توصیه های لازم برای بیهوشی در دندان پزشکی | دکتر سهرابی

توصیه ی لازم بیهوشی در دندان پزشکی

توصیه ی لازم بیهوشی در دندان پزشکی

۰ ۱۶ تیر ۱۳۹۶
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
توصیه ی لازم بیهوشی در دندان پزشکی
توصیه ی لازم بیهوشی در دندان پزشکی

توصیه های لازم برای بیهوشی در دندان پزشکی :

بیهوشی یا همان سدیشن در دندان پزشکی ، یک خاطره خوشایند خواهد بود و حتی شما را از ترس های آتی دور تر خواهد کرد به شرط آنکه اطلاعات درستی در قبل و بعد درمان داشته باشید و ان ها را انجام دهید . ما در این جا مجموعه اطلاعاتی را برایتان جمع آوری کرده ایم که محصول تجربه و اندوخته همراهی با مراجعین عزیزی است که تعدادشان در کمتر مرکز دندانپزشکی با کلینیک لبخند برتر قابل قیاس است . از اعتماد شما صمیمانه تشکر میکنیم .
بنابر این اگر کاندید این نوع درمان شده اید حتما توصیه های مربوطه را بخوانید .

توصیه های لازم قبل از بیهوشی در دندان پزشکی :

  1. قبل از شروع درمان لازم است حضورا معاینه شوید و امکان حضور مستقیم در جلسه درمانی به دلایلی از جمله دوری راه ممکن نیست .
  2. هر گونه سابقه درمانی و پزشکی و حتی مصرف مواد محرک و مخدر در گذشته و حال را اطلاع دهید .
  3. پروتکل درمانی که به شما ارایه می گردد را با دقت بسیار بالا برسی کنید و هر گونه تغییر در تصمیماتتان را ۴۸ ساعت قبل اطلاع دهید تا برنامه درمانی شما و همکاران مجموعه دچار اختلال نگردد .
  4. یک جلسه بیهوشی بصورت نرمال سه ساعت تا سه و نیم ساعت می تواند ادامه یابد و در صورت پایان نیافتن کار درمانی نمی توانیم زمان سدیشن را اضافه کنیم و لازم است ادامه درمان ها به جلسه دیگری موکول گردد .
  5. بهتر است ۵ ساعت قبل از شروع درمان غذای سنگین میل نکنید ولی بهتر است دو ساعت قبل از حضور و با رعایت ملاحظات پزشکی شخصیتان یک میان وعده مقوی و کم حجم میل کنید . ( مثل شیر و عسل و یا نسکافه و خرما ) .
  6. حتما و حتما و حتما و حتما لازم است یکی از نزدیکان خود را همراه بیاورید تا درصورت اجبار به تغییرات احتمالی و غیر قابل پیش بینی بتواند جای شما تصمیم بگیرد .
  7. در نظر داشته باشید هماهنگی با متخصص بیهوشی و تیم درمانی به هماهنگی نیاز دارد پس صبوری بیشتری لازم است .

 

توصیه های لازم بعد از بیهوشی در دندان پزشکی :

  1. بعد از پایان درمان ، متخصص بیهوشی تا بازیابی هوشیاری مجدد کنار شما خواهد ماند ولی شما تا سه یا چهار ساعت به صد در صد هوشیاری نخواهید رسید بنابر این نباید رانندگی کنید و نباید آشپزی کنید و نباید کارهای حساس انجام دهید .
  2. ندرتا بعد از سدیشن حالت تهوع و خارش پوست مشاهده میگردد . این موارد و ماکزیمم تا چهار ساعت بر طرف می گردد .
  3. بعلت حالت آرام و بی تحرکتان تا حدود ده ساعت ، از برنامه های ورزشی و میهمانی های پر تحرک اجتناب کنید .

 

 

توضیحات بیشتر

اگر مایل هستید در مورد بیهوشی در دندانپزشکی اطلاعات بیشتری داشته باشید روی دکمه آبی زیر کلیک کنید .

 بیهوشی در دندانپزشکی

 

ارسال شده در توصیه های لازم توسط دکتر سهرابی
دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 5 - "توصیه ی لازم بیهوشی در دندان پزشکی" by , written on ۱۶ تیر, ۱۳۹۶

توصیه های لازم برای بیهوشی در دندان پزشکی : بیهوشی یا همان سدیشن در دندان پزشکی ، یک خاطره خوشایند خواهد بود و حتی شما را از ترس های آتی دور تر خواهد کرد به شرط آنکه اطلاعات درستی در قبل و بعد درمان داشته باشید و ان ها را انجام دهید . ما در این جا مجموعه اطلاعاتی را برایتان جمع آوری کرده ایم که محصول تجربه و اندوخته همراهی با مراجعین عزیزی است که تعدادشان در کمتر مرکز دندانپزشکی با کلینیک لبخند برتر قابل قیاس است . از اعتماد شما صمیمانه تشکر میکنیم . بنابر این اگر کاندید این نوع درمان شده اید حتما توصیه های مربوطه را بخوانید . توصیه های لازم قبل از بیهوشی در دندان پزشکی : قبل از شروع درمان لازم است حضورا معاینه شوید و امکان حضور مستقیم در جلسه درمانی به دلایلی از جمله دوری راه ممکن نیست . هر گونه سابقه درمانی و پزشکی و حتی مصرف مواد محرک و مخدر در گذشته و حال را اطلاع دهید . پروتکل درمانی که به شما ارایه می گردد را با دقت بسیار بالا برسی کنید و هر گونه تغییر در تصمیماتتان را ۴۸ ساعت قبل اطلاع دهید تا برنامه درمانی شما و همکاران مجموعه دچار اختلال نگردد . یک جلسه بیهوشی بصورت نرمال سه ساعت تا سه و نیم ساعت می تواند ادامه یابد و در صورت پایان نیافتن کار درمانی نمی توانیم زمان سدیشن را اضافه کنیم و لازم است ادامه درمان ها به جلسه دیگری موکول گردد . بهتر است ۵ ساعت قبل از شروع درمان غذای سنگین میل نکنید ولی بهتر است دو ساعت قبل از حضور و با رعایت ملاحظات پزشکی شخصیتان یک میان وعده مقوی و کم حجم میل کنید . ( مثل شیر و عسل و یا نسکافه و خرما ) . حتما و حتما و حتما و حتما لازم است یکی از نزدیکان خود را همراه بیاورید تا درصورت اجبار به تغییرات احتمالی و غیر قابل پیش بینی بتواند جای شما تصمیم بگیرد . در نظر داشته باشید هماهنگی با متخصص بیهوشی و تیم درمانی به هماهنگی نیاز دارد پس صبوری بیشتری لازم است .   توصیه های لازم بعد از بیهوشی در دندان پزشکی : بعد از پایان درمان ، متخصص بیهوشی تا بازیابی هوشیاری مجدد کنار شما خواهد ماند ولی شما تا سه یا چهار ساعت به صد در صد هوشیاری نخواهید رسید بنابر این نباید رانندگی کنید و نباید آشپزی کنید و نباید کارهای حساس انجام دهید . ندرتا بعد از سدیشن حالت تهوع و خارش پوست مشاهده میگردد . این موارد و ماکزیمم تا چهار ساعت بر طرف می گردد . بعلت حالت آرام و بی تحرکتان تا حدود ده ساعت ، از برنامه های ورزشی و میهمانی های پر تحرک اجتناب کنید .        

یک دیدگاه بگذارید

*

یک پیشنهاد برتر (کلیک کنید)