دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

درباره ما

درباره ما ( دکتر محمد رضا سهرابی ) :

دکتر محمد رضا سهرابی فارغ التحصیل سال 1378 از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران می باشند .
پس از فارغ التحصیلی برای گذراندن دوره “طرح پزشکان” به همدان مهاجرت نموده و  اولین درمانگاه شبانه روزی و مدرن استان را در بخش خصوصی و با همت تنی چند از همکاران دیگر تاسیس نمودند . ایشان پس از 13 سال فعالیت موفقیت آمیز در بخش خصوصی در سال  1390 به تهران بازگشته و در مطب شخصی و کلینیک دندانپزشکی پرستیژ ( مدرنترین کلینیک دندانپزشکی در ایران ) مشغول به فعالیت می باشند .
علایق ویژه حرفه ای:
درمان های ونیر پرسلن و  ونیرکامپوزیت در دندانپزشکی زیبایی ، بخصوص طراحی خط لبخند با  ونیر کامپوزیت ها و لامینیت از جمله محورهای اصلی مطب دکتر سهرابی میباشد .
دوره های ویژه آموزشی :
  • زیبایی
الف :با تمام وجود و تواضع در برابر شخصیت بی نظیر استاد و اسطوره “علم و عشق” دکترعلی یزدانی اظهار فروتنی میکنم و افتخارم این است که از سال 82 دربسیاری از  دوره های آموزشی “زیبایی “ایشان حضور داشته و تعداد گواهینامه های که از ایشان دریافت نموده ام دو رقمی است. استادی که در محضرش نشستن افتخاریست که بخاطرش تا زنده ام باید سر بر سجده شکر بگذارم. دکتر علی یزدانی استاد عشق است.پیشنهاد میکنم به پایگاه اینترنتی ایشان بروید و با نماد عشق آشنا شوید.

DSC02281b

  • ب : گذراندن دوره جامع دندانپزشکی زیبایی  دکتر امام قلی پور ، با نمره ممتاز و دریافت گواهینامه مربوطه از دانشگاه شیکاگو در تابستان 1393 . لازم به ذکر است دکتر امام قلی پور داور مسابقات بین الملی زیبایی دندانپزشکی آمریکا هستند و ضمنا طراح قلم های کامپوزیت زیبایی شرکت کازمودنت  و مشاور علمی  شرکت اولترادنت آمریکا میباشند.

 

  • ج:گواهینامه دوره آموزشی “زیبایی در دندانپزشکی” به محوریت شرکت بن تاژ پارس با تدریس استاد گرامی جناب آقای دکتر آصف زاده
  • د:عضویت در آکادمی دندانپزشکان زیبایی آمریکا

 ایمپلنت

  • دوره مقدماتی: دوره  آموزش مقدماتی به مدت یک سال در جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران با تدریس گروه آموزشی دکتر میر فضایلیان و اخذ مدرک مربوطه با نمره ممتاز
  • دوره پیشرفته: دوره سه ماهه پیشرفته با موسسه آموزشی ایرانیان با تدریس گروه آموزشی استاد یمنی

 

 مدارک و گواهینامه ها

  • دوره آموزشی شرکت یورو تکنیکا
  • دوره های آموزش جامع دندانپزشکی زیبایی توسط استاد دکتر علی یزدانی اسطوره عشق و امید.

 

سوال یا دیدگاه شما؟.

یک پیشنهاد برتر (کلیک کنید)