توصیه های لازم برای بیهوشی در دندان پزشکی | دکتر سهرابی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

توصیه ی لازم بیهوشی در دندان پزشکی

توصیه ی لازم بیهوشی در دندان پزشکی

۸ ۱۶ تیر ۱۳۹۶
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...
توصیه ی لازم بیهوشی در دندان پزشکی
توصیه ی لازم بیهوشی در دندان پزشکی

توصیه های لازم برای بیهوشی در دندان پزشکی :

بیهوشی یا همان سدیشن در دندان پزشکی ، یک خاطره خوشایند خواهد بود و حتی شما را از ترس های آتی دور تر خواهد کرد به شرط آنکه اطلاعات درستی در قبل و بعد درمان داشته باشید و ان ها را انجام دهید . ما در این جا مجموعه اطلاعاتی را برایتان جمع آوری کرده ایم که محصول تجربه و اندوخته همراهی با مراجعین عزیزی است که تعدادشان در کمتر مرکز دندانپزشکی با کلینیک لبخند برتر قابل قیاس است . از اعتماد شما صمیمانه تشکر میکنیم .
بنابر این اگر کاندید این نوع درمان شده اید حتما توصیه های مربوطه را بخوانید .

توصیه های لازم قبل از بیهوشی در دندان پزشکی :

  1. قبل از شروع درمان لازم است حضورا معاینه شوید و امکان حضور مستقیم در جلسه درمانی به دلایلی از جمله دوری راه ممکن نیست .
  2. هر گونه سابقه درمانی و پزشکی و حتی مصرف مواد محرک و مخدر در گذشته و حال را اطلاع دهید .
  3. پروتکل درمانی که به شما ارایه می گردد را با دقت بسیار بالا برسی کنید و هر گونه تغییر در تصمیماتتان را 48 ساعت قبل اطلاع دهید تا برنامه درمانی شما و همکاران مجموعه دچار اختلال نگردد .
  4. یک جلسه بیهوشی بصورت نرمال سه ساعت تا سه و نیم ساعت می تواند ادامه یابد و در صورت پایان نیافتن کار درمانی نمی توانیم زمان سدیشن را اضافه کنیم و لازم است ادامه درمان ها به جلسه دیگری موکول گردد .
  5. بهتر است 5 ساعت قبل از شروع درمان غذای سنگین میل نکنید ولی بهتر است دو ساعت قبل از حضور و با رعایت ملاحظات پزشکی شخصیتان یک میان وعده مقوی و کم حجم میل کنید . ( مثل شیر و عسل و یا نسکافه و خرما ) .
  6. حتما و حتما و حتما و حتما لازم است یکی از نزدیکان خود را همراه بیاورید تا درصورت اجبار به تغییرات احتمالی و غیر قابل پیش بینی بتواند جای شما تصمیم بگیرد .
  7. در نظر داشته باشید هماهنگی با متخصص بیهوشی و تیم درمانی به هماهنگی نیاز دارد پس صبوری بیشتری لازم است .

 

توصیه های لازم بعد از بیهوشی در دندان پزشکی :

  1. بعد از پایان درمان ، متخصص بیهوشی تا بازیابی هوشیاری مجدد کنار شما خواهد ماند ولی شما تا سه یا چهار ساعت به صد در صد هوشیاری نخواهید رسید بنابر این نباید رانندگی کنید و نباید آشپزی کنید و نباید کارهای حساس انجام دهید .
  2. ندرتا بعد از سدیشن حالت تهوع و خارش پوست مشاهده میگردد . این موارد و ماکزیمم تا چهار ساعت بر طرف می گردد .
  3. بعلت حالت آرام و بی تحرکتان تا حدود ده ساعت ، از برنامه های ورزشی و میهمانی های پر تحرک اجتناب کنید .

 

 

توضیحات بیشتر

اگر مایل هستید در مورد بیهوشی در دندانپزشکی اطلاعات بیشتری داشته باشید روی دکمه آبی زیر کلیک کنید .

 بیهوشی در دندانپزشکی

 

ارسال شده در توصیه های لازم توسط دکتر سهرابی
دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "توصیه ی لازم بیهوشی در دندان پزشکی" by , written on ۱۶/۰۴/۱۳۹۶

توصیه های لازم برای بیهوشی در دندان پزشکی : بیهوشی یا همان سدیشن در دندان پزشکی ، یک خاطره خوشایند خواهد بود و حتی شما را از ترس های آتی دور تر خواهد کرد به شرط آنکه اطلاعات درستی در قبل و بعد درمان داشته باشید و ان ها را انجام دهید . ما در این جا مجموعه اطلاعاتی را برایتان جمع آوری کرده ایم که محصول تجربه و اندوخته همراهی با مراجعین عزیزی است که تعدادشان در کمتر مرکز دندانپزشکی با کلینیک لبخند برتر قابل قیاس است . از اعتماد شما صمیمانه تشکر میکنیم . بنابر این اگر کاندید این نوع درمان شده اید حتما توصیه های مربوطه را بخوانید . توصیه های لازم قبل از بیهوشی در دندان پزشکی : قبل از شروع درمان لازم است حضورا معاینه شوید و امکان حضور مستقیم در جلسه درمانی به دلایلی از جمله دوری راه ممکن نیست . هر گونه سابقه درمانی و پزشکی و حتی مصرف مواد محرک و مخدر در گذشته و حال را اطلاع دهید . پروتکل درمانی که به شما ارایه می گردد را با دقت بسیار بالا برسی کنید و هر گونه تغییر در تصمیماتتان را 48 ساعت قبل اطلاع دهید تا برنامه درمانی شما و همکاران مجموعه دچار اختلال نگردد . یک جلسه بیهوشی بصورت نرمال سه ساعت تا سه و نیم ساعت می تواند ادامه یابد و در صورت پایان نیافتن کار درمانی نمی توانیم زمان سدیشن را اضافه کنیم و لازم است ادامه درمان ها به جلسه دیگری موکول گردد . بهتر است 5 ساعت قبل از شروع درمان غذای سنگین میل نکنید ولی بهتر است دو ساعت قبل از حضور و با رعایت ملاحظات پزشکی شخصیتان یک میان وعده مقوی و کم حجم میل کنید . ( مثل شیر و عسل و یا نسکافه و خرما ) . حتما و حتما و حتما و حتما لازم است یکی از نزدیکان خود را همراه بیاورید تا درصورت اجبار به تغییرات احتمالی و غیر قابل پیش بینی بتواند جای شما تصمیم بگیرد . در نظر داشته باشید هماهنگی با متخصص بیهوشی و تیم درمانی به هماهنگی نیاز دارد پس صبوری بیشتری لازم است .   توصیه های لازم بعد از بیهوشی در دندان پزشکی : بعد از پایان درمان ، متخصص بیهوشی تا بازیابی هوشیاری مجدد کنار شما خواهد ماند ولی شما تا سه یا چهار ساعت به صد در صد هوشیاری نخواهید رسید بنابر این نباید رانندگی کنید و نباید آشپزی کنید و نباید کارهای حساس انجام دهید . ندرتا بعد از سدیشن حالت تهوع و خارش پوست مشاهده میگردد . این موارد و ماکزیمم تا چهار ساعت بر طرف می گردد . بعلت حالت آرام و بی تحرکتان تا حدود ده ساعت ، از برنامه های ورزشی و میهمانی های پر تحرک اجتناب کنید .        

دیدگاه (8)
۰۹/۱۲/۱۳۹۶پاسخ دادن  
سلام آقای دکتر کشیدن چهار دندان عقل چقدر طول می‌کشه در یک جلسه انجام میشه البته با بیهوشی ؟
دکتر محمد رضا سهرابی۱۰/۱۲/۱۳۹۶پاسخ دادن  
سلام بزرگوار لطفا عکس پانورامیک (کامل ) را به تلگرام مطب ارسال کنید پایدار باشید
مهدی پوراسماعیلی۰۸/۱۲/۱۳۹۶پاسخ دادن  
با عرض سلام .مایلم در ابتدا از آقای دکتر سهرابی پزشک حاذق و توانمند تشکری ویژه داشته باشم چرا که بنده یک جلسه بیهوشی نزد ایشان را تجربه کردم و علی الانصاف تجربه خوبی بود چرا که بنده بعد از ۳۶ سال عذاب ترس و اضطراب و حالت تهوعی که در دندانپزشکی پیدا میکردم را از طریق بیهوشی و آرامش موجود در فضای مطب و عملکرد دکتر سهرابی به فراموشی سپردم. به دوستانی که مثل من هراس دندانپزشکی دارند توصیه می کنم از بیهوشی در درمان دندان در مطب دکتر سهرابی استفاده کنند .
دکتر محمد رضا سهرابی۰۹/۱۲/۱۳۹۶پاسخ دادن  
سلام آقا مهدی گرامی ممنونم از محبت شما و خوشحالم که خاطره بد دندانپزشکی تبدیل به یک تجربه خوب شد و امیدوارم مسیر عادی شدن درمان را شروع کرده باشید و شما هم در جمع کسانی قرار بگیرید که بعد از تجربه سدیشن بصورت عادی تحت نظر و درمان قرار دارند . پایدار باشی مرد مهربان
۰۴/۱۲/۱۳۹۶پاسخ دادن  
سلام کسی که مصرف کننده تریاک هست می تواند بیهوشی کند ومی خواهد هیجده دندان را باهم بکشد
دکتر محمد رضا سهرابی۰۵/۱۲/۱۳۹۶پاسخ دادن  
سلام بزرگوار در بسیاری از موارد امکان انجام بیهوشی وجود دارد برای مشاوره حضوری وقت رزرو کنید ایام به کام
شهریار اتفاق۳۰/۱۱/۱۳۹۶پاسخ دادن  
با سلام در هر جلسه بیهوشی،امکان درست کردن چند دندان وجود دارد؟ و فاصله بین هر بیهوشی تا عمل بیهوشی بعدی چند وقت باید باشد؟
دکتر محمد رضا سهرابی۳۰/۱۱/۱۳۹۶پاسخ دادن  
سلام جناب شهریار هر جلسه سدیشن سه ساعت میتواند استمرار داشته باشد در این سه ساعت هر مقداری که بتوانیم طرح درمان را تکمیل میکنیم طرح درمان در جلسه مشاوره و همراه عکس پانورامیک اعلام می شود

سوال یا دیدگاه شما؟.

یک پیشنهاد برتر (کلیک کنید)