دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

مشاوره زیبایی

مشاوره زیبایی

مشاوره زیبایی برای حس نمودن یک تجربه موفق در طراحی خط لبخند یک شاه کلید است . مطالبی که در اینجا خواهید خواند ، محصول سال ها تجربه و جمع آوری و تکامل روز به روز در حیطه دندانپزشکی زیبایی است . مشاوره زیبایی برای شمای که تصمیم نگرفته اید کدام “روش” و یا کدام “دندانپزشک” میتواند شما را به ایده آلتان برساند ، امری بسیار حساس است . کسانی که با مطالعه این برگه به ما مراجعه نموده اند بسیار راحت تر تصمیم گرفته اند . رضایت بالا تر از درمان تا حد زیادی به این جلسه مشاوره وابسته است . لطفا با دقت بسیار بالا کلمه به کلمه متن زیر را بخوانید و با عمق کافی خواسته هایتان را چندین بار مرور کنید .

 توصیه های طلائی برای مشاوره زیبایی دندانپزشکی

احتمالا شما وقتی به صفحه مشاوره زیبایی آمدید در مورد درمان طرح لبخند و زیبایی لبخندتان مصمم تر شده اید . برای شما بسیار سودمند است که قبل از مراجعه به دندانپزشک زیبایی و مشاوره زیبایی این مقاله را با دقت بخوانید.
مشاوره زیبایی حضوری یک یا چند جلسه رایگان است ولی نقش بسیار مهمی را در آینده درمان شما خواهد داشت . شما باید با نمونه های مختلفی از فتو گرافی های حرفه ای آشنا شوید . ضمنا لازم است اطلاعات کافی برای مقایسه  روش های مختلف اصلاح و ترمیم خط لبخند را بدست آورده اید . گفتگوی رو در رو با دندانپزشک زیبایی به شما در انتخاب حرفه ای درمانتان کمک خواهد کرد .
 .
 • توقع خود از درمانتان را بصورت شفاف و صریح و با اشاره به نمونه های که در گالری های تصاویر دیده اید با دندانپزشک خود مطرح کنید . بسیار مهم است به صورت واقع بینانه به میزان انطباق طرح درمان پیشنهادی با خواستهایتان توجه کنید . بنابر این لطفا صریح حرف بزنید و دقیق گوش کنید .
 • مزایا و محدودیت های درمانی در روش مورد توافق با دندانپزشکتان را با وسواس تمام مورد ارزیابی قرار دهید .
 • بسیار مناسب است که در جلسه مشاوره زیبایی همسرتان یا والدین یا دوستان نزدیکتان را به همراه بیاورید . آنها ضمن این که مشاورانی امین برای شما در لحظه تصمیم گیری در مورد رنگ و ………….. هستند ، همراهانی هستند که با تغییرات ناگهانی (هر چند زیبا ) که در روز های اول در شما ایجاد می شود بیشترین برخورد را دارند . مسلما اگر توضیحات دندانپزشک شما را بصورت مشترک با شما گوش کنند ، در تطابق اولیه شما با لبخند زیبا و جدیدتان همراهی خوبی خواهند نمود .
 • در جلسات حضوری مشاوره زیبایی اغلب نمونه های از مواد و رنگ های متنوع بر روی دندان شما بصورت موقت تست میگردد . این کار کمک بزرگی به انتخاب مناسب ترین رنگ برای لبخند (منظورمان همان دندانهایست که لبخندتان را میسازند) شما می نماید . رنگها را با حوصله نگاه کنید . تاکید و درخواست میکنم بارها از درمانگر خود بخواهید برای شما رنگ مورد نظرتان را با رنگ های دیگر مقایسه کند . یادتان باشد هر چند این مشاوره زیبایی یک جلسه رایگان است ولی سرمایه کاری دندانپزشک شما در نهایت رضایت شما در پایان درمان و لبخند شما در سالیان دراز است. پس در تعیین رنگ عجله نکنید و صرفه جو ! نباشید .
 •  اگر از خارج از کشور برای درمان مراجعه نموده یا قصد مراجعه دارید بهتر است قبل از جلسه مشاوره حضوری ، سکونت خود در خارج از ایران و مدت زمان اقامت خود در ایران را به همراه یک فتوگرافی مناسب از دندانها و لبخندتان برای ما ایمیل کنید و یا از طریق شبکه های اجتماعی (۵۳۳ ۱۰۰۰ ۰۹۱۹) با ما در ارتباط باشید .ضمنا بسیار بهتر است که هماهنگی اولیه را حدودا ۸ هفته زودتر انجام دهید . این رزرو وقت مشاوره برای شما هزینه ای نخواهد داشت ولی بخصوص در زمانهای شلوغی مطب به نظم مناسب و خدمات رسانی شایسته به مراجعین کمک خواهد کرد.
  ارائه فتوگرافی برای عزیزان دیگر هم خالی از سود نیست هر چند غیر لازم است.
 • اگر بصورت خاص اصرار دارید که لبخند شما مثل فلان عکس در گالری سایت باشد و یا لبخند بازیگر و هنرمندی مورد توجه شما قرار گرفته ، یک پرینت از آن همراه بیاورید و یا شماره پرونده های ثبت شده در روی عکس های سایت را یاداشت نموده و همراه بیاورید .در نظر داشته باشید که بیش از بیست نمونه رنگ در درمان های ثبت شده در گالری وجود دارد .همراه داشتن شماره پرونده عکس ها و یا نمونه رنگ ها و فرم های لبخند مورد علاقه شما برای امکان سنجی خواسته شما مهم است و به درمانگر شما فرصت “دیدن” خواسته شما را میدهد و بقول معروف شنیدن کی بود ماننند دیدن .
 • نه زیاد عجول باشید و نه خیلی صبور . کلینیک در بازه های مختلف زمانی دارای زمان انتظار های متفاوتی برای درمان است. از آنجایی که خدمات شایسته به شما در مجموعه ای منظم ، معنی بیشتری خواهد داشت ، نسبت به تعیین وقت خود عجول نباشد و مطمئن باشید ما مشتاقانه پذیرای شما هستیم و زودترین وقت ممکن را به شما خواهیم داد.اگر این وقت همین امروز بود که چه عالی و اگر کمی دیر است ، پوزش ما را بپذیرید .
 • تغیراتی که در لبخند شما ایجاد خواهد شد زیبا و مطابق با به روزترین تکنیک های دندانپزشکی زیبایی خواهد بود . ولی فراموش نکنید که شما مدتها با شرایط قبلی زندگی کرده اید و خودتان و نزدیکانتان به آن لبخند عادت دارید و به آن انس گرفته اید و آن را دوست دارید . پذیرش لبخند جدیدتان گاها با چالش های زود گذری روبرو است که لازم است کمی صبر کنید . قراری که ما با هم خواهیم داشت و حضورا هم به شما تاکید میکنیم اینست که پس از توافقات اولیه در جلسه درمان (که مسلما با تامین مقدار زیادی از نظرات شما خواهد بود) کوچک سازی ابعادی دندانها خارج از تایید دندانپزشکتان را به ده روز بعد موکول کنیم. بنابر این از شما خواهش میکنیم که به این تعهد خود پایبند باشید و مراسم نامزدی و تولد و مسافرت جمعی و جلسات اداری و فیلم برداری و…………… را جوری هماهنگ کنید که در بازه زمانی ده روزه بعد از درمانتان قرار نگیرد.
 • اگر تصمیم دارید برای مشاوره زیبایی حضوری به مطب یک دندانپزشک زیبایی بروید بهتر است از آلبوم های سایتش عکس های را همراه ببرید . این عکس ها به دندانپزشک شما بسیار کمک خواهد کرد تا کلام شما را ببیند!! بله کاملا درست است دندانپزشک شما با این عکس ها ذهن شما را بهتر خواهد دید .
 • ارایه قیمت خدمات دندانپزشکی بصورت تلفنی ممکن نیست چون برای دندانپزشک شما ممکن نخواهد بود که اشراف دقیقی نسبت شرایط دندانی شما و نتیجتا ارایه طرح درمان دقیق و براورد هزینه داشته باشد . بنابراین خواهش می کنیم درخواست طرح درمان تلفنی و نتیجتا براورد هزینه غیر حضوری نفرمایید . مشاوره زیبایی رایگان است ولی شاه راه شما در تصمیم گیری است .
بنابر این خواهشمند است:
 1. در جلسه مشاوره زیبایی شماره پرونده عکس های را که رنگ آن ها را دوست دارید(بدون توجه به فرم ) را همراه یباورید
 2. در جلسه مشاوره زیبایی شماره پرونده عکس های را که شکل دندان ها را دوست دارید(بدون توجه به رنگ )را همراه بیاورید
 3. در جلسه مشاوره زیبایی شماره پرونده عکس های را که آنها را دوست ندارید ( چه شکل و چه رنگ )را همراه بیاورید
حالا اگر خوب مطمئن هستید که یک جلسه مشاوره زیبایی حضوری به تصمیم گیری شما کمک می کند لطفا با تلفن مطب تماس بگیرید:
تلفن مطب :    ۸۷۱۹ ۷۶ ۲۶ ۰۲۱
موبایل مطب :  ۵۳۳ ۱۰۰۰ ۰۹۱۹
از این که یک انتخاب حرفه ای و یک روش حرفه ای برای انتخابتان داشته اید از شما سپاسگزاریم
مطالب مرتبط

اگر دوست دارید مطالب بیشتری در مورد درمان های زیبایی بخوانید ، بر روی دکمه های زیر کلیک کنید

اصلاح خط لبخند درباره لمینیت کامپوزیت درباره لمینیت
درباره ونیر کامپوزیت طرح لبخند لبخند زیبا چیست ؟
دیدگاه (16)
سپیده تیموری۲۱/۰۷/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام جناب آقای دکتر وقت بخیر سئوالی داشتم از حضورتان. بنده دو عدد دندان شیری در فک بالا دارم که دندان های نیش هستند. یکی از آنها را ریشه دائم ندارد و دیگری ریشه دائم بصورت کج تو فکی می باشد. که این دندان را عصب کشی و روکش زیرکونیا شده است. تمایل دارم فک بالا دندان ها را اصلاح طرح لبخند انجام بدم. با پزشک مشورت کردم ایشان نظرشان این بود که کامپوزیت ونیر انجام ندهم . کل دندان های فک بالا عصب کشی شود و روکش زیرکونیا گذاشته شود. چون کامپوزیت تغییر رنگ می دهد و لمینیت هم مراقبت سختی به همراه دارد. با توجه به اینکه دندانهای من سالم هستند و من تمایل زیادی به عصب کشی ندارم. خواهشمند است اینجانب را راهنمایی بفرمائید. کدام روش بهتر می باشد که هم دندان ها تغییر رنگ ندهند و هم استحکام و زیبایی بهمراه داشته باشد. با سپاس از شما
دکتر محمد رضا سهرابی۲۲/۰۷/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام بزرگوار به هیچ عنوان موافق نیستم که دندانی تراش غیر ضروری بخورد . بسیار بسیار تاکید میکنم تا حد امکان در مورد طرح درمان های پیشنهادی با وسواس فکر کنید . اگر لازم است عکس دندان را ارسال فرمایید . موفق باشید
شقایق۲۲/۰۵/۱۳۹۷پاسخ دادن  
لطفا ادرس هم بزارین تو سایت
دکتر محمد رضا سهرابی۲۵/۰۵/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام بززگوار در صفحه اصلی سایت و در منوی بالای سایت و در قسمت تماس با آدرس و تلفن مطب ثبت شده موفق باشید
ماهرخ لسانی گویا۱۴/۰۵/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام جناب دکتر من برای لمینیت کامپوزیت دندونهام میخوام رنگ سوپر بلیچ رو انتخاب کنم. خوایتم راهنمایی لفرمائید. کدوم برند از مواد کامپوزیت رنگ سوپر بلیچ رو موجود دارند. بعضی ها میگن برند سوییسی و یه برند خوب ژاپنی فقط سوپر بلیچ داره . میشه راهنماییم کنید اگر رنگ خیلی سفید بخوام در واقع همون سوپر بلیچ کدوم مواد و برند اون رنگ رو دارن؟
دکتر محمد رضا سهرابی۱۸/۰۵/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام خانم ماهرخ رنگ های سوپر بلیچ بسیار متنوع است و تعداد برندهای که رنگ های سفید هالیوودی دارند خیلی زیاد است . در همین سایت بیش از ده برند از کشورهای مختلف میتونید ببینید موفق باشید
دکتر محمد رضا سهرابی۱۸/۰۵/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام بزرگوار تعداد برندهای که رنگ سوپر بلیچ دارند بسیار متنوع و زیاد شده است و به هیچ عنوان در حد چند برند نیست در همین سایت نمونه های بیش تر از ده برند را ببینید موفق باشید
فرناز الماسى۰۹/۰۵/۱۳۹۷پاسخ دادن  
قیمت هر دندان دفرمخ سالم بدون ارتوزنسى با ونیر کامپوزیت
امیر فقیه۱۴/۰۴/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام جناب دکتر برای کسانی که هنگام خندیدن دندان های بالایی خوب دیدیه نمیشوند یا پشت لب بزرگی دارند پیشهادی دارید؟
دکتر محمد رضا سهرابی۲۰/۰۴/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام بزرگوار مواردی که فرمودید بسیار کلی است برای پاسخ به این سوال نیاز به آنالیز صورت و اجزا ان داریم در صورت امکان به مطب مراجعه فرمایید
مهسا قلی زاده۰۵/۰۳/۱۳۹۷پاسخ دادن  
باسلام دکتر من حدودا ۱۰روز پیش دندون هام رو کامپوزیت کردم و حدودا بعد ۷ ساعت کارم تمام ششد قرار شد ۲ روز بعد برای پالیش نهایی به مطب مراجعه کنم متاسفانه ۱ روز بعد از انجام کامپوزیت یکی از دندون ام بصورت قالبی در اومد سالم سالم یکیش از بغل شکست فداش به مطب مراجعه کردم دوباره دندونم رو برام گزاشت و پالیش کرد ولی بعد از پالیش همچنان دور دندونام زرد بود و این که دندون کامل یکدست نبود وقتی اعتراض کردم گفتن که اگر بخوان یکدست کنن باید خیلی مواد بزارن و قیافم بد میشه خلاصه همونطوری اومدم منزل قرار شد ۱۳ روز دیگه برای ترمیم نهایی برم که بعد ۶ روز دوباره یکی از دندونام قالب سالم سالم افتاد میشه راهنمایی کنین من چیکار کنم الان؟؟اشکال از کجاست؟؟ایا بعد ترمیم نهایی ضمانتی وجود داره یا نه؟؟
دکتر محمد رضا سهرابی۰۷/۰۳/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام خانم مهسا جدا شدن قالبی ونیر های کامپوزیتی بصورت بسیار نادر اتفاق می افتد و من شخصا مدت هاست حتی از همکاران و سایر مراجعین هم این موضوع را نشنیده بودم . و البته دلایل احتمالی علمی دارد که یک بحث تخصصی است و توضیح آن برای شما که در این رشته اطلاعات بیسیک ندارید ، امکان پذیر نیست . به نظرم زمان ی که نوبت گرفته اید به دندانپزشکنون این موارد را اطلاع دهید و بعد از تعویض این کامپوزیت های جدا شده نسبت به رعایت خوب بهداشتتون برای حفظ زیبایی و درخشندگی کارتون اهتمام مناسب را فراموش نکنید . موفق و پایدار باشید .
مهدی شیری۲۳/۰۲/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام اقای دکتر سهرابی بنده در مورد دو مورد سوالی دارم. اولا دندانهای لترال فک بالای من با دنداهای سانترال و بغلیش کمی فاصله دارد و نیاز به دیاستم هست و دوم اینکه موقع لبخند زدن خرگوشی نمیتوانم بگویم ولی شاید گرازی بهتر باشد چون دندانهای سانترال بلندتر و عریض تر و برجسته تر از لترالها هستند. بهترین درمان برای طرح اصلاح لبخند برای بنده چیست؟ ولی در مورد قرینه یا عدم خط فرضی لبخندم چیزی نمیدانم فقط میتوانم در صورت صلاحدید یک عکس از لبخندم با دهان باز توی تلگرام براتون بفرستم و شما لطفا اعلام نظر کنید
دکتر محمد رضا سهرابی۲۳/۰۲/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام مهدی عزیز بهترین کار اینه که شما را از نزدیک معاینه کنم ولی اگر برات سخته میتونی از راه تلگرام یک عکس واضح برام ارسال کنید تا بررسی کنم به امید دیدار و موفق باشید
مهديه محمدبيك۱۱/۱۲/۱۳۹۶پاسخ دادن  
سلام من دندانهای فم بالم روکش هست و الان میخوام روکش تعویض کنم و دندانهای پایین لمینت کنم اما با مشاوره که انجام دادم میگن باید حتما پایین هم روکش شود چون همرنگ در نمیاد
دکتر محمد رضا سهرابی۱۲/۱۲/۱۳۹۶پاسخ دادن  
سلام بزرگوار ضمن این که ممکن است طرح درمان هر فردی یک استثنا باشد ، ولی به طور کلی چون لمینیت و روکش هر دو از جنس سرامیک است و امکان همسان سازی آن ها وجود دارد ، به نظر من هم بهتره فک پایین روکش نشود و حداکثر لامینیت شود . پایدار باشید

سوال یا دیدگاه شما؟.

یک پیشنهاد برتر (کلیک کنید)