خدمات مورد نظرتان را ارایه می دهد پیدا کنید .
   موفق باشید

 10. مارال گفت:

  سلام وقت بخیر
  جناب دکتر من خط لبخند بالا رو دوست دارم سفید کنم
  من بطور طبیعی دندانهای یکدست و خوبی دارم
  میتونید لطفا هزینه تقریبی رو به من بگین
  ممنونم

  1. دکتر محمد رضا سهرابی گفت:

   سلام بزرگوار
   روش های متفاوتی برای تغییر در رنگ دندان ها وجود دارد
   برای بررسی دققیق این موارد و تخمین و براورد هزینه ها نیاز به معاینه حصوری داریم
   موفق باشید

 11. علی گفت:

  سلام خسته نباشین
  آیا کجی لبخند بطور کامل میتونه بدون جراحی و توسط دندونپزشک انجام بشه ؟

  1. دکتر محمد رضا سهرابی گفت:

   سلام علی جان
   در صورتی که درمان کیس های نیاز به جراحی داشته باشد ، توسط جراح فک و صورت درمان انجام می شود که ایشان یک متخصص جراحی است که دوره عمومی دندانپزشکی را گذرانده است.
   موفق باشید

 12. رامین گفت:

  با عرض سلام وادب خدمت شما اقای دکتر
  من ۲۸ سالمه می خواستم بدونم به چه روشی میتونم دندان سفید داشته باشم متاسفانه دندان من زرد است تا حالا لب به سیگار و قلیون و..نزدم وخیلی ناراحت میشم وقتی دوستان دندان زرد منو میبینن فکر میکنن دودی هستم
  راستی اقای دکتر من روزی ۲ بار مسواک میزنم و ۱ بار هم نخ دندان میکشم و ۳ سال یکبار جرم گیری میکنم وحدودا ۵ سال پیش به خاطر خونریزی لثه جراحی انجام دادم و مشکلم بر طرف شد

  1. دکتر محمد رضا سهرابی گفت:

   سلام رامین عزیز
   زردی رنگ دندون ها را به سادگی میتونید بر طرف کنید
   بلیچینگ ساده ترین اش است که در سایت مطالب متنوعی در موردش نوشتیم
   ضمنا دوست عزیزم ، جرمگیری الزاما سه سال یک بار لازم و یا کافی نیست و حتما در مراجعات سه ماهه به دندانپزشک خانوادگیتان باید بررسی و در صورت لزوم انجام بشه
   پایدار باشه بزرگوار

 13. سحر گفت:

  سلام دندانهایی فک بالام کمی جلو آمده اس ،بدلیل مناسبتی ک پیش رو هی امکان ارتودنسی ندارم چون شش ماه فقط وقت دارم .با کامپوزیت امکان اصلاح طرح لبخند وجود داره یا نه

  1. دکتر محمد رضا سهرابی گفت:

   سلام خانم سحر
   جلو بودن فک نه تنها با کامپوزیت ونیر حل نمیشه که شدت هم میگیره
   لطفا در درمانتون منطقی باشید
   به ارتودنتیستتون مراجعه کنید و محدودیت ها را عنوان کنید
   حتما راه حلی براش خواهند داشت

 14. مونا گفت:

  سلام آقای دکتر خسته نباشید ببخشید یه سوال داشتم ازتون من دندانهای فک بالام داری به هم ریختگی و کجی هستن میخواستم بدونم با کامپوزیت ونیر درست میشه وآیا در کامپوزیت ونیر دندان تراشیده میشه؟

  1. دکتر محمد رضا سهرابی گفت:

   سلام خانم مونا
   اولویت در درمان بهم ریختگی دندانی ارتودنسی است و در بعضی موارد هم تنها راه حل ارتو دنسی است . البته مواردی هم وجود دارد که می توان با در نظر گرفتن محدودیت ها و بررسی شرایط با پروتز یا کامپوزیت درمان مورد نظر را انجام داد . در مورد سوالتون در مورد ونیر های کامپوزیتی و تراش دندان خدمت شما عرض کنم که ما برای درمان ونیر کامپوزیت هیچ و هیچ تراشی لازم نداریم .
   پایدار باشید

 15. شراره ح گفت:

  با سلام و عرض ادب خدمت آقای دکتر
  مدت یک ماه است که سه تا از دندونهای فک بالا رو کامپوزیت کردم ، به پیشنهاد آقای دکتر لثه ها را کمی بالا بردن که همه در یک سطح قرار گیرد وارتفاع دندانها بیشتر شود اما متاسفانه کار خوب درنیامد و دندونهای بالا ردیف نشدن . ( حالت منحنی شدن ) .سوال من این است که آیا با برداشتن کامپوزیت لثه ها به حالت اول برمی گردد یا خیر ؟
  ممنون از شما

  1. دکتر محمد رضا سهرابی گفت:

   سلام خانم شراره
   برداشتن لثه اگر بدون برداشت استخوان بوده است ، با برداشت کامپوزیت میتوانید امیدوار باشید که حالت قبلی خود را بازیابد .
   البته بهتر است که قبل از برداشت کامپوزیت شما را ببینم .
   پایدار باشید

 16. Pone sharilo گفت:

  سلام میخواستم راهنمایی بفرمایید
  من یک دندان جلویی کاملا شکسته و واقعا دچار مشکل شده ام هم در صحبت و هم یک فرم شکل نازیبایی پیدا کرده که واقعا خجالت میکشم با کسی حتی اعضای خانواده صحبت کنم لطفا راهنمایی کنید چه درمانی را باید پیش بگیرم البته به دندانپزشک مراجعه کردم گفتن باید جراحی لثه انجام بدم بعد ایمپلنت صورت بگیره که حدودا ۵ میلیون هزینه میشه برای من فقط برای یک دندان جلویی و این خیلی برای من سخت سنگین میشه سما بفرمایید ایا راه حل دیگه وجود نداره

  1. دکتر محمد رضا سهرابی گفت:

   سلام خانم پونه
   اگر امکان نگهداری ریشه و روکش اون نباشه احتمالا چاره ای جز ایمپلنت نیست که البته قیمت ی که فرمودید میتونه کم تر هم باشه .
   برای اطمینان بیشتر از مشکل دندانی پیش اومده یا یک جلسه ویزیت در مطب را مد نظر قرار دهید و یا در تلگرام عکس دندان را ارسال فرمایید
   مجددا پاسخ شما را در همین قسمت تکمیل خواهم نمود
   پایدار و سربلند باشید

 17. امید سراج پور گفت:

  سلام و خسته نباشید، میخواستم بدونم تفاوت ونیر و لمینیت چیه؟ و اینکه درست بعد از طراحی لبخند، دندونها کند میشن؟

  1. دکتر سهرابی گفت:

   سلام امید خان
   دو تا لینک براتون گذاشتم لطفا با دقت مطالعه کنید
   جواب سوالتون را مفصل توضیح داده ایم

   http://labkhandebartar.ir/?p=5135

   http://labkhandebartar.ir/?p=6194

 18. مهسا گفت:

  سلام . در اصلاح طرح لبخند ، تقارن کلی صورت هم اصلاح میشه؟

  1. دکتر سهرابی گفت:

   سلام خانم مهسا
   در اصلاح طرح لبخند هماهنگی های بین ناحیه دندانی و صورت اعمال میگردد ولی به اجزا صورت و تقارن آنها با هم ورود نخواهیم داشت و این ها جزو اعمال جراح های پلاستیک می باشد

 19. روم گفت:

  سلام من یه سوالی از دکتر داشتم،من هنگام خندیدن دندان هایم معلوم نمیشود آیا در اصلاح طرح لبخند این امکان وجود دارد که این نوع لبخند کاملا تغیر پیدا کند و دندان ها به صورت استاندارد معلوم شوند؟

  1. دکتر سهرابی گفت:

   سلام دوست عزیز
   در بسیاری از موارد این مشکل قابل حل است و برای اطمینان از براورده شدن خواسته شما نیاز به یک موکاپ یا شبیه سازی در مطب داریم

 20. سارا فضلی گفت:

  من نمونه کار های اصلاح طرح لبخند را مشاهده کردم. حتما برای اصلاح طرح لبخند به مطب شما مراجعه خواهم کرد.

 21. Sadaf گفت:

  با سلام مشکل جلو بودن فک پایین و کمی فاصله بین دندانها در دو فک دارم آیا با روش ترمیم کامپوزیت و قوس دادن به فک بالا می توان علاوه بر زیبایی دندانها تغییر ظاهری اندکی در جلو بودن فک پایین بوجود آورد؟

  1. دکتر سهرابی گفت:

   سلام صدف خانم
   فاصله های دندانی بوسیله ترمیم کامپوزیتی (بستن دیاستم) به راحتی قابل انجام است که در بخش گالری تصاویر سایت میتوانید نمونه های آن را ببینید . در مورد قوس دندانی نیاز به معاینه حضوری دارید که میتوانید با مطب تماس بگیرید و یک جلسه مشاوره (رایگان) رزرو کنید .

 22. مازیار گفت:

  من نمونه کار های اصلاح طرح لبخند سایت شما را دیدم. شمت فوق العاده اید. حتما این سایت را به دوستام معرفی می کنم

  1. دکتر سهرابی گفت:

   ممنونم از ابراز محبت و لطف شما
   از حمایت معنوی شما سپاسگزارم

 23. محدیه علپور گفت:

  با سلام می خواستم بدونم هزینه اصلاح طرح لبخند به چه صورت است من دوست دارم لبخندی زیبا داشته باشم ولی از هزینه اصلاح طرح لبخند دندانپزشکی آگاه نیستم

  1. drsohrabi گفت:

   با سلام !
   هزینه اصلاح طرح لبخند باید پس از بررسی فتوگرافی و یا با معاینات دقیق حضوری و آنالیز های لازم ، براورد شود . برای اطلاعات بیشتر میتوانید با مطب دندانپزشکی دکتر سهرابی (۵۳۳ ۱۰۰۰ ۰۹۱۹) تماس بگیرید.

 24. سحر ب گفت:

  سلام
  من می خواستم بدونم اصلاح طرح لبخند خیلی زمان بر می باشد یا با یک یا دو جلسه کار به اتمام می رسد. چون به دلیل شغل خود نمی توانم زمان زیادی برای این کار صرف کنم.

  1. دکتر سهرابی گفت:

   در شرایط معمول و برای دو فک این درمان در طول یک روز کاری مطب به پایان میرسد

 25. سیما س گفت:

  با سلام کدام یک از روش های اصلاح طرح لبخند بهتر است؟ لامینیت یا کامپوزیت؟

  1. drsohrabi گفت:

   در مقالانت بسیاری در مورد تفاوت لامینیت و کامپوزیت در اصلاح طرح لبخند سخن گفتیم. ویژگی که در کامپوزیت ها وجود دارد این است که تراشی در دندان ها ایجاد نمی شود و به مینای دندان آسیب نمی رسد درصورتی که در لامینیت ها این چنین نیست.

 26. شمیم اسدی گفت:

  با سلام و خسته نباشید! با مشاهده نمونه کار های اصلاح طرح لبخند و تغییر بسیار در دندان های افراد حتما برای اصلاح طرح لبخند به کلینیک مراجعه خواهم کرد.

  1. drsohrabi گفت:

   با سلام! خوشحالیم که خدمات ما مورد پسند شما واقع شده است.

 27. الهام میری گفت:

  من یک سوال از دکتر دارم.آیا در اصلاح طرح لبخند رنگ سفیدی دندان ها قابل انتخاب است؟ یا نسبی می باشد؟

  1. drsohrabi گفت:

   با سلام !
   در اصلاح طرح لبخند اگر از روش کامپوزیت استفاده شود سفیدی دندان قابل انتخاب می باشد ولی اگر از روش های آفیس بلیچینگ و هوم بلیچینگ استفاده شود این چنین نیست.

 28. محمد امینی گفت:

  من دو سال پیش در کمال نا امیدی به مطب شما مراجعه کردم و بعد از اصلاح طرح لبخند زیبایی باور نکردنی برای من حاصل شد. خوشحالم که با شما آشنا شدم.

 29. سوسن گفت:

  من شنیدم برای اصلاح طرح لبخند دندان ها تراش می خورند آیا این درست است؟ یا بستگی به دندان پزشک و مهارت دارد؟

  1. drsohrabi گفت:

   همان طور که اشاره کرده ایم در اصلاح طرح لبخند با کامپوزیت ها برخلاف لامینیت ها دندان ها تراش نمی خورند در نتیجه میزان تراش دندان بستگی به روش مورد استفاده دارد.

 30. هاله س گفت:

  با سلام و خسته نباشید. آیا در اصلاح طرح لبخند رنگ دندان ها نیز تغییر می کند؟یا فقط دندان ها مرتب و زیبا می شوند.؟

  1. drsohrabi گفت:

   با سلام !
   بله در اصلاح طرح لبخند رنگ دندان ها به انتخاب شما قابل اجرا می باشد. و با دندان های منظم لبخندی بی نظیر خواهید داشت.

 31. مصطفی گفت:

  با توجه به تجارب بدست آمده به نظر من اصلاح طرح لبخند باید توسط متخصص دندانپزشکی زیبایی انجام شود و قبلا از مراجعه به دندانپزشکی زیبایی حتما نمونه کار های دندان پزشکی مشاهده شود.

 32. ماندانا گفت:

  با سلام و تشکر از سایت خیلی خوب شما!
  من قبلا واژه اصلاح طرح لبخند را شنیده بوده ام ولی اطلاعات درستی در این راستا نداشتم. با خواندن مقالات سایت شما در خصوص اصلاح طرح لبخند به اطلاعات کاملی دست یافتم.

  1. دکتر سهرابی گفت:

   با سلام!
   خوشحالیم که مقالات اصلاح طرح لبخند مورد رضایت شما بوده است.

 33. حسن سولگی گفت:

  آیا اصلاح طرح لبخند برای آقایان هم امکان پذیر است و به چه شکلی انجام می شود؟ من آرزوی داشتن لبخند زیبا هستم ولی نگران اینم که با اصلاح طرح لبخند چهره ام متفاوت شود.

  1. drsohrabi گفت:

   بله زیبایی دهان دندان به جنسیت بستگی ندارد. اصلاح طرح لبخند با آنالیز چهره و رنگ پوست شما انجام می شود و با این آنالیز ها بهترین لبخند که متناسب با اجزای صورت شما باشد طراحی می گردد.

 34. م صادقی گفت:

  ببخشید. من دندان های نامنظمی دارم و مایل به ارتودنسی نمی باشم و برای اینکه لبخند خوبی داشته باشم اصلاح طرح لبخند برای من چگونه است؟

  1. drsohrabi گفت:

   با سلام!
   امروزه با پیشرفت دانش بشری روش های بسیاری برای منظم کردن دندان ها و اصلاح طرح لبخند وجود دارد که پس از آنالیز دندان های شما و تهیه عکس از دندان های می توان یکی از راهکار ها برای مرتب سازی دندان استفاده کرد و طرح لبخندی زیبا در دندان های شما ایجاد کرد.

 35. اعظم رسولی گفت:

  با سلام و خسته نباشید. من یک سوال داشتم و اینکه آیا اصلاح طرح لبخند برای افرادی که دندان های از دست رفته زیادی دارند قابل اجرا است و به چه روشی انجام می شود؟

  1. دکتر سهرابی گفت:

   با سلام !
   بله اصلاح طرح لبخند با جایگزین دندان های از دست رفته برای کلیه افراد قابل اجرا می باشد.

 36. احمد کثیری گفت:

  با سلام و خسته نباشید!
  خواستم از دکتر سهرابی تشکر کنم.من یکی از مراجعه کننده های کلینیک می باشم که برای اصلاح طرح لبخند به شما مراجعه کرده ام و از فرایند اصلاح طرح لبخند راضی بوده ام. دندان های من خیلی منظم شده است و رنگ متناسبی دارد.

  1. drsohrabi گفت:

   با سلام !
   خوشحالیم که که اصلاح طرح لبخند روی دندان های شما به درستی انجام شده است و شما از لبخند جدید خود رضایت کافی را دارید.

 37. ل اسدی گفت:

  سلام و خسته نباشید. می خواستم بپرسم در فرایند اصلاح طرح لبخند به دنندان ها آسیبی وارد نمی شود و چگونه قبل از اصلاح طرح لبخند مطمئن شویم که این لبخند متناسب با اجزای صورتمان می باشد.؟

  1. drsohrabi گفت:

   با سلام!
   اگر اصلاح طرح لبخند با لامینیت کامپوزیت ها انجام شود برای گذاشتن کامپوزیت ها تراشی بر سطح دندان انجام نمی شود و طبیعتا آسیبی به مینای دندان وارد نمی شود. و در پاسخ به سوال دوم شما باید اشاره کرد که دندانپزشک زیبایی قبل از اصلاح طرح لبخند با گرفتن عکس فتوگرافی از دندان و آنالیز چهره و رنگ پوست بهترین لبخند را برای شما طراحی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.