سدیشن در دندانپزشکی | کنترل استرس دندانپزشکی | کنترل رفلکس تهوع | بیهوشی در دندانپزشکی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

سدیشن در دندانپزشکی (بیهوشی)

سدیشن در دندانپزشکی (بیهوشی)

۱۴۷ ۵ شهریور ۱۳۹۷
لطفا امتیاز دهید 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز
Loading...
سدیشن در دندانپزشکی (بیهوشی)
سدیشن در دندانپزشکی (بیهوشی)

سدیشن در دندانپزشکی

سدیشن در دندانپزشکی یک شیوه کنترل استرس و رفلکس با دارو است  . سدیشن باعث شده است که افراد زیادی که در روزگار نه چندان دور از دریافت خدمات عادی دندانپزشکی محروم بوده اند ، بتوانند کابوس ترس یا رفلکس خود را پشت سر بگذارند . بعضی از مراجعین به مراکز و مطب های دندانپزشکی امکان دریافت خدمات روتین درمانی دندانپزشکی را ندارند . ترس از دندانپزشکی (فوبیا ) ، رفلکس گگ (حالت تهوع غیر قابل کنترل) و عوامل بسیار زیاد دیگری وجود دارد که درمان سدیشن را توجیه می کند .

سدیشن در اندوسکوپی و عمل کاتاراکت و بعضی درمان های پر استرس مدت هاست در حال انجام است و سدیشن در دندانپزشکی هم مدتی است طرفداران خاص خودش را پیدا کرده است  و از سال ۹۳ در باز آموزی های دندانپزشکی هم به آن پرداخته شده است . متخصص بیهوشی در مطب دندانپزشکی با استفاده از تجهیزات پرتابل (قابل حمل) و با استفاده از داروه های آرام بخش یک خواب آلودگی مناسب برای اعمال دندانپزشکی را فراهم می کند . البته اگر در جلسه مشاوره اولیه به دلایلی از جمله بیماری های خاص و ….. تشخیص داده شود که لازم است درمان ها در اطاق عمل انجام گیرد ، امکانات آن مهیا است . در روش سدیشن مراجعه کننده هیچ درد و حس ناخوشایندی را درک نخواهد کرد و علاوه بر آن هزینه بسیار کمتری را نسبت به بیهوشی در اطاق عمل بیمارستان پرداخت میکند .

ما با یک تیم حرفه ای خدمات دندانپزشکی همراه با سدیشن را در مطب ارایه می کنیم . افتخار داریم به اطلاع برسانیم تا کنون خدمت رسان بیش از ۷۰ مورد درمان سدیشن برای عزیزانی (از تهران و سایر شهر های ایران ) بوده ایم که امکان دریافت خدمات عادی را نداشته اند .  در متن زیر اطلاعاتی پیرامون سدیشن نوشته شده که می توانید بخوانید . ضمنا در انتهای همین صفحه لینک توصیه های لازم برای داوطلبین خدمات سدیشن قرار داده ایم که درخواست داریم آن را مطالعه فرمایید .

درخواست موکد

لطفا در جلسه مشاوره ، کلیشه رادیوگرافی کامل و کلیه تاریخچه پزشکی و دارویی موجودتان را همراه داشته باشید .

سدیشن در دندانپزشکی :

ترس از دندانپزشکی واژه نام آشنای برای اکثریت ماست . متاسفانه بیهوشی نیز واژه خوشایندی برای افراد نیست و وقتی بحث درمان دندانپزشکی کسانی که فوبیای دندانپزشکی دارند مطرح میگردد ، خودش یک دلهره و ترس جدید به همراه می اورد . خوشبختانه بیهوشی در دندانپزشکی یک تفاوت مهم دارد . آن تفاوت این است که یک سطحی از بیهوشی است که بیمار دارای عمق مطلق بیهوشی نیست . در سطح سدیشن ، هیچ  اضطراب و استرسی درک نخواهد شد .ضمنا کسانی که رفلکس های شدید دارند به هیچ عنوان به کار دندانپزشکی رفلکس گگ نشان نخواهند داد .  در مطب دکتر سهرابی ما از دو روش هینوتیزم و سدیشن (بیهوشی در دندانپزشکی ) برای کنترل اظطراب بیماران دارای فوبیا استفاده میکنیم . در صورتی که مایل هستید اطلاعات بیشتری در مورد بیهوشی در دندانپزشکی داشته باشید با همراه مطب به شماره ۰۹۱۹۱۰۰۰۵۳۳ تماس بگیرید.

کنترل ترس از دندانپزشکی با سدیشن در دندانپزشکی

اسمش که می‌آید روی پیشانی خیلی‌ها عرق سرد می‌نشیند . بسیاری از آن با عنوان یکی از بد‌ترین تجربیات زندگیشان یاد می‌کنند. تعداد زیادی از والدین وقتی می‌خواهند بچه‌شان را بترسانند از این واژه استفاده می‌کنند؛ دندان‌پزشکی . ترس از دندان‌پزشکی یا دنتال فوبیا یا ادونتوفوبیا یکی از ترسهای مرضی رایج در سراسر دنیا است که باعث می‌شود هر سال بسیاری از مردم صرفا به واسطه همین وحشت از مراجعه به دندان‌پزشک خودداری کرده و در ‌‌نهایت با مشکلاتی بسیار پیچیده‌تر و دردناک‌تر روبرو شوند. اما واقعا ترس از دندان‌پزشکی چقدر واقعی است؟ آیا راهی برای غلبه بر آن وجود دارد؟

 

آیا می دانید

تعداد زیادی از افرادی که با سدیشن خدمات دندانپزشکی را دریافت نموده اند ، ترس شان کاهش یافته است و حتی داوطلب درمان های عادی دندانپزشکی می شوند ؟

 

ترس از دندان‌پزشکی یعنی چه؟

ترس از دندان‌پزشکی یکی از رایج‌ترین انواع فوبیا (یا‌‌ همان ترس‌های مرضی) در سراسر دنیا است . این ترس می‌تواند درجات مختلفی از خفیف تا بسیار شدید داشته باشد. گاهی اوقات شدت این ترس در حدی زیاد می‌‌شود که در شرایط عادی نمی‌توان بیمار را درمان کرد و بحث بیهوشی در دندانپزشکی مطرح میگردد .
تحقیقات صورت گرفته در آمریکا نشان داده چیزی حدود ۷۵ درصد از مردم این کشور دچار این مشکل هستند و از این تعداد ۵ تا ۱۰ درصد از افراد آنقدر از دندان‌پزشکی وحشت دارند که تحت هیچ شرایطی حتی درشرایط بروز دردهای دندانی بسیار شدید هم حاضر نیستند به دندان‌پزشک مراجعه کنند . یکی از راه حل ها برای این افراد بیهوشی در دندانپزشکی است . بسیاری نیز فقط در شرایطی به دنبال درمان‌های دندان‌پزشکی می‌روند که دچار یک مشکل اورژانس شده باشند . خانم‌ها بیشتر از آقایان و جوانان بیشتر از افراد مسن دچار این مشکل هستند. بنابراین ترس از دندان‌پزشکی، یک مشکل واقعی است که می‌تواند دردسرهای زیادی هم برای بیمار هم برای دندان‌پزشک به همراه داشته باشد.

چرا از دندان‌پزشکی می‌ترسیم؟

ترس از دندان‌پزشکی جنبه‌های مختلفی دارد. بیماران مختلف گاهی از کلیت درمان‌های دندان‌پزشکی وحشت دارند و در برخی موارد صرفا از یک چیز خاص می‌ترسند مثل تزریق بی‌حسی، صدای فرز و تراشیده شدن دندان، ابزار آلات جراحی و درد در حین کار و موارد مشابه .
اینکه چرا کسی ممکن است از این چیز‌ها وحشت داشته باشد می‌تواند به علل مختلفی باشد . تجربه ناخوشایند دندان‌پزشکی در دوران کودکی یا یک درمان دردناک در بزرگسالی جزو اصلی ترین علل ترس از دندان‌پزشکی هستند. برخی از افراد هم هستند که گرچه خودشان تجربه دندان‌پزشکی دردناکی نداشته‌اند اما آنقدر مطالب ترسناک درباره دندان‌پزشکی شنیده‌اند که از انجام این درمان‌ها وحشت دارند. این مساله بیشتر در کودکان دیده می‌شود. گاهی اوقات هم بیمار به واسطه تجربیات ناخوشایندی که در سایر درمان‌های پزشکی داشته بطور کلی از هر روند درمانی وحشت دارد از جمله از دندان‌پزشکی. بیهوشی در دندانپزشکی برای کودکان غیر قابل کنترل هم قابل استفاده است .

ترس از ناشناخته‌ها

یک دلیل مهم وحشت بسیاری از بیماران از درمان‌های دندان‌پزشکی این است که از مراحل درمان و ماهیت آن اطلاع درستی ندارند. درمان‌های دندان‌پزشکی به گونه‌ای است که بیمار اصلا نمی‌تواند مراحل درمانی را ببیند و چون هیچ کنترلی روی اتفاقی که در داخل دهانش می‌افتد ندارد در نتیجه دچار اضطراب و وحشت می‌شود.

ترس کوچولو‌ها خفیف‌تر است
ترس کودکان از دندان‌پزشکی هم چیزی شبیه ترس بزرگسالان است. در کودکان هم ترس یا به واسطه تجربه ناخوشایند قبلی است یا اطلاعات ترسناکی که از دوستان همسن خود یا از بزرگتر‌ها شنیده است. متاسفانه بسیاری از والدین از دندان‌پزشکی بعنوان نوعی تنبیه استفاده می‌کنند. به بچه می‌گویند اگر کار بدی بکنی می‌بریمت دندان‌پزشکی بهت آمپول بزند یا به دکتر می‌گویم دندانت را بکشد. در نتیجه در ذهن بچه دندان‌پزشکی بصورت یک محل ترسناک و درمان‌های آن به شکل نوعی تنبیه دردناک شکل می‌گیرد. در این شرایط خیلی طبیعی است که کودکی از دندان‌پزشکی بترسد.
یک نکته جالب اینکه ترس بزرگسالان از کودکان بسیار شدید‌تر و عمیق‌تر است. ترس کودک را می‌توان تعدیل و منحرف کرد اما در مورد بیماران بزرگسال این امکان تقریبا وجود ندارد. یک دندان‌پزشک با حوصله که تجربه کار با اطفال را داشته باشد معمولا با بکارگیری ترفندهای خاصی می‌تواند ترس کودک را کاهش داده و درمان لازم را برای او انجام دهد. البته در برخی موارد کودک در حدی بیقراری می‌کند که امکان نشاندن او روی صندلی دندان‌پزشکی عملا غیرممکن شده و دندان‌پزشک ناچار می‌شود او را برای بی‌هوشی ارجاع دهد. برای کاهش ترس کودکان رفتار صحیح و سنجیده والدین بخصوص در منزل کمک بسیار موثری است.
مزد ترس
ترس از دندان‌پزشکی بخصوص وقتی از حد خفیف بیشتر باشد می‌تواند دردسرهایی جدی برای بیمار و دندان‌پزشک به دنبال داشته باشد. بسیاری از مردم به خاطر این ترس حاضر نیستند به دندان‌پزشکی رفته و پوسیدگی‌های دندانی و مشکلات لثه‌های خود را برطرف کنند. در نتیجه، این مشکلات روز به روز بیشتر پیشرفت کرده و باعث بروز تخریب شدیدتری در دندان و لثه‌ها می‌شود. بعد از مدتی دندان‌ها دچار درد شدید یا شکستگی می‌شوند؛ لثه‌ها تحلیل رفته و خونریزی می‌کنند، دهان بدبو و بیمار در جویدن دچار مشکل شده و خیلی زود روند زندگی بیمار دچار اختلال می‌شود. در ‌‌نهایت بیمار چاره‌ای جز مراجعه به دندان‌پزشک ندارد.
اما این تازه اول مشکلات است. حالا دندان‌پزشک با شرایطی روبرو است که درمان آن‌ها بسیار سخت است. التهاب و عفونت لثه‌ها که شاید قبلا با یک جرمگیری ساده قابل درمان بود ممکن است نیاز به جراحی داشته باشد. از سوی دیگر معمولا در این شرایط تخریب دندان‌ها در حدی است که ترمیم و بازسازی آن‌ها کار دشوار و گرانقیمتی خواهد بود و حتی بعد از انجام درمان نیز نمی‌توان نسبت به موفقیت درمان و ماندگاری دندان اطمینان کافی داشت. تازه دندان‌پزشک برای انجام همین درمان دشوار نیز اول باید یک بیمار ترسیده و مضطرب را کنترل کند. در واقع نتیجه ترس از دندان‌پزشکی و عدم مراجعه به موقع به پزشک تحمل درمان‌های سنگین‌تر، گران‌تر و با درصد موفقیت پایین‌تر است.

چطور نترسیم؟
برای کنترل ترس از دندان‌پزشکی راههای مختلفی وجود دارد. در مورد کودکان همانطور که اشاره شد والدین نقش بسیار موثری بر عهده دارند. والدین برای کاهش ترس کودک باید حتما با دندان‌پزشک مشورت کرده و طبق توصیه‌های او اطلاعات خاصی را به کودک انتقال دهند. والدین اصلا نباید درباره مراحل درمان با کودک صحبت کنند بلکه تمرکز صحبت‌ها باید بر زیبا شدن و سالم شدن دندان‌ها و از بین رفتن درد و ناراحتی کودک بعد از درمان باشد.
در مورد بزرگسالان روش‌های متنوعی برای کاهش ترس وجود دارد که یکی از راه های آن بیهوشی در دندانپزشکی است . در این بین دندان‌پزشک نقش بسیار مهمی در کاهش اضطراب بیمار بر عهده دارد. دندان‌پزشک با توضیح مراحل درمان برای بیماران وحشت‌زده می‌تواند ترس آن‌ها از لوازم و مراحل درمانی را کاهش دهد. بیمارانی که از دندان‌پزشکی وحشت دارند می‌توانند پیش از شروع درمان از دندان‌پزشک بخواهند مراحل درمان و لوازم مورد استفاده را برایشان توضیح دهد . مسلما بیهوشی در دندانپزشکی آخرین قدم است .
ترس از تزریق بی‌حسی یکی از شایع‌ترین ترس‌های بیماران است. در این مورد باید گفت تزریق دندان‌پزشکی برخلاف ظاهر ترسناک سرنگ‌های فلزی آن اصلا به اندازه تزریق‌های سایر نقاط بدن دردناک نیست. سوزن‌های دندان‌پزشکی بسیار ظریف‌تر ونازک‌تر از سوزن‌های تزریقات عادی هستند. همین مقایسه ساده می‌تواند ترس شما را به شکل قابل ملاحظه‌ای کاهش دهد. در ضمن یادتان باشد حاصل همین تحمل چند ثانیه‌ای تزریق می‌تواند درمانی بدون درد و استرس باشد. در ضمن برخی از دندان‌پزشکان برای کاهش درد در لحظه تزریق از ژل‌های بی‌حسی موضعی استفاده می‌کنند که در کاهش درد تزریق کم و بیش موثر است.

در برخی از بیماران که ترسشان در حد متوسط تا شدید است مصرف داروهای آرامبخش چند ساعت پیش از درمان می‌تواند موثر باشد. بیمار با مشورت با دندان‌پزشک می‌تواند چند ساعت قبل از درمان یک داروی آرامبخش ملایم استفاده کند. در این شرایط داروهایی نظیر دیازپام ۲ یا ۵، کلردیازپوکساید ۵ یا اکسازپام می‌توانند داروهای مناسبی باشند.
اما در برخی شرایط شدت وحشت بیمار در حدی است که با روشهای فوق قابل کنترل نیست. در این حالت بهتر است ارجاع بیمار به یک روانپزشک مد نظر قرار گیرد. گزینه دیگر درمان بیمار در شرایط بیهوشی است. در این حالت دندان‌پزشک برای بیمار بیهوش درمانهای ضروری را انجام می‌دهد. در حال حاضر در برخی بیمارستان‌ها و کلینیک‌های جراحی‌های کوچک این امکان در اختیار بیماران قرار دارد.

در مطب دکتر سهرابی شما میتوانید از دو روش کنترل استرس استفاده کنید

یکی از روش سدیشن در دندانپزشکی و یا از روش هیپنوتیزم
با متخصصین کار آزموده در خدمت شما هستیم
برای کسب اطلاعات بیشتر با موبایل مطب (۰۹۱۹۱۰۰۰۵۳۳)تماس بگیرید.

 

لطفا بخوانید

پیشنهاد میکنیم توصیه های لازم در مورد بیهوشی یا همان سدیشن در دندانپزشکی را با کلیک بر روی دکمه زیر مطالعه فرمایید .

توصیه های لازم برای بیهوشی

سوالات خود را مطرح کنید

هر گونه سوال و یا ایهامی دارید در بخش نظرات همین صفحه مطرح فرمایید تا کمتر از بیست و چهار ساعت پاسخ آن را دریافت فرمایید . از عزیزانی هم که خدمات سدیشن را تجربه نموده اند خواهش میکنیم در قسمت کامنت ها ، تجربه خود را با سایر بازدید کنندگان به اشتراک بگذارند .


ارسال شده در بلاگ توسط دکتر سهرابی
دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 3.94 - "سدیشن در دندانپزشکی (بیهوشی)" by , written on ۰۵/۰۶/۱۳۹۷

سدیشن در دندانپزشکی سدیشن در دندانپزشکی یک شیوه کنترل استرس و رفلکس با دارو است  . سدیشن باعث شده است که افراد زیادی که در روزگار نه چندان دور از دریافت خدمات عادی دندانپزشکی محروم بوده اند ، بتوانند کابوس ترس یا رفلکس خود را پشت سر بگذارند . بعضی از مراجعین به مراکز و مطب های دندانپزشکی امکان دریافت خدمات روتین درمانی دندانپزشکی را ندارند . ترس از دندانپزشکی (فوبیا ) ، رفلکس گگ (حالت تهوع غیر قابل کنترل) و عوامل بسیار زیاد دیگری وجود دارد که درمان سدیشن را توجیه می کند . سدیشن در اندوسکوپی و عمل کاتاراکت و بعضی درمان های پر استرس مدت هاست در حال انجام است و سدیشن در دندانپزشکی هم مدتی است طرفداران خاص خودش را پیدا کرده است  و از سال ۹۳ در باز آموزی های دندانپزشکی هم به آن پرداخته شده است . متخصص بیهوشی در مطب دندانپزشکی با استفاده از تجهیزات پرتابل (قابل حمل) و با استفاده از داروه های آرام بخش یک خواب آلودگی مناسب برای اعمال دندانپزشکی را فراهم می کند . البته اگر در جلسه مشاوره اولیه به دلایلی از جمله بیماری های خاص و ….. تشخیص داده شود که لازم است درمان ها در اطاق عمل انجام گیرد ، امکانات آن مهیا است . در روش سدیشن مراجعه کننده هیچ درد و حس ناخوشایندی را درک نخواهد کرد و علاوه بر آن هزینه بسیار کمتری را نسبت به بیهوشی در اطاق عمل بیمارستان پرداخت میکند . ما با یک تیم حرفه ای خدمات دندانپزشکی همراه با سدیشن را در مطب ارایه می کنیم . افتخار داریم به اطلاع برسانیم تا کنون خدمت رسان بیش از ۷۰ مورد درمان سدیشن برای عزیزانی (از تهران و سایر شهر های ایران ) بوده ایم که امکان دریافت خدمات عادی را نداشته اند .  در متن زیر اطلاعاتی پیرامون سدیشن نوشته شده که می توانید بخوانید . ضمنا در انتهای همین صفحه لینک توصیه های لازم برای داوطلبین خدمات سدیشن قرار داده ایم که درخواست داریم آن را مطالعه فرمایید . سدیشن در دندانپزشکی : ترس از دندانپزشکی واژه نام آشنای برای اکثریت ماست . متاسفانه بیهوشی نیز واژه خوشایندی برای افراد نیست و وقتی بحث درمان دندانپزشکی کسانی که فوبیای دندانپزشکی دارند مطرح میگردد ، خودش یک دلهره و ترس جدید به همراه می اورد . خوشبختانه بیهوشی در دندانپزشکی یک تفاوت مهم دارد . آن تفاوت این است که یک سطحی از بیهوشی است که بیمار دارای عمق مطلق بیهوشی نیست . در سطح سدیشن ، هیچ  اضطراب و استرسی درک نخواهد شد .ضمنا کسانی که رفلکس های شدید دارند به هیچ عنوان به کار دندانپزشکی رفلکس گگ نشان نخواهند داد .  در مطب دکتر سهرابی ما از دو روش هینوتیزم و سدیشن (بیهوشی در دندانپزشکی ) برای کنترل اظطراب بیماران دارای فوبیا استفاده میکنیم . در صورتی که مایل هستید اطلاعات بیشتری در مورد بیهوشی در دندانپزشکی داشته باشید با همراه مطب به شماره ۰۹۱۹۱۰۰۰۵۳۳ تماس بگیرید. کنترل ترس از دندانپزشکی با سدیشن در دندانپزشکی اسمش که می‌آید روی پیشانی خیلی‌ها عرق سرد می‌نشیند . بسیاری از آن با عنوان یکی از بد‌ترین تجربیات زندگیشان یاد می‌کنند. تعداد زیادی از والدین وقتی می‌خواهند بچه‌شان را بترسانند از این واژه استفاده می‌کنند؛ دندان‌پزشکی . ترس از دندان‌پزشکی یا دنتال فوبیا یا ادونتوفوبیا یکی از ترسهای مرضی رایج در سراسر دنیا است که باعث می‌شود هر سال بسیاری از مردم صرفا به واسطه همین وحشت از مراجعه به دندان‌پزشک خودداری کرده و در ‌‌نهایت با مشکلاتی بسیار پیچیده‌تر و دردناک‌تر روبرو شوند. اما واقعا ترس از دندان‌پزشکی چقدر واقعی است؟ آیا راهی برای غلبه بر آن وجود دارد؟     ترس از دندان‌پزشکی یعنی چه؟ ترس از دندان‌پزشکی یکی از رایج‌ترین انواع فوبیا (یا‌‌ همان ترس‌های مرضی) در سراسر دنیا است . این ترس می‌تواند درجات مختلفی از خفیف تا بسیار شدید داشته باشد. گاهی اوقات شدت این ترس در حدی زیاد می‌‌شود که در شرایط عادی نمی‌توان بیمار را درمان کرد و بحث بیهوشی در دندانپزشکی مطرح میگردد . تحقیقات صورت گرفته در آمریکا نشان داده چیزی حدود ۷۵ درصد از مردم این کشور دچار این مشکل هستند و از این تعداد ۵ تا ۱۰ درصد از افراد آنقدر از دندان‌پزشکی وحشت دارند که تحت هیچ شرایطی حتی درشرایط بروز دردهای دندانی بسیار شدید هم حاضر نیستند به دندان‌پزشک مراجعه کنند . یکی از راه حل ها برای این افراد بیهوشی در دندانپزشکی است . بسیاری نیز فقط در شرایطی به دنبال درمان‌های دندان‌پزشکی می‌روند که دچار یک مشکل اورژانس شده باشند . خانم‌ها بیشتر از آقایان و جوانان بیشتر از افراد مسن دچار این مشکل هستند. بنابراین ترس از دندان‌پزشکی، یک مشکل واقعی است که می‌تواند دردسرهای زیادی هم برای بیمار هم برای دندان‌پزشک به همراه داشته باشد. چرا از دندان‌پزشکی می‌ترسیم؟ ترس از دندان‌پزشکی جنبه‌های مختلفی دارد. بیماران مختلف گاهی از کلیت درمان‌های دندان‌پزشکی وحشت دارند و در برخی موارد صرفا از یک چیز خاص می‌ترسند مثل تزریق بی‌حسی، صدای فرز و تراشیده شدن دندان، ابزار آلات جراحی و درد در حین کار و موارد مشابه . اینکه چرا کسی ممکن است از این چیز‌ها وحشت داشته باشد می‌تواند به علل مختلفی باشد . تجربه ناخوشایند دندان‌پزشکی در دوران کودکی یا یک درمان دردناک در بزرگسالی جزو اصلی ترین علل ترس از دندان‌پزشکی هستند. برخی از افراد هم هستند که گرچه خودشان تجربه دندان‌پزشکی دردناکی نداشته‌اند اما آنقدر مطالب ترسناک درباره دندان‌پزشکی شنیده‌اند که از انجام این درمان‌ها وحشت دارند. این مساله بیشتر در کودکان دیده می‌شود. گاهی اوقات هم بیمار به واسطه تجربیات ناخوشایندی که در سایر درمان‌های پزشکی داشته بطور کلی از هر روند درمانی وحشت دارد از جمله از دندان‌پزشکی. بیهوشی در دندانپزشکی برای کودکان غیر قابل کنترل هم قابل استفاده است . ترس از ناشناخته‌ها یک دلیل مهم وحشت بسیاری از بیماران از درمان‌های دندان‌پزشکی این است که از مراحل درمان و ماهیت آن اطلاع درستی ندارند. درمان‌های دندان‌پزشکی به گونه‌ای است که بیمار اصلا نمی‌تواند مراحل درمانی را ببیند و چون هیچ کنترلی روی اتفاقی که در داخل دهانش می‌افتد ندارد در نتیجه دچار اضطراب و وحشت می‌شود. ترس کوچولو‌ها خفیف‌تر است ترس کودکان از دندان‌پزشکی هم چیزی شبیه ترس بزرگسالان است. در کودکان هم ترس یا به واسطه تجربه ناخوشایند قبلی است یا اطلاعات ترسناکی که از دوستان همسن خود یا از بزرگتر‌ها شنیده است. متاسفانه بسیاری از والدین از دندان‌پزشکی بعنوان نوعی تنبیه استفاده می‌کنند. به بچه می‌گویند اگر کار بدی بکنی می‌بریمت دندان‌پزشکی بهت آمپول بزند یا به دکتر می‌گویم دندانت را بکشد. در نتیجه در ذهن بچه دندان‌پزشکی بصورت یک محل ترسناک و درمان‌های آن به شکل نوعی تنبیه دردناک شکل می‌گیرد. در این شرایط خیلی طبیعی است که کودکی از دندان‌پزشکی بترسد. یک نکته جالب اینکه ترس بزرگسالان از کودکان بسیار شدید‌تر و عمیق‌تر است. ترس کودک را می‌توان تعدیل و منحرف کرد اما در مورد بیماران بزرگسال این امکان تقریبا وجود ندارد. یک دندان‌پزشک با حوصله که تجربه کار با اطفال را داشته باشد معمولا با بکارگیری ترفندهای خاصی می‌تواند ترس کودک را کاهش داده و درمان لازم را برای او انجام دهد. البته در برخی موارد کودک در حدی بیقراری می‌کند که امکان نشاندن او روی صندلی دندان‌پزشکی عملا غیرممکن شده و دندان‌پزشک ناچار می‌شود او را برای بی‌هوشی ارجاع دهد. برای کاهش ترس کودکان رفتار صحیح و سنجیده والدین بخصوص در منزل کمک بسیار موثری است. مزد ترس ترس از دندان‌پزشکی بخصوص وقتی از حد خفیف بیشتر باشد می‌تواند دردسرهایی جدی برای بیمار و دندان‌پزشک به دنبال داشته باشد. بسیاری از مردم به خاطر این ترس حاضر نیستند به دندان‌پزشکی رفته و پوسیدگی‌های دندانی و مشکلات لثه‌های خود را برطرف کنند. در نتیجه، این مشکلات روز به روز بیشتر پیشرفت کرده و باعث بروز تخریب شدیدتری در دندان و لثه‌ها می‌شود. بعد از مدتی دندان‌ها دچار درد شدید یا شکستگی می‌شوند؛ لثه‌ها تحلیل رفته و خونریزی می‌کنند، دهان بدبو و بیمار در جویدن دچار مشکل شده و خیلی زود روند زندگی بیمار دچار اختلال می‌شود. در ‌‌نهایت بیمار چاره‌ای جز مراجعه به دندان‌پزشک ندارد. اما این تازه اول مشکلات است. حالا دندان‌پزشک با شرایطی روبرو است که درمان آن‌ها بسیار سخت است. التهاب و عفونت لثه‌ها که شاید قبلا با یک جرمگیری ساده قابل درمان بود ممکن است نیاز به جراحی داشته باشد. از سوی دیگر معمولا در این شرایط تخریب دندان‌ها در حدی است که ترمیم و بازسازی آن‌ها کار دشوار و گرانقیمتی خواهد بود و حتی بعد از انجام درمان نیز نمی‌توان نسبت به موفقیت درمان و ماندگاری دندان اطمینان کافی داشت. تازه دندان‌پزشک برای انجام همین درمان دشوار نیز اول باید یک بیمار ترسیده و مضطرب را کنترل کند. […]

دیدگاه (147)
حمید نجار۱۹/۰۹/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام آقا دکتر، آیا روش سدیشن برای کودکان دو ساله، که دندانهای شیری خراب دارن هم استفاده‌ می شود؟ در صورت استفاده از این روش، آیا خطری کودک را تهدید می کند؟
دکتر محمد رضا سهرابی۱۹/۰۹/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام بزرگوار درمان کودکان با سدیشن در حیطه اطلاعات بنده نمی باشد و باید از مراکزی که درمان کودکان را انجام می دهند ، پیگیری فرمایید . موفق باشید
عطا اسمعیل لو۱۴/۰۹/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام من عطا پسری ۱۸ ساله ام و ترس وحشتناک از دندون پزشکی دارم آقای دکتر تاحالا ۵ تا دکتر عوض کردم همشون اولش گفتن درد نداره ولی هربار که اون مته رو آوردن من مردم و زنده شدم ببخرید هااا لطفا راستش را بگید اگه شما هم مثل اونا وعده سر خرمن میدهید پس من باید به خاطر دندان های خرابی کهای دارم باید بمیرم 😣😣😣
دکتر محمد رضا سهرابی۱۴/۰۹/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام پسر نازنینم درمان به همراه سدیشن ، با مدیریت ذهنی فرق دارد . گاهی یک دندانپزشک با کلام و رفتار درست موفق به جلب اعتماد مراجعه کننده می گردد و اعتماد مناسب باعث کاهش استرس می گردد ولی سدیشن مبنای اعتمادی ندارد و به وسیله دارو شما به یک خواب نسبتا عمیق می روید . در ضمن شما می توانید از روش بیهوشی عمومی هم استفاده کنید که البته این روش در مطب قابل انجام نیست . موفق باشید
۱۳/۰۹/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام خسته نباشین،میشه شماره و ادرس مطبتون رو بدین که خدمتتون برسم دندونام درست کنین؟
دکتر محمد رضا سهرابی۱۴/۰۹/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام بزرگوار برای دیدن آدرس روی این لینک کلیک کنید
عطا اسمعیل لو۱۳/۰۹/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام اقای دکتر من پسری ۱۸ ساله از اذربایجان غربی هستم و متاسفانه به دلیل ترس شدید از دندان پزشکی با اینکه ماردرم هر روز اصرار می کند ولی من می خواهم سخت ترین کار دنیا را انجام دهم غیر از دندان پزشکی فک کنم ۱۰ دندون خراب داشته باشم و لثه ام هم شاید نیاز به جراحی داشته باشد خیلی از دکتر ها میگن هیچی نمیفهمی تا حالا ۵ تا دکتر عوض کردم تو رو به جان هر کی که دوس داری اگه یه ذره هم درد داره بگین خییییییییلیییییی ممنون مممممییییییییششششششششم
Faezeh۰۶/۰۹/۱۳۹۷پاسخ دادن  
با سلام و خسته نباشید خدمت شما میخواستم بدونم هزینه سدیشن چقدر هستش
دکتر محمد رضا سهرابی۱۶/۰۹/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلاام بزرگوار لطفا با موبایل مطب تماس بگیرید
Zahra۰۳/۰۹/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام اقای دکتر خوب هستین..من الان چن ساله دندونام خراب شده به ریشه رسیدن چهارتاش از ترس دکتر نرفتم دندونپزشکی چون بچه بودم رفتم دندون کشیدم ولی بی حس نشد خیلی گریه کردم..از اون موقع دیگه نرفتم توروخدا بگید چیکار کنم دلم میخاد بیهوش بشم و دندونامو درست کنم هرشب گریه میکنم از ترس دندونام
دکتر محمد رضا سهرابی۰۶/۰۹/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام خانم زهرا توصیه اولم اینه که در صورتی که درد ندارید ، با یک متخصص روانپزشک مشاوره کنید و بعد از آن به کمک سدیشن و حتی در موارد خیلی وسیع ، بیهوشی نباید ترس داشته باشید . این موضوع واقعا حل شده است .
احسان۲۳/۰۸/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام.اقای دکتر من دو تا دندون دارم که فقط ریشه مونده ازش.یه دندونم پر کردن سطحی میخواد.این هزینه که گفتید ۸۵۰ تومن برای یک جلسه،یعنی هر چند تا دندون که درست کنید همین قیمته؟ اگه جدا حساب میشه خواهش میکنم بگید هزینه ی این چند تا دندون حدودا چقدر میشه خیلی ممنون میشم اگه جواب این سوال رو بدید
دکتر محمد رضا سهرابی۲۵/۰۸/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام احسان عزیز هزینه سدیشن مربوط به مطب نمیشه و به صورت مستقیم با متخصص مربوطه در تماس خواهید بود . مبلغ یک جلسه سدیشن مربوط به سه ساعت است که می تواند در این سه ساعت چندین درمان انجام شود . برای تعیین دقیق درمان های مناسب برای مدت سدیشن لازمه حضورا شما را ویزیت کنین . موفق باشید
علي رضا استبرق۱۴/۰۸/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام اقای دکتر ممنون میشم جواب بنده رو بدید من خیلی دندون خراب دارم یکی از دندونام شبا درد شدیدی داشت من خیلی خیلی میترسیدم و نمیتونستم برم دکتر حتی برای معاینه هم میرفتم ضربان شدیدی دارم و نمیتونم تحمل کنم همه سرزنشم میکنن یه جوش بزرگی هم بالای دندونم در اومده که وقای فشار میدم درد میگیره من شمارو پیدا کردم میخواستم ببینم با روش سدیشن مانند بیهوشی هیچی نمیفهمیم چون من وقتی صدای دستگاه هارو میشنوم پا به فرار میزارم ولی بیهوشی میگن خیلی خطرناکه ممنون میشم کمکم کنید یه ماهه ترسه دندان پزشکی ارامش برام نزاشته
دکتر محمد رضا سهرابی۱۶/۰۸/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام علی رضای عزیز موارد مشابه شما به تکرار ملاقات نموده ام و کارهاشون را که انجام دادند بسیار خشنود بودند و اعلام می کردند که چیزی متوجه نشدند . بعضی از ان عزیزان توی همین صفحه کامنت گذاشتند که ممکنه اگه مطالعه بشه براتون مفید باشه و بتونه اطمینانتون را برای معاینه اولیه تامین کنه . موفق و شجاع باشی دوست عزیز
سپنتا شمس۰۵/۰۸/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام وقتتون بخیر. من پنج بار برای ترمیم ریشه دندون هفت فک پایینم اقدام کردم اما بیحس نشد که احتمالا بخاطر استرس من و عدم تسلط دندان پزشکم به جای مناسب برای تزریق بی حسی و مقدار ناکافی اون بوده و دندونم عفونت نداشت چون چندین دوره دارو خوردم و از طرفی در عکس ها هیچ کیستی مشاهده نشد... راستش اونقدر درد کشیدم در طی اون پنج بار که دیگه حتی در طی تزریق بی حسی هم نمیتونم آروم باشم و با شنیدن صدای مته به شدت میلرزم و تکون های شدیدی میخورم و ترسم این هست که مته به بقیه قسمت های دهانم اصابت کنه... بار آخر هم روش استفاده از آرامبخش ها رو هم انجام دادیم اما نشد و افاقه نکرد بر ترس من و بعد از اولین تزریق بی حسی فرار کردم از ترس! بنظرتون روش شما ممکنه جواب بده روی من؟ در مورد هیپنوتیزم هم زیاد تحقیق کردم میترسم یهو بیدار شم وسط کار...در تهران کلینیک و یا بیمارستانی رو میتونین معرفی کنین که با بیهوشی عمومی بتونن مشکل دندون هام رو حل کنن؟
دکتر محمد رضا سهرابی۱۰/۰۸/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام جناب سپنتا فکر میکنم برای اضطراب و کنترل آن نیازی به بیهوشی عمومی نداشته باشید و سدیشن نیاز شما را تامین می کند . برای بررسی بیشتر یک وقت مشاوره در مطب رزرو فرمایید . موفق باشید
سهیلادهقان۰۳/۰۸/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام آقای دکتر.دندونام بی حس نمیشن.وبی حسی هرتعدادکه زده بشه بصورت سطحی روم اثرداره.۵سال قبل تودندونپزشکی هرچی به بپزشک اسرار کردم که دندونم بی حسی سطحی میشه گوش ندادومتآسفانه حین عصب کشی دستگاه به عصبم خوردودردشدیدی رومتحمل شدازاون به بعددندونپزشکی نرفتم ونتونستم خودموراصی کنم که برم دندونام داره داغون میشه.ازمازندران هستم.لطفآکمکم کنید
دکتر محمد رضا سهرابی۰۵/۰۸/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام خانم دهقان من باید علت عدم بی حسی دندان شمارا قبل از برنامه ریزی برای سدیشن پیدا کنم. بی حس نشدن دندان ممکن است به علت اضطراب یا عفونت یا تکنیک باشد . در صورتی که به علت اضطراب این عدم بی حسی رخ داده اشدبا سدیشن مشکل بر طرف می گردد و در صورت عفونت یا تکنیک غلط هم به دست اوردن بی حسی به نظر ساده است . برای بررسی این وارد حتما به معاینه حضوری شما نیاز اریم . موفق باشید
ايدا ملاقاسمي۰۱/۰۸/۱۳۹۷پاسخ دادن  
من بهترین حس زندگیم و تو مطب شما تجربه کردم هیچی نفهمیدم و هیچ ترسی نداشتم یه دنیا ممنونتونم به خاطره مهارت و کاره ماهرانتون 🌺🌺🌺
دکتر محمد رضا سهرابی۱۳/۰۷/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام جناب خوشخویی سوال شما در بخش غیر مرتبط ثبت شده بود که پاسخ آن را می گذاریم . سدیشن به شما کمک خواهد کرد که اضطرابتون را کنترل کنید . شما در حین درمان هیچ چیزی حس نخواهید کرد و حالتی مشابه خواب بسیار عمیق را تجربه خواهید نمود . برای براورد هزینه ها لازم است شخصا به مطب مراجعه فرمایید و عکس کامل دندان هایتان را به همراه داشته باشید . تجربیات سایر مراجعین را مطالعه کنید و ترس از دندانپزشکی را فراموش کنید . به امید دیدار شما بزرگوار
۱۰/۰۷/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام اقای دکترواقعاخداروشکرمیکنم ک شماروپیداکردم چون چندساله ک دندون دردوپوسیدگی امونموبریده وبخاطرحالت تهوع وترس نتونستم ب دندونپزشک مراجعه کنم والان هم هزینه های بالای سدیشن هم غصه ی دیگری شده خواهش میکنم کمی تخفیف ب من بدین تابتونم بعدازچندسال دندان هایم رادرست کنم ممنونم ازکارخوبتون
دکتر محمد رضا سهرابی۱۲/۰۷/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام عزیز بزرگوار شما اول باید تشریف بیارید تا بررسی لازم بشه و بعد براورد هزینه بشه و بعد تخفیف بگیرید . از بس اضطراب داری فکر کنم خواستی از آخر به اول حرکت کنیااااا . پیشنهاد میکنم با یک لب خندان و امید کامل به خدا بیا تا ببینیم چه کاری میشه برات انجام داد . لبت خندون و دلت آروم دوست ناشناس من
مهرناز ابراهیمی۱۷/۰۶/۱۳۹۷پاسخ دادن  
دکتر ببخشید الان داشتم کامنتها رو میخوندم ، برای معاینه و کارهای درمانی غیر خودتون شخص سومی داخل اتاق هست؟من با دیدن نفرات استرسم بیشتر میشه، و اینکه جز خودتون نمیخوام کسی ببینه 😢😢😢😢
دکتر محمد رضا سهرابی۱۷/۰۶/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام بزرگوار در تمام مطب های دندانپزشکی دستیار دندانپزشک همراه دکتر حاضر است و ارایه خدمات بدون حضور ایشان ممکن نیست . مسلما هیچ دستیاری در هنگام معاینه دهان شما را نمی بیند و لزومی ندارد از این بابت نگران باشید . در جلسات سدیشن ، متخصص بیهوشی مرتب در کنار شما است و بر سدیت بودن و سلامت بودن شما نظارت دارد ولی به دهان مراجعین نگاه نمی کند و لازم نیست بابت این موضوع مضطرب شوید . موفق و پایدار باشید .
مهرناز ابراهیمی۱۷/۰۶/۱۳۹۷پاسخ دادن  
دکتر سلام خسته نباشید دکتر من برای دوشنبه صبح وقت گرفتم خدمت برسم ، از اون موقع استرسم شروع شده از شدت ترس نمیتونم حتی غذا بخورم ، فشار خون دارم دارو مصرف میکنم به قدری تپش قلبم زیاد شده حتی با قرصم فشارم پایین نمیاد ، دوس داشتم با خودتون صحبت کنم که یه مقدار حالم بهتر بشه متاسفانه سعادت نداشتم ،مریض داشتین
دکتر محمد رضا سهرابی۱۷/۰۶/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام خانم مهرناز بزرگوار متاسفم که نتونستم باهاتون صحبت کنم . مراجعین مطب دوست ندارن در هنگام کارشون صحبت دیگه ای انجام بشه . من به دستیارم میگم که تلفن فردای شما را به کلینیک وصل کنند و یا ساعتی را مشخص کنند تا پاسخ گوی شما باشم . خواهش میکنم خودتون را در دستان حمایتگر و پر توان پروردگارتون تصور کنید و اطمینان داشته باشید او برای شما کافی است . ممنونم از اعتمادی که به مجموعه ما دارید .
مهرناز ابراهیمی۱۸/۰۶/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام دکتر سهرابی نازنین ممنون که با حوصله جواب میدین مزاحمتون میشم شرمنده چون واقعا دلم به شما خوش هستش و جوابهای شما آرومم میکنه ، من چنان ترس و استرسی دارم که قابل وصف نیست ، قرص آمی تریپتیلین ۲۵ و کلونازپام دو ساله که هرشب میخورم ،مشکلاتم خیلی زیاده، رفتار پزشک به شدت روی من اثر میزاره ،من مشکل دارم مراجعه میکنم که مشکلم حل بشه نه اینکه بخوان منو سرزنش کنن ،متاسفانه پزشکی که سه ماه پیش مراجعه کردم هم سرزنشم کرد هم اینکه مراحل درمان رو چنان پیچیده کرد که من فرار کردم
دکتر محمد رضا سهرابی۱۸/۰۶/۱۳۹۷پاسخ دادن  
بانوی بزرگوار امیدوارم که بتوانیم رضایت شما را جلب کنم . مسلما هیچ سرزنشی در کار نخواهد بود و البته مراحل درمان هم باید بر اساس اصول علمی پیش رود که میتوانیم با اولویت بندی ان ها ، از پیچیدگی ظاهریش کم کنیم . تندرست و سالم باشید .
۳۱/۰۶/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام جناب دکترسهرابی. من هم خیلی ترس از دندانپزشکی دارم. واین ترسم باعث شده دندان هایم روز به روز خراب تربشن. خیلی دارم اذیت میشم. اصفهان هم هستم.بیشتر استرسم هم برای اینه که اگه برم دندانپزشکی چقد سرزنش میشوم و از وضع بد دندان هایم میگویند.خودم دوست دارم بیهوش بشم و دندان هایم درست شودتاچیزی نبینم ونشنوم
رفیع زاده۱۴/۰۶/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام .جناب دکتر سهرابی بنده ۱۰ سال پیش تو مطب ی دندانپزشک تازه کار دچار حالت تهوع وضعف وتپش قلب شدم که متاسفانه نقطه شروعی بود برای همیشگی شدن این حالات.تو این مدت چندین بار ب دندانپزشک مراجعه کردم وهر دفعه دچار همین مشکلات شدم کار ب جای رسید که حتی وقتی تصمیم میگرفتم ب دندانپزشک مراجعه کنم این حالات ب سراغم میامد.البته ب روانپزشک هم مراجعه کردم که ایشون تشخیص حمله پانیک دادن و حدود ۵ ساله دارو مصرف میکنم اما فوبیای دندانپزشکی همچنان وجود داره و متاسفانه حتی در حال مسواک زدن یا استفاده از خلال دندان هم دچار حالت تهوع میشم.تو این مدت خیلی خیلی درد دندان را تحمل کردم.ب نظر شما روش سدیشن برای بنده مناسب هست؟با تشکر
دکتر محمد رضا سهرابی۱۶/۰۶/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام جناب رفیع نژاد شدت فوبیایی که فرمودید از بسیاری از فوبیا های که بنده دیده ام کم تر است . با توجه به این که تحت درمان روانپزشکی هم بوده اید ترجیح می دهم با متخصص بیهوشی یک مشاوره داشته باشم . لطفا تمام مدارک خود و نسخ های قبلیتان را به آدرس تلگرام مطب ارسال فرمایید . لطف کنید همین متن سوال را هم عینا کپی کرده و برای ما ارسال کنید تا بررسی کاملی داشته باشیم . موفق باشید بزرگوار
محسن جلیلی۰۷/۰۶/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام آقای دکتر . من به خاطر بیماری که دارم نمیتونم صاف بخوابم سرگیجه ی شدید دارم این قضیه ی بیماریم واسه چند سال پیشه ولی اثراتش مونده و من اصلا نمیتونم کامل تو دندان پزشکی راحت باشم حتی ۱ ثانیه هم نمیتونم بخوابم کل دندون هام یا خراب شده یا کشیدم . میخواستم ببینم با داروی بیهوشی میتونم به خواب عمیق برم هیچ چیز نفهمم . و در آخر میخوام یه ویزیت بشم تا در مورد دندونام کلا صحبت کنیم . میشه اطلاعتی در اختیارم قرار بدین؟
دکتر محمد رضا سهرابی۰۸/۰۶/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام محسن جان لطفا با مدارک کامل پزشکیتون به مطب مراجعه کنید موفق باشید
عالیه ایزدی راد۳۰/۰۵/۱۳۹۷پاسخ دادن  
باسلام خدمت اقای دکتر اگه دکتری میشناسین توی مشهد بهم معرفی کنید که مثل شما کار سدیشن انجام بدن ممنون میشم
دکتر محمد رضا سهرابی۳۱/۰۵/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام خانم ایزدی راد با عرض پوزش فراوان من اطلاعی ندارم با توجه به تعدد کامنت ها سعی میکنم این موضوع را پیگیری کنم موفق باشید
حسین بیگدلی شاملو۲۱/۰۵/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام جناب آقای دکتر سهرابی من مدت خیلی زیادی هست که دو عدد از دندانهای اصلی پایین دچار عفونت خیلی خیلی شدید شده اند و الان کمی از این دو دندان باقی مونده. من ریفلاکس شدید دارم .بطوری که مسواک که میزنم هم تند تند آب دهانم رو خالی میکنم. حالا چکار باید بکنم. برای درمان این دو دندان پر از عفونت؟
دکتر محمد رضا سهرابی۲۱/۰۵/۱۳۹۷پاسخ دادن  
حسین جان سلام لطفا یک رادیوگرافی کامل از دندان هات تهیه کن و با همراه با خودت داشته باش تا شرایط درمان را بررسی کنیم . توضیحا خدمت شما بءم که رفلکس های شدید هم قابل کنترل می باشد و این موضوع کاملا حل شده است . موفق باشید
شادی شریعت زاده۰۳/۰۵/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام شریعت زاده هستم.میخواستم از شما نهایت سپاسگزاری رو داشته باشم که بعد از سالها با روش سدیشن در ۳ جلسه ۷ دندون که همه نیاز به درمان عصب کشی داشتند رو درمان کردین... و حتی برای لمینیت بسیار معجزه آسا بود.و وحشت من از دندونپزشکی به کمک شما و جناب آقای دکتر اعتمادی و دستیاران بسیار مهربانتون به تجربه ای شیرین تبدیل شد...مطمئنا هر کجای دنیا باشم برای درمان خود رو به مطب شما می رسانم.باقی و سلامت باشین.
دکتر محمد رضا سهرابی۰۵/۰۵/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام بزرگوار از ابراز لطف و عنایت شما بی نهایت ممنونم موفق و پایدار باشید
مریم۰۸/۰۷/۱۳۹۷پاسخ دادن  
دکتر با سلام مریم هستم من میخوام چند تا دندان خراب دارم درست کنم میخوام بیهوش بشم توی یک جلسه تموم بشه امکانش است دکتر لطفا راهنمایی کنید از تهران
دکتر محمد رضا سهرابی۱۱/۰۷/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام خانم مریم . تعیین جلسات بیهوشی به درمان های مورد نیاز بستگی دارد . لازم است برای بررسی کامل شرایط رادیوگرافی دندان هایتان را در جلسه ویزیت حضوری همراه داشته باشید . موفق باشید
خسروی۰۱/۰۵/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام جناب دکتر مطالب سایت شما و خدماتی ک ذکر فرمودید ب ظاهر خیلی خوب میان (اینکه میگم ب ظاهر چون خوندن این مطالب هم تمام وجود من رو پر از اضطراب میکنه!)، کلیه نظرات رو هم خوندم چون دوستانی مثل خود من هستن با فوبیای شدید از دندان پزشکی... دکتر من از شیراز پیام میدم و الان نزدیک ۱۵ سال هست ک قصد دارم ارتوندنسی انجام بدم و متاسفانه ترس از اینکار بیشتر از هرچیز دیگه اذیتم میکنه، پارسال هم تا تشکیل پرونده و ... رفتم ولی باز رها شد و الان یکسال هم میگذره متاسفانه، ۳۲ سال سن دارم و ممنون میشم نظر شما رو بدونم... و اینکه با توجه ب عدم دسترسی ب شما، اطلاعی از این روش سدیشن، توی شیراز دارید ک من مراجعه کنم؟؟
دکتر محمد رضا سهرابی۰۱/۰۵/۱۳۹۷پاسخ دادن  
جناب خسروی عزیز سدیشن درمانی مناسب برای کنترل اضطراب و رفلکس گگ ( تهوع ) می باشد . البته برای درمانی مثل ارتو دنسی که شما نیاز به جلسات مکرر و بسیار طولانی هستید توصیه نمی گردد . البته سدیشن یه درمان دارویی است که ممکن است با تجویز دارو هم تامین گردد . توصیه می کنم فوبیا خود را با یک روانپزشک مطرح کنید تا از طریق داروهایی خوراکی شما را در درمان ارتو کمک کند موفق باشید بزرگوار
سروش۲۹/۰۴/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام و وقت بخیر جناب دکتر من حدود یک ساله که دندونم مقدار کمی بی حس میشه . در واقع لثه من کاملا بی حس میشه ولی موقع کار بر روی دندون هام متوجه درد میشم . تا یک سال پیش هم این مشکل رو نداشتم و حتی دندون هم میکشیدم .آیا این روش جوابگوی بنده هست ؟؟ بخاطر همین موضوع و ترس درد ، تعداد زیادی از دندون هام رو متاسفانه از دست دادم .
دکتر محمد رضا سهرابی۳۱/۰۴/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام بزرگوار به نظرم سدیشن به کسانی کمک می کند که ترس و نگرانی آنها باعث بی حس نشدن دندان ها می گردد . اگر شما فوبیا ندارید این روش برای شما مفید نیست موفق باشید
احسان۲۵/۰۴/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام.من قلیون زیاد میکشم.میخوام بدونم مشکلی نداره برای بیهوشی؟ بیهوشی دندان همون بیهوشی هست که تو عمل جراحی انجام میشه؟
دکتر محمد رضا سهرابی۲۶/۰۴/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام جناب احسان بیهوشی با سدیشن بسیار متفاوت است بیهوشی به اطاق عمل و تجهیزات اطاق عمل نیاز دارد سدیشن یک روش دارویی در کنترل اضطراب است
ماندانا ملک محمدی۱۷/۰۴/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام خدمت اقای دکتر و خسته نباشید و خدا قوت میگم به موفقیت شما بخاطر این روش اعجاب انکیز در عرصه دندونپزشکی. والا اقای دکتر منم از این بیمارای بد رفلکس هستم که مرگمو جلوی چشمام میبینم . سوال من این هست ایا برای انجام سدیشن باید از قبل جلسات امادگی داشته باشیم یعنی باید تست بشیم برا خواب عمیق اگه اینطور هست چند جلسه نیازه . ممنون میشم از پاسخگوییتون.
دکتر محمد رضا سهرابی۱۸/۰۴/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام خانم ماندانا سدیشن یک درمان و شیوه جدید نیست بیش از ده سال است که برای آرامش افرادی که فوبیا دارند از دارو کمک گرفته می شود و البته کم مورد توجه بوده است سدیشن نیاز به آمادگی خاصی ندارد یک جلسه مشاوره حضوری و دریافت سوابق دارویی و .... توسط متخصص بیهوشی و بعدم گرفتن داروی مناسب در قبل از درمان موفق باشید بزرگوار
کیان شهریاری۰۹/۰۴/۱۳۹۷پاسخ دادن  
با درود و احترام من ۳۴ سال سن دارم. متاسفانه من بی حس نمیشم و تا الان دو مرتبه با این مشکل عصب کشی انجام دادم که .... و اما مشکل اصلی اینجاست که من ۴ دندان عقل نهان دارم به همراه ۳ تا دندان دیگر که نیازمند عصب کشی هستند قطعا تحمل درد و بی حس نشدن دیگه ممکن نیست. لطفا و در صورت امکان، تعداد جلسات تخمینی و مبلغ هر جلسه رو بفرمائید. ضمنا من که دندان هام بی حس نمی شن، ممکنه که در مقابل بی هوشی هم مقاوم باشم؟ متشکرم
دکتر محمد رضا سهرابی۱۳/۰۴/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام جناب کیان سدیشن یک خواب عمیق و یا بهتر است بگویم یک آرام بخشی دارویی است و با بی هوشی کاملا متفاوت است . در مواردی که بدن به دلایلی به داروی بی حسی جواب نمی دهد سدیشن هم کمکی زیادی نخواهد نمود . البته مواردی وجود دارد که عدم پاسخ به داروی بی حسی به علت فوبیا است که سدیشن بسیار موثر است . در مورد هزینه سدیشن و هزینه های درمانی شما نیاز به معاینه حضوری داریم .
مهدیاراخوندی۳۰/۰۳/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام اقای دکتر بنده ازشمال مزاحم میشم و ترس بسیارشدید از دندان پزشکی دارم وحالت تهوع لرز بهم دست میده میخواستم بدونم بارروش سدیشن میشه چندتا دندان کشید
دکتر محمد رضا سهرابی۰۱/۰۴/۱۳۹۷پاسخ دادن  
مهدیار عزیز زمان سدیشن حدود سه ساعت است تعداد دندان های که می شود در این سه ساعت خارج کرد به ناحیه دندان . نسج باقی مانده سالم و عوامل بسیار دیگری مرتبط است . لطفا عکس پانورامیک از دندانتان بگیرید و ارسال فرمایید موفق باید
آزاده۳۰/۰۳/۱۳۹۷پاسخ دادن  
با سلام و خسته نباشید.آقای دکتر سوالی در مورد سدیشن داشتم .آیا امکان استفاده از این روش برای جراحی دندان عقلی که در وضعیت نهفته و هوریزنتال قرار گرفته است یا خیر. متاسفانه من گگ دارم و برای کارای ترمیمی سطحی هم به شدت اذیت میشم.دندان های عقلم در شرایط نهفته هستن و پیش چندین دندانپزشک مراجعه کردم و همه بیهوشی عمومی و بهم پیشنهاد دادن.الان که سرچ کردم و با این روش آشنا شدم خیلی مصر شدم که اگه شرایطش رو من هم دارم از این روش استفاده کنم.لطفا راهنماییم کنید با وحود رعایت بعداشت دهان و دندان متاسفانه به خاطر شرایطی که دارم اکثر دندانهای سالمم تخت فشار دندان های عقلم هستن دچار پوسیدگی های سطحی میشن.از روش بیهوی عمومی هم میترسم.ممنون میشم راهنماییم کنید.سپاسگزارم
دکتر محمد رضا سهرابی۰۱/۰۴/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام خانم آزاده سدیشن برای کنترل رفلکس گگ بسیار موثر است اما برای این که ببینیم امکان جراحی دندان عقل را داریم یا خیر باید عکس کامل فک را ببینیم بنابر این لازمه برای معاینه تشریف بیاورید موفق باشید
مسعود۲۹/۰۳/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام آقای دکتر، بنده رفلکس شدیدی دارم به نحوی که هر چیز خارجی وارد دهانم میشه حالت تهوع پیدا میکنم، میخواستم بدونم برای من این روش پاسخگو است و اینکه چون ما بیمه تکمیلی البرز هستیم شما با آن طرف قرارداد هستید یا نه؟ سپاسگزارم از پاسخگویی تون...
دکتر محمد رضا سهرابی۲۹/۰۳/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام آقا مسعود روش سدیشن برای رفلکس گگ به راحتی پاسخ گو است . اما من اطلاعی ندارم که بیمه های تکمیلی آن را تایید می کنند یا خیر . البته در صورتی که از روش بیهوشی در اطاق عمل (که با سدیشن متفاوت است ) استفاده کنید حتما تحت پوشش بیمه خواهد بود . موفق باشید
ع فلاح۱۶/۰۳/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام و خسته نباشید دکتر عزیز و بزرگوار من و همسرم متسفانه هردو فوبیای شدید به دندانپزشکی داریم و به همین دلیل درمان دندانهامون رو عقب انداختیم والان هرکدوم چندین دندان خراب داریم وچند سالی است روی لثه من یک جوش چرکی میزنه که فکر میکنم کیست باشه قصدم از مزاحمت خدمتتون این بود دوتا سوال داشتم یکی اینکه میشه تمام دندانهای خراب رو تو یک جلسه بیهوشی ترمیم چون بنده کارمند هستم و میترسم اگه چند جلسه بیهوشی خودم و همسرم بخواد نتونم از پس هزینه اش بربیام .و دوم اینکه آیا شما تو ایام یا شرایط خاصی تخفیف دارید مثلا تو روزها،ساعتها یا ماه های خاصی یا برای افرادی مثل ما که حقوق بگیر هستیم .ممنون میشم اگه جواب بدید
دکتر محمد رضا سهرابی۱۷/۰۳/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام جناب فلاح سدیشن یک آرامبخشی نسبی است که طبق نظر متخصص بیهوشی بیش از سه ساعت در یک جلسه ، استاندارد نیست. البته اگر کارهای شما زیاد باشد و نیاز به تعداد جلسات بالای داشته باشید میتوانید از بیهوشی کامل در اطاق عمل بیمارستان یا دی کلینیک ها استفاده کنید برای این کار هم میتونید از دندانپزشک خانوادگیتون درخواست کنید درمان های شما را در یک مرکز مناسب بیهوشی انجام دهد. در مورد تخفیفات موردی هم که فرمودید ، در صورتی که پیش بیاد در صفحه پیشنهاد برتر اعلام میگردد
شادی شریعت زاده۱۵/۰۳/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام با تشکر فراوان از جناب آقای دکتر سهرابی من بعد از ۱۰ سال تجربه لحظات بسیار بسیار بد در دندونپزشکی هفته پیش تجربه بسیار آرامبخش از درمان دندون داشتم . هروقت که تصمیم میگرفتم دندونام رو درست کنم و به پزشک مراجعه میکردم با حالت تهوع ،افت فشار،لرز بدن و آخر سر هم دندون هایی که هیچوقت درمان نمیشدن روبه رو میشدم ..هفته پیش با کلی تردید و اضطراب به مطب آقای دکتر رفتم از شهر اراک البته،ایشون و متخصص بیهوشی مطب در شرایطی بسیار آرامبخش در یک جلسه درمان ۵ دندون من رو که نیاز به۷یا ۸ جلسه درمان داشت رو انجام دادن و من ذره ای احساس ناخوشایند نداشتم و حتی بعدش درد نداشتم...و واقعا این شکل درمان برای من معجزه کرده و واقعا نمیدونم چجوری باید از آقای دکتر و همکارانشون تشکر کنم...
دکتر محمد رضا سهرابی۱۵/۰۳/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام خانم شریعت زاده آرامش شما هدیه بزرگی است که ما دریافت کرده ایم امیدوارم به تدریج و بدون دریافت سدیشن هم بتوانید به روال عادی درمان باز گردید ممنون از کامنت پر مهرتان
مسعود انوری۲۴/۰۲/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام آقای دکتر بنده شهرستان هستم و بدلیل حالت تهوع شدید نمیتونم از خدمات دندانپزشکی استفاده کنم الان که با سایت شما آشنا شدم خیلی برام جالب بود لطفا راهنمایی کنید که ایمپلنت چقدر هزینه داره ممنون
دکتر محمد رضا سهرابی۲۶/۰۲/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام بزرگوار اعلام هزینه حتی به صورت حدودی به صورت مجازی ممکن نیست للزم است شرایط به صورت دقیق ارزیابی گردد موفق باشید
نادر اسدزاده۲۰/۰۲/۱۳۹۷پاسخ دادن  
با سلام شرمنده من دندون عقل سمت چپ فک پایینم که کج و تقریبا نهفته بود رو کشیده ام الان ١٠روزه امروز که نگاه کردم انگار یه استخون دیده میشه ته جای دندون ولی دردی هم نداره ممکنه حفره خشک باشه و چگونه درمان کنم متشکر
دکتر محمد رضا سهرابی۲۱/۰۲/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام بزرگوار به دلیل جلوگیری از اتلاف وقت شما عزیزان از ارایه پاسخ به سوالاتی که در بخش خودش مطرح نشده معذوریم . برای ثبت سوالات خود به قسمت توصیه های لازم رفته و در گروه مربوطه سوال را تایپ فرمایید سوال شما مربوط به قسمت توصیه های لازم بعد از کشیدن دندان میباشد برای رفتن به صفحه مربوطه اینجا را کلیک کنید
سنای مکی۱۹/۰۲/۱۳۹۷پاسخ دادن  
اقا لینک مطلبو من پیدا نکردم.میشه راهنماییم کنید؟
دکتر محمد رضا سهرابی۱۹/۰۲/۱۳۹۷پاسخ دادن  
لینک کدام مطلب را؟
۱۷/۰۲/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام و وقت بخیر سئوال من اینه که آیا شما برای اطفال هم دندانپزشکی با سدیشن انجام میدید یا نه و میخواستم بدونم اگه انجام میریر هزینه این کار چقدره؟
دکتر محمد رضا سهرابی۱۷/۰۲/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام بزرگوار ما برای اطفال کار سدیشن را انجام نمی دهیم ممنونم از تماستون و وموفق باشید
مریم۱۶/۰۲/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام آقای دکتر. آیا کسی که کارشناس هوشبری هستش میتواند سدیشن را انجام دهد؟ یا که فقط دکتر بیهوشی این کار رو انجام میدهد؟
دکتر محمد رضا سهرابی۱۶/۰۲/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام بزرگوار انجام سدیشن و یا بیهوشی از جمله مواردی است که لازم است توسط متخصص بیهوشی انجام گیرد پایدار و سلامت باشید
فروغ۱۱/۰۲/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام دکتر،وقتتون بخیر و روزگار بکام... ببخشید شما طرف قرارداد با بیمه نیروهای مسلح هم هستید؟؟ اگر بله میشه هزینه تقریی یک جلسه بیهوشی رو بفرمایید؟؟ خیلی ممنون ازتون مانا باشید...
دکتر محمد رضا سهرابی۱۱/۰۲/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام خانم فروغ ما طرف قرار داد با بیمه نیستین موفق و پایدار باشید
۱۱/۰۲/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام
فاطمه سميعي۰۹/۰۲/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام آقای دکتر دختر بیست و دوماهه ام یکی از دندانهای پیش بالأسس شکسته(تاج کاملشکسته) بقیه پیش بالا هم پوسیدگی دارد دکتر سدیشن پیشنهاد کردن،بنظر شما تا سه سالگی صبر کنم یا سدیشن رو انجام بدم راه دیگه ایی هست که دندوناش رو تا بزرگتر میشه حفظ کنیم
دکتر محمد رضا سهرابی۱۱/۰۲/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام خانم سمیعی گرامی در حفظ دندان های کودکان بسیار حساس و مصمم باشید در مورد سدیشن برای اطفال تجربه ندارم ولی توصیه میکنم از یک متخصص اطفال با تجربه استعلام بگیرید موفق باشید
نادر اسدزاده۰۵/۰۲/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام شرمنده اقای دکتر یه سوال داشتم وقتی بی هوشین دهنمون چطوری باز میشه تا کار دندانپزشکی انجام بگیره تشکر از لطفتون و هزینه یک جلسه بی هوشی برای کشیدن دندان عقل چقدره چون از شهرستان می خوام بیام می خوام بدونم مرسی
دکتر محمد رضا سهرابی۰۵/۰۲/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام جناب اسد زاده ابزار خاصی برای این کار وجود دارد یک پلاستیک نسبتا نرم است که در طرفی که کار نمی شود بین دندان ها فیکس می گردد و دهان باز می ماند پایدار باشید
سيداميدشاهمرادي۰۲/۰۲/۱۳۹۷پاسخ دادن  
اقای دکتر سلام و عرض ادب وتبریک سال نو بنده امید هستم همانند اکثر عزیزان بیش از بیست سال در دندان را با خودم حمل کردم تا اینکه الان به علت درد شدید دندان چهار شبانه روز است که هم از نظر تغذیه و هم استراحت دچار مشکل شدید شده ام در گذشته استانه تحملم بیشتر بود امادرحال حاضر دیگرطاقت ان زمان را هم ندارم برحسب اتفاق از درد با سایت شما اشناشدم و مطالب جالب عزیزان همه چیز را خواندم ودیگر در سئوال تکراری ندارم الی یک مطلب عرض به خدمت شما که بنده کارمندهستم ودر حال حاضر شرایط بیمه ای هم ندارم خواستم از خدمت شما بپرسم ایا در پرداخت هزینه های درمانی امکان و شرایطی برای امسال بنده هست یا خیر بازهم اول خداراشاکرم که نسل جدید عذاب ما دههء پنجاهیا رو نمیکشن باوجود پزشکانی همانند جنابعالی و خداقوت میگم از متانت"صبر و این همه حسن خلق شما در برخورد با متقاضیان براتون بهترینها رو ارزو دارم. ساعت٠۴:٠۴ صبح روز دوشنبه ۴/٢/١٣٩٧همراه بادرد شدیددندان
دکتر محمد رضا سهرابی۰۵/۰۲/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام جناب شاهمرادی قبل از هر کاری لازمه ببینیم دندان در چه وضعیتی است لطفا رادیوگرافی دندان مورد نظر را تهیه و به تلفن همراه مطب تلگرام کنید و یا حضورا تشریف بیاورید پایدار باشید
وحید۲۷/۰۱/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام مجدد آقای دکتر. ممنون از پاسختون. عذرخواهم. از اسپری لیدوکائین میشه واسه رفع مشکل تهوع استفاده کرد؟
دکتر محمد رضا سهرابی۲۸/۰۱/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام وحید عزیز در مواردی میتونه کمک کند
وحید۲۶/۰۱/۱۳۹۷پاسخ دادن  
با عرض سلام و وقت بخیر خدمت شما. میخواستم ببینم این قرص مکیدنی سنجد رو که میگن برای رفع تهوع خوبه ازکجا میشه تهیه کرد. داروخانه ها که نداشتند.
دکتر محمد رضا سهرابی۲۶/۰۱/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام وحید عزیز بنده هم در این مورد اطلاعاتی ندارم اگر امکانش وجود داشت و تهیه کردی و درست بود از نام محصول و بروشورش برامون یک اطلاعاتی ارسال کنید تا اطلاع رسانی کنیم ممنونم
مرتضی جزیی۱۷/۰۱/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام خسته نباشید . من به خاطر حساسیت به ماده بی حسی و احساس حالت تهوع ، خیلی از دندان هام پوسیده و یه چند تایی هم مجبوری از روی درد شدید کشیدم یه چند روزی هست مطالب شما رو میخونم . واقعا میشه تو چند جلسه سدیشن لبخند وزیبایی رو به من برگردونید ؟ تو این چند سال هیچ وقت نخندیدم !
دکتر محمد رضا سهرابی۱۹/۰۱/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام بزرگوار مشکل رفلکس که به سادگی توسط سدیشن کنترل میگردد . و نمونه های حتی بسیار شدید رفلکس گگ با یک سدیشن سطحی کنترل میشه . در مورد حساسیت به داروی بی حسی نیاز به بررسی دقیق تر داریم که استدعا میکنم با کل آزمایشات مربوطه مراجعه فرمایید .
ثریا۱۵/۰۱/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام و عرض ادب و تبریک سال نو . جناب دکتر سهرابی عزیز . من بعلت ترس از هزینه های بالای دندان‍‍‍پزشکی نمیتونم به یک دندانپزشک خوب و مجربی مثل شما مراجعه کنم . ای کاش روش ُسدیشن هزینه ُ هم کشف بشه .
دکتر محمد رضا سهرابی۱۵/۰۱/۱۳۹۷پاسخ دادن  
ثریا خانم گرامی ممنونم از این که با زبانی نیکو به مشکلات مهمی اشاره میکنین من هم امیدوارم این مشکل که در کشوره های توسعه یافته با بیمه ها حل شده برای هموطنانمون زودتر حل بشه امیدوارم فرهنگ بیمه نمودن و بیمه را درست استفاده کردن نهادینه بشه به احترام کلام نیکویتان از امروز تا یک هفته ۵۰ درصد خدمات مورد نیاز شما را تا سقف دو میلیون تومان سدیت میکنم موفق باشید بزرگوار
دانلود فیلم۱۲/۰۱/۱۳۹۷پاسخ دادن  
خسته نباشید مرسی به خاطر این مطلب فوق العاده
امیر اسماعیلی۱۱/۰۱/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام دکترجان وقت بخیر میخواستم ببینم با سدیشن میشه هم دندان کشید هم عصب کشی کرد هم تعویض روکش؟
دکتر محمد رضا سهرابی۱۳/۰۱/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام امیر عزیز مدت زمان سدیشن سه ساعت است و در این سه ساعت کارهای کلیه کارهای دندانپزشکی طبق زمان بندی قابل ارایه است برای بررسی کامل زمان مورد نیاز درمان های شما بهتره عکس پانورامیک (او پی جی ) خود را تهیه فرمایید و با تلفن مطب جهت مشاوره اولیه هماهنگ کنید . موفق باشید
cialis pills for sale۰۳/۰۱/۱۳۹۷پاسخ دادن  
This is very interesting, You're a very skilled blogger. I have joined your feed and look forward to seeking more of your fantastic post. Also, I've shared your site in my social networks!
دانلود آهنگ شاد۰۳/۰۱/۱۳۹۷پاسخ دادن  
تو زمینه ای که فعالیت میکنید جزو بهترین سایت ها هستید.
دکتر محمد رضا سهرابی۰۳/۰۱/۱۳۹۷پاسخ دادن  
ممنونم از لطف شما
somaye۰۳/۰۱/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام.من سه تا دندون عقل و یک دندون اضافه دارم .به مواد بی حسی هم حساسیت دارم .امکانش هست هر چهار تا دندونمو تو یک جلسه جراحی کنم؟
دکتر محمد رضا سهرابی۰۳/۰۱/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام و وقت شما بخیر برای تعیین زمان کارها لازم است عکس کلی داشته باشیم پایدار باشید
دانلود 2018۰۳/۰۱/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام.وبسایتتون خیلی خوب و مفیده.به کارتون ادامه بدین
دانلود۰۲/۰۱/۱۳۹۷پاسخ دادن  
وای خیلی خوبه ساییتون
رانک قربانی۲۹/۱۲/۱۳۹۶پاسخ دادن  
سلام ممکنه این سدیشن مشکل واسه کسیایجاد کنه؟ من می‌ترسم بیهوش بشم به هوش نیام
دکتر محمد رضا سهرابی۲۹/۱۲/۱۳۹۶پاسخ دادن  
سلام خانم قربانی سدیشن یک بی هوشی اطاق عملی نیست . بلکه یک خواب کاملا عمیق است .البته متخصص بیهوشی نسبت به شرایط دریافت سدیشن کاملا با حساسیت بالا برخورد می کنند . برای اطمینان بیشتر میتوانید در هنگام یکی از درمان ها چند دقیقه ای کنار یکی از مراجعینی که اجازه بدهند باشید پایدار باشید
سعیده یارقلی۲۳/۱۲/۱۳۹۶پاسخ دادن  
سلام و خسته نباشید من مادر دو پسر ۱۵ ماهه و ۴ساله هستم متاسفانه هر دو پسر من دندانهای پوسیده دارند پسر بزرگ من چهار دندان بالایی فکش پوسیده شد و الان به تمام دندانهاش منتقل شده و پسر کوچیک من هنوز دندانهای کاملش را درنیاورده چهار دندان بالایی شروع به پوسیدن کرده خیلی نگران دندان آنها هستم پسر بزرگ من به تازگی دندان درد هم دارد از شما کمک میخوام تا با یک راهکاری دندانهایشان ترمیم شود من در شهرستان خرمدره زندگی میکنم امکانات اینجا در حد فقط دندان بزرگسالان است میشود کمک کنید و معرفی کنید که کجا و چگونه این کار را انجام بدهم ممنون میشوم.
دکتر محمد رضا سهرابی۲۴/۱۲/۱۳۹۶پاسخ دادن  
سلام مادر بزرگوار اول این که با مراجعه به مطب های شهر می تونید مشکل را حل کنید و مهم تر این که با رعایت بهداشت تا امکان داره اولویت را بر پیشگیری بزارید پایدار باشید خواهر ارجمندم
۲۱/۱۲/۱۳۹۶پاسخ دادن  
لطفا ادرسو شماره تماس رو لطف بفرماید و ایا در مورد خرابی اکثر دندان ها هم این ذروش کارای دارد یا نه
نجمه قلندری۱۷/۱۲/۱۳۹۶پاسخ دادن  
با درودو سپاس فراوان از دکتر سهرابی عزیز بابت برطرف کردن مشکل ۶ ماه دندانم که چندیدن دکتر قادر به انجام اون نشدن ایشان با تشخیص درست و انجام روش سدیشن کاملا برطرف شد.
علی اکبر عقیلی۱۶/۱۲/۱۳۹۶پاسخ دادن  
با سلام و تشکر از دکتر سهرابی عزیز .دوستان من بعلت ترس شدید دندونهامو رها کرده بودم .وکل دندونهام خراب بودن تا اینکه با روش اقای دکتر سدیشن .تونستم به ترسم غلبه کنم و جلسه های بعدی رو بدون بیهوشی گذروندم .ممنونم دکتر جون
نادر اسدزاده۱۴/۱۲/۱۳۹۶پاسخ دادن  
سلام آقای دکتر شرمنده می خواستم ببینم توی چند جلسه بی هوشی میشه همه دندانها را کشید چون می خوام مصنوعی بزارم با تشکر
دکتر محمد رضا سهرابی۱۷/۱۲/۱۳۹۶پاسخ دادن  
سلام جناب نادر عزیز بستگی به تعداد و نوع ریشه و ...... دارد و حداقل دو جلسه و حداکثر چهار جلسه نیاز داریم موفق باشید
M۰۹/۱۲/۱۳۹۶پاسخ دادن  
سلام آقای دکتر روزتون بخیر من در شهرستان زندگی میکنم آیا امکانش هست عکس دندونمو واستون بفرستن بررسی کنید که چه کارایی باید انجام بشه و چند جلسه باید بیام به روش مدیشن میخواستم این کارو انجام بدم ممنون از لطفتون
دکتر محمد رضا سهرابی۰۹/۱۲/۱۳۹۶پاسخ دادن  
سلام بزرگوار من فکر میکنم منظور شما سدیشن بوده است . اگر درست حدس زده باشم ، شما میتوانید برای بررسی اولیه عکس کامل دندان ها را و البته با کیفیت عالی به تلگرام مطب ارسال تا بررسی اولیه انجام بشه منتظر شما هستم
مهسا۰۷/۱۲/۱۳۹۶پاسخ دادن  
سلام آقای دکتر یه سوالی داشتم از خدمتتون برای کاشت تمام دندان ها با بیهوشی چند جلسه طول میکشه ؟
دکتر محمد رضا سهرابی۰۷/۱۲/۱۳۹۶پاسخ دادن  
سلام خانم مهسا فکر کنم حداقل سه جلسه نیاز بشه ولی بهتره اطلاعات بیشتری در اختیارم قرار بدهید موفق و پایدار باشید
مریم بختیاری۰۵/۱۲/۱۳۹۶پاسخ دادن  
با سلام خدمت دکتر سهرابی عزیز و همکاران گرامیشون من ترس شدید از دندانپزشکی داشتم و به خاطر همین سالهای زیادی دندان درد کشیدم و در این بین تعدادی از دندانهامو از دست داده بودم تا اینکه از طریق سایت شما با خدمات بیهوشی حین دندانپزشکی آشنا شدم. و طی یک جلسه بیهوشی ایمپلنت انجام دادم. فوق العاده حس خوبی از انجام این کار داشتم. واقعا باورم نمی شد و خدا رو شکر می کنم که سایت شما رو پیدا کردم. دکتر سهرابی بسیار خوش خلق هستند و اذیتهای امثال ما که فوبیای دندانپزشکی داریم و با حوصله تحمل می کنند. فقط می تونم بگم خدا خیرشون بده و متشکرم.
زهرا دهنون۰۲/۱۲/۱۳۹۶پاسخ دادن  
سلام خسته نباشید اقای دکتر من یه دختر ۴ساله دارم که اصلا نمیزاره برای دندوناش کار انجام بشه و ۴تا از دندونهای Dو E به پالپوتومی نیاز داره من خودم تو منطقه ۱۸یه مرکز دندونپزشکی دارم ولی هیچ کدوم از پزشکا نتونستن براش کاری انجام بدن اصلا با هیچ روشی رضایت به درمان نمیده و درنهایت دندانپزشک اطفال سدیشن رو پیشنهاد کرد خواستم ببینم تو یه جلسه کل کار ای دندونش انجام میشه؟و هیچ عوارضی برای بعدهاش نداره؟
دکتر محمد رضا سهرابی۰۳/۱۲/۱۳۹۶پاسخ دادن  
سلام خانم دکتر عزیز من چون پذیرش اطفال در مطب را ندارم اطلاعات مناسبی در این مورد ندارم فقط اطلاع دارم که خانم دکتر تدین که متخصص دندانپزشکی کودکان هستند در این مورد ارائه خدمات دارند بسیار ممنون میشم که در تلگرام مطب شماره تماستون را بزارید تا انجام وظیفه نماییم
زهرا دهنون۰۲/۱۲/۱۳۹۶پاسخ دادن  
سلام خسته نباشید اقای دکتر من یه دختر ۴ساله دارم که دندان D و E سمت چپ و راست پایینش دوتاش نیاز به پالپکتومی و دوتاش به پالپوتومی داره با توجه به سنش اصلا نمیشه براش به راحتی کار انجام داد لازم به ذکر هم هست که من خودم یه مرکز دندانپزشکی در منطقه ۱۸دارم ولی تجهیزات سدیشن در مرکز نیست و دندانپزشک اطفال مطب تنها راه انجام درمانش رو باسدیشن میدونه من اگر بیام کل کارای دندون هاش رو میتونید تو یک جلسه انجام بدید؟
حسین۳۰/۱۱/۱۳۹۶پاسخ دادن  
سلام میشه لطفا در مورد هزینۀ سدیشن هم بفرمایید. یک حدود قیمتی برای هر جلسه برای تخمین داشتن از هزینه ها
دکتر محمد رضا سهرابی۰۲/۱۲/۱۳۹۶پاسخ دادن  
سلام بزرگوار جلسات سدیشن سه ساعت است و هر جلسه ۷۵۰ تومان است این هزینه مربوط به سال ۹۶ است
محمد رضا زربخش۳۰/۱۱/۱۳۹۶پاسخ دادن  
ضمن عرض سلام و با تشکر از جناب دکتر سهرابی، می خواهم برای هموطنان عزیز بگویم که من بعلت حالت تهوع هنگام دندانپزشکی سالها بود که به دندانپزشکی مراجعه نمی کردم تا اینکه از طریق اینترنت با کلینیک لبخند برتر و حالت بیهوشی (سدیشن) آشنا شده و در یک جلسه چهار دندان معیوب (شامل دندان های عقل)را کشیدم ،لذا به کسانیکه مشکلی شبیه من دارند توصیه به داندانپزشکی با حالت بیهوشی می کنم که دیگر هیچگونه نگرانی نداشته باشند.
بهار۲۹/۱۱/۱۳۹۶پاسخ دادن  
سلام من چندین مشکل در دندان هام دارم: دندونهای عقلم نصفه یا از بغل در اومدند وطبق گفتۀ یک پزشکی چند سال پیش احتمالا هر ۴ تاش نیاز به جراحی دارند. سه تا دندون خراب دارم که بینشون و دندون کناری شکاف ایجاد شده و درد دارند. یک دندانی که از قبل عصب کشی کرده بودم، ماده اش خالی شده و دیوارۀ باقی مونده هم به خاطر تعلل شکسته، عملا چیز خاصی از دندون باقی نمونده. اما مشکل اصلی اینه که چندین ماه قبل بدون آگاهی از روند و درد جرم گیری برای این کار به دندانپزشکی مراجعه کردم، ایشون بدون توجه به اذیت شدن من در طول کار ادامه دادند و دیدن خون و لخته های خون و درد ناگهانی جرم گیری رو خیلی شوکه کرد، به قدری که بعدش ترسی عجیب و کودکانه از دندانپزشک پیدا کردم و علی رغم مشکلاتی که گفتم هیچ مراجعه ای به دندانپزشک نداشتم. با سرچ توی اینترنت به این صفحه رسیدم و می خواستم بدونم آیا می تونم از خدمات شما استفاده کنم؟ من قدری دیر بی حس می شه دندونام، تو عصب کشی ای که بالاتر گفتم، حدود ۴ سال پیش انجام شده، در طول کار پزشک مجبور شد در کل ۳ یا ۴ تا آمپول بی حسی تزریق کنه. این موضوع و خاطرۀ بدی که گفتم و همینطور حس ناخوشایند صداهای ابزار دندانپزشکی باعث ترسم از مراجعه به دندانپزشک شده. همینطور ترس از روند چند ساعتۀ درمان برای جراحی و ... خاطرات و حرفهای بد اطرافیان از روند جراحی دندون عقل هم بسیار تو تشدید ترسم تاثیر داشته، تو پرس و جوهام برای دندانپزشک خوب هم مدام اطرافیانم نکاتی گفتن که ترسم بیشتر شده، مثل آسیب هایی که تو طول کار ناخواسته بهشون وارد شده، مثل سوختن بخشی از زبونشون، یا زخم شدن گوشۀ لب و ... جسارتا می خواستم بدونم با این توصیفات چه کاری باید برای درمان کوتاه و بدون درد انجام بدم؟ و هزینۀ بهره مندی از این خدمات چقدر هستش؟
دکتر محمد رضا سهرابی۳۰/۱۱/۱۳۹۶پاسخ دادن  
سلام خانم بهار سدیشن یک نوعی از آرامبخشی بسیار عمیق یا یک نوع بیهوشی بسیار سطحی است که در آن استرس ها کنترل میشه و مراجعه کننده نسبت به درمان و صدا ها کاملا ریلکس و بی تفاوت عمل می کند . مطالب دیگری که در سوال تون مطرح کردید نیاز به مشاوره حضوری دارد که استدعا میکنم با خیال راحت یک فرصت مشاوره در نظر بگیرید . البته در اینستا لبخند برتر هم فیلم تعدادی از سدیشنهامون هست که میتونید ببینید تا آسوده تر اولین مراجعه تون را داشته باشید .
ساروج۲۴/۱۱/۱۳۹۶پاسخ دادن  
درود بر دکتر سهرابی عزیز نمی دانم چگونه احساس خودم را منتقل کنم . پایان یک ترس و یک کابوس که سال ها مهمان وجودم شده بود را از شما دارم . از خدا می خوام که همانگونه که آرامش را بهم دادین لحظه لحظه زندگیتون پر از آرامش باشه و خدا به زندگیتون برکت و به جانتون سلامتی بده ساروج از همدان
دکتر محمد رضا سهرابی۲۳/۱۱/۱۳۹۶پاسخ دادن  
این دیدگاه توسط خانم بیتا برومند در صفحه پیشنهاد برتر گذاشته شده است که برای مطالعه مراجعین محترم در این صفحه کپی شد .اصل کامنت در صفحه مذکور موجود است با سلام من با توجه به فوبیای شدیدی که از دندانپزشکی داشتم حدود ۱۵ سال بودکه کار درمان انجام نداده بودم که به لطف خدا با کلینیک آقای دکتر سهرابی آشنا شدم و به روش سدیشن کارهای درمانی لازم رو برام انحام دادن. از کلیه کادر کلینیک لبخندبرتر به خاطر برخورد خوب و پیگیرانه‌اشون تشکر میکنم. از حسن اخلاق و نکته‌بینی آقای دکتر سهرابی عزیز و آقای دکتر اعتمادی نازنین که با مهربانی و البته مشاوره ‌های صادقانه‌اشون استرس شدید من رو به حال خوب تبدیل کردند یک دنیا متشکرم در روش سدیشن هیچ درد و احساس بدی نداشتم؛ مثل یک رویا بود، خوابیدم و بعد از بازکردن چشمهام کابوس دندانپزشکی تمام شده بود.
نادر اسدزاده۲۲/۱۱/۱۳۹۶پاسخ دادن  
با سلام آقای دکتر شرمنده می خواستم ببینم توی چند جلسه بیهوشی میشه همه دندانها را کشید چون می خوام مصنوعی بزارم
دکتر محمد رضا سهرابی۲۳/۱۱/۱۳۹۶پاسخ دادن  
سلام جناب اسد زاده بستگی به تعداد باقی مانده دندان ها دارد و این که ریشه باشند و جراحی بخواهد یا خیر لطفا عکس خودتون را برام تلگرام کنید تا خدمت شما دقیقا اعلام کنیم . پایدار باشید
۱۵/۱۱/۱۳۹۶پاسخ دادن  
درود بر دکتر سهرابی خوش رو و با اخلاق حدود یک ماه است که بدون درد دندان طی می شود . بابت این آرامشی که به من دادید تا عمر دارم مدیونم . از استاد توانا و متبحر جناب دکتر اعتماد نیز تشکر میکنم .
دکتر محمد رضا سهرابی۱۵/۱۱/۱۳۹۶پاسخ دادن  
سلام و تشکر از ابراز لطف شما اگر اسمتون را نوشته بودید میتونستم جهت تشکر تماس بگیرم خوشحالم که آسوده شده اید
علی اکبر عقیلی۱۵/۱۱/۱۳۹۶پاسخ دادن  
باسلام .اقای دکتر بنده به دلیل ترس از دندانپزشکی .وضعیت دندان بسیار خراب است .بامراجعه به دکتر فهمیدم فقط تعداد ۸دندان قابل ترمیم دارم الباقی باید کشیده شود .با استفاده از روش شما چند جلسه بیهوشی دارم
دکتر محمد رضا سهرابی۱۵/۱۱/۱۳۹۶پاسخ دادن  
سلام علی جان لطفا عکس رادیوگرافیت را به تلگرام مطب ارسال کن تا تعداد جلسات لازم را برای شما بر آورد کنیم . جهت اطلاع شما هر جلسه سدیشن حدودا سه ساعت قابل ادامه است و قطعا ۸ دندان در یک جلسه انجام شدنی نخواهد بود . احتمالا شما به دو جلسه سدیشن نیاز دارید . در ضمن علی جان این مسیله ترس مدت زیادی است حل شده و چند تا از فیلم درمان های صورت گرفته با سدیشن را در اینستای مطب گذاشتم تا ببینید چقدر روش راحت و ایمنی است . آدرس اینستا : LABKHANDEBARTAR
شاخ گوزنی۲۸/۱۰/۱۳۹۶پاسخ دادن  
عاشق این وبسایت شدم من.عالی هستید شما
احمدی۲۷/۱۰/۱۳۹۶پاسخ دادن  
سلام شبتون بخیر آقای دکتر خانم ۳۲ ساله هستم و به دلیل ترس زیاد از دندانپزشکی و استرس و افت فشار اصلا نتونستم دندونامو درمان کنم .چند بار رفتم ولی کاری برام انجام نشد به دلیل ترس و استرس .و تصمیم به درمان از طریق بیهوشی دارم و بعد از گرفتن‌عکس دکتر تشخیص دادن که ۱۰ تا دندون پر کردنی و ۳ تا عصب کشی دارم ولی باز به دلیل استرس نمیدونم چیکار کنم .آیا تشخیص این دکتر درسته ؟نکنه باز یه دندون دیگه درد بگیره . ممنون میشم راهنمایی کنید که چیکار کنم برای درمان دندونام.
دکتر محمد رضا سهرابی۲۸/۱۰/۱۳۹۶پاسخ دادن  
سلام خانم احمدی در صورتی که استرس شما از درمان های دندانپزشکی خارج از حد معمول باشد ، و فوبیای درمان داشته باشید می توانید از انواع روش های موجود برای آرام بخشی استفاده فرمایید . همانطور که در همین صفحه هم توضیح دادیم سدیشن یکی از پر طرفدار ترین آن ها است . در سدیشن شما تحت نظارت یک متخصص بیهوشی و با داروی سبک به یک خواب عمیق می روید و درمانتون بدون هیچ مشکلی انجام می شود . در مورد ترس از درمان های احتمالی آینده هم توصیه میکنم با مراقبت های خاص و جدی از خرابی دندان ها پیشگیری کنید ولی در حال حاضر بهتره سریع تر درمانتون را شروع کنید تا نیاز دندون ها به ترمیم به درمان ریشه و مراحل بالاتر نرسد . باز هم هر سوالی داشتید بفرمایید تا پاسخ بدم.
عرفان نجفی۲۶/۱۰/۱۳۹۶پاسخ دادن  
سلام آقای دکتر هزینه اش خوبه؟
دکتر محمد رضا سهرابی۲۶/۱۰/۱۳۹۶پاسخ دادن  
سلام عرفان عزیز هزینه سدیشن ؟ به نظر من هزینه کاملا مناسبی است . ولی باز هم نظر شما مهمه پایدار باشید
۲۶/۱۰/۱۳۹۶پاسخ دادن  
سلام اقای ذکتر من دندونم ریخته و کلا بخاطر کمبود کلیسیم دندونام همشون خرابن ولی از دندونپزشکی وحشت دارم نمیدونم چیکار کنم امکان بیهوشی هستش.؟کلا خود ب خود از ترس بیهوش میشم
دکتر محمد رضا سهرابی۲۶/۱۰/۱۳۹۶پاسخ دادن  
سلام بزرگوار این مشکل مدت هاست حل شده و با سدیشن و یا در شرایط بسیار خاص حضور در اطاق عمل ، بدون هیچ مشکلی درمان های دندانپزشکی انجام می گردد . در اینستای ما فیلم های مشابه را ببینید تا نگرانیتون کم تر بشه و برای یک جلسه مشاوره به همراه عکس جدید و کامل دندوناتون مراجعه فرمایید .
سلماني نژاد۱۸/۱۰/۱۳۹۶پاسخ دادن  
با سلام خدمت آقای دکتر سهرابی من چند سالی بود که از مشکل رفلکس داشتم به خاطر همین مشکل بیشتر دندانام خراب شده بود تا اینکه بعد از مدتی متوجه شدم که بیهوشی در دندان پزشکی هم هست و بعد تحقیقاتی که انجام دادم به مطب دکتر سهرابی مراجعه کردم و بعد از دیدن عکس OPG یه برنامه کامل واسه درست کردن دندون هام گذاشتن . توی هر بیهوشی که انجام میدن ( که البته کامل نیست و تا حدودی هوشیارید اون لحظه ولی خود شما چیزی یادتون نمیاد ) ۳ ساعت بیهوشید و تا جایی که امکان داره روی دندوناتون کار میکنن . من توی یه جلسه ۳ تا کشیدم و ۳ تا ترمیم کردم و انشالا جلسه بعدی ۳ تا امپلنت و بقیه دندونها رو درست میکنم . در کل برای افرادی که رفلکس یا فوبیا دارن خیلی مناسب هست. ممنون از آقای دکتر سهرابی
دکتر محمد رضا سهرابی۱۸/۱۰/۱۳۹۶پاسخ دادن  
ممنونم جناب سلمانی نژاد عزیز از لطفتون امیدوارم در دراز مدت رضایت شما همراه ما باشد پایدار باشید
پریا۱۵/۱۰/۱۳۹۶پاسخ دادن  
آدرس مطبتون کجاست آقای دکتر
دکتر محمد رضا سهرابی۱۵/۱۰/۱۳۹۶پاسخ دادن  
سلام خانم پریا آدرس مطب : بلوار اندرزگو ، خیابان شهید کریمی (بوعلی سابق) ، نرسیده به چهار راه اسدی ، پلاک ۲ ساختمان یاس ، بلوک B ، واحد ۵۰۴ ممنون از اعتماد شما
امیر قربانلو۱۲/۱۰/۱۳۹۶پاسخ دادن  
سلام و خسته نباشید ببخشید آقای دکتر من چندباری عصب کشی کردم و مشکلی پیش نیومده بود تا اینکه بار آخر بی حسی دندانم کامل نبود و باعث شد تا حد بالایی درد داشته باشم موقع درمان و این موضوع باعث ترس شدید شده و نمی تونم برای درمان به دندانپزشک مراجعه کنم. می خواستم از حضرتعالی بپرسم امکان درمان دندان برای بنده به صورت بیهوشی وجود دارد؟ ممنون می شم کمکم کنید
دکتر محمد رضا سهرابی۱۲/۱۰/۱۳۹۶پاسخ دادن  
سلام آقا امیر انجام درمان ریشه در هنگام بیهوشی کاملا ساده است و ما بصورت روتین داریم انجام می دهیم . فقط یک نکته برام سوال شده که اگر بی حسی کامل و دقیقی دریافت کنید باز هم ترس دارید؟ اگر جواب شما منفی است نیازی به سدیشن ندارید ولی اگر همچنان ترس غیر قابل کنترل دارید می توانید از این روش استفاده کنید . پایدار باشید
امیر قربانلو۱۲/۱۰/۱۳۹۶پاسخ دادن  
ممنون از پاسختون خیلی لطف فرمودید. حقیقت چون برای خودم قابل تشخیص نیست که آیا این بی حسی که شده الان کامل هست یا نه و فقط موقع کار دکتر برای بنده مشخص می شه، لذا مدام استرس دارم نکنه باز کامل بی حس نشده و ...بیشتر ترسم از اینه آقای دکتر .
دکتر محمد رضا سهرابی۱۲/۱۰/۱۳۹۶پاسخ دادن  
امیر جان این نگرانیتون قابل برطرف شدن است فکر میکنم میشه با تقسیم کردن جز به جز مراحل کار درمان ریشه ، عمق بی حسی را کنترل کرد تا نگرانی شما عیار سنجی شود . باز هم بررسی کن و اگه تونستی بیا تا حضورا ببینمت . با توجه به تجربه مناسبی که در این مقوله دارم ، فکر کنم بتونم ترس عمیق و ترس قابل کنترل را تشخیص بدم موفق باشی عزیز
رضا طحانی۰۵/۱۰/۱۳۹۶پاسخ دادن  
با سلام خدمت دکتر سهرابی تا به امروز فرصتی پیش نیامده بود تا از طریق بیهوشی اقدام به رفع خرابی دندانها داشته باشم اما تقدیر و همچنین استفاده از تکنولوژی روز (اینترنت ) باعث فراهم آوردن بستری برای جستجو و انتخاب پزشک مناسب این امر گردید . لازم است اعلام کنم که درمان در کمال آرامش و راحتی انجام گرفت و خوشحالم از اینکه پزشک معالج (دکتر سهرابی) را به زحمت بخاطر Gagging (عق زدن در حین درمان) نینداختم. از اینکه با حس نوع دوستی و حسن خلق و به پشتوانه ی دانش روز تلاش جدی و با ظرافت و دقت نظر و هوشمندی نسبت به معالجه و ترمیم دندانهای اینجانب اهتمام ورزیدید، کمال تشکر را دارم.
علی همت پور۰۳/۱۰/۱۳۹۶پاسخ دادن  
سلام اقای دکتر بنده به علت رفلکس معده هنگام عصب کشی دندان حال تهوع میگیرم و گلوم خشک میشود حتی استفراغ میکنم. هنگام عصب کشی مشکل بزرگی که دارم اینه از بچگی داشتم استفراغ ها مکرر حتی تا شده تا دو روز طول میکشد .ایا .یا بعد از عصب کشی حالت تهوع هنگام عصب کشی باهام هست استفراغ میکنم به صورت مکرر .خواتسم بپرسم ایا روش سدیشن جوابگو هست برام ممنون مشم پاسخ بدین
دکتر سهرابی۰۴/۱۰/۱۳۹۶پاسخ دادن  
سلام علی جان سدیشن برای کسانی که مشکل رفلکس دارن بسیار عالی جواب میده . ما مراجعه کننده ای داشتیم که در هنگام بستن پیش بند حالت تهوع داشت ولی به راحتی درمان هاش انجام شد . البته اگر بعد از درمان و در منزل هم مشکل رفلکس دارین ، تا سه یا چهار ساعت به خاطر داروهای دریافتی آرام تر خواهید بود .

سوال یا دیدگاه شما؟.

یک پیشنهاد برتر (کلیک کنید)