دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

خدمات ما

خدمات ما

خدمات ما ( دندانپزشکی ) :

در بخش خدمات ما  با جزییات و نحوه خدمات دندانپزشکی قابل ارائه در مطب دکتر محمد رضا سهرابی و روش ها و تجهیزات و مواد مورد استفاده  بیشتر آشنا خواهید شد . تمام آنچه در این قسمت معرفی شده در کلینیک بصورت واقعی و نه نمایشی وجود دارد و استفاده می گردد . سعی میکنیم بصورت شش ماهه تجهیزات و امکانات مدرن کلینیک را در این گروه معرفی کنیم . در ستون سمت راست همین صفحه لینک های طبقه بندی تمام خدمات دندانپزشکی قابل ارائه ، با جزییات کامل قرار گرفته است . بعد از کلیک بر روی هر کدام از لینک ها به صفحه خدمات دندانپزشکی مورد نظر خواهید رفت . شما میتوانید سوالات خود را از طریق شماره موبایل مطب  و استفاده از شبکه های اجتماعی و یا فرم ارتباط با ما ارسال فرمایید .
سوالاتی که در قسمت  نظرات هر صفحه پرسیده شود در کم تر از بیست و چهار ساعت پاسخ داده خواهد شد بنابراین توصیه می کنیم برای دریافت سریع تر پاسخ از قسمت نظرات استفاده کنید .
شماره موبایل مطب : (533 1000 0919)

دیدگاه (2)
سمیه سلطانی۰۳/۰۱/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام من یه دندون اضافی و یه دندون عقل نهفته دارم.و ۲تا دندون عقل که بیرون اومدن و باید کشیده بشن.امکانش هست که همه رو در یک جلسه باروش سدیشن جراحی کنم؟و اینکه هزینه ی تقریبی چقدر میشه؟
دکتر محمد رضا سهرابی۰۳/۰۱/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام بزرگوار برای بررسی زمان مورد نیاز در درمان های سدیشن حتما به عکس کامل نیاز داریم لطفا عکس پانورامیک را برای بررسی ارسال فرمایید پایدار باشید

سوال یا دیدگاه شما؟.

یک پیشنهاد برتر (کلیک کنید)