زیبایی

هزینه بلیچینگ دندان چقدر است ؟

هزینه بلیچینگ

هزینه بلیچینگ ؟

در مقالات متعددی به علت تفاوت خدمات دندانپزشکی پرداخته ایم و بارها تاکید داشتیم اعلام قیمت در بسیاری از موارد ممکن نیست . این که ما اعلام کنیم هزینه بلیچینگ دندان ها چقدر است و بدون داشتن اطلاعاتی که در هنگام معاینه بدست می آید هزینه بلیچینگ دندان را اعلام کنیم خیلی حرفه ای به نظر نمی رسد . روش های درمانی در بلیینگ بسیار متنوع است . بعضی روش ها بصورت تک مرحله ای می باشد . در بعضی تشخیص ها از پروتکل های ترکیبی استفاده می گردد . تشخیص اولیه و درست ، به دندانپزشک کمک می کند یک پروتکل مناسب را طراحی نماید . با توجه به متغییر بودن این بسته ها امکان اعلام یک قیمت ثابت نا ممکن است .

یاداوری می کنیم هزینه بلیچینگ در ایران مانند بسیاری از درمان های دیگر دندانپزشکی نسبت به قیمت جهانی آن بسیار پایین تر است .

[alert type=”success” title=” سوالات متداول ” grey_skin=1 ]بسیاری از مراجعین مطب سوال های در مورد قیمت بلیچینگ دارند که در این جا در مورد آن ها بیشتر خواهید خواند .[/alert]

قیمت بیلیچینگ ؟

فیمت بلیچینگ دندان ها چقدر است ؟

تفاوت قیمت ها در بلیچینگ دندان ها مربوط به چیست؟

بلیچینگ با لیزر بهتر است یا با پلاسما یا با فلان سیستم و فلان دستگاه ؟

بلیچینگ خانگی بهتر است یا بلیچینگ مطبی ؟

آیا بلیچینگ دندان ها دایمی است ؟

چند درجه رنگ دندان هایم روشن می شود ؟

سوالاتی که خواندید تکراری ترین سوالاتیست که از طریق سایت و یا شبکه های اجتماعی به ما می رسد . در مورد علت تفاوت تعرفه های مقاله ای منتشر نموده ایم . دلایل تفاوت قیمت بلیچینگ در مراکز مختلف درمانی با مطالعه این مقاله شفاف تر خواهد شد . ( این مطلب را از اینجا بخوانید ) .

عوامل تاثیر گذار دیگری هم وجود دارد که قیمت ها را متغییر می نماید . پروتکل های تک مرحله ای یا دو مرحله ای و یا ترکیبی ، طول درمان ، مواد مصرفی ، تجهیزات جانبی ، ضمانت های خاص ، موقعیت جغرافیای مطب و از همه مهم تر تجربه و تبحر دندانپزشک عواملی است که قیمت بلیچینگ را در مراکز ارایه این خدمت متفاوت می کند .

همراهان گرامی : بلیچینگ یک درمان است و باید برای آن یک مسیر درست طراحی کرد . رنگ دندان ( زرد ، نارجی ، طوسی ) ، شدت رنگ ، و سن بیمار عواملی است که می تواند هزینه های درمان بلیچینگ را تغییر دهد . این تغییر به علت تفاوت در پروتکل های درمانی است . مسلما هزینه یک درمان شش ماهه بلیچینگ ترکیبی با یک درمان ۴۵ دقیقه ای تفاوت دارد .

[alert type=”success” title=”اطلاعات بیشتر پیرامون بلیچینگ” grey_skin=1 ]لطفا مطالب زیر را پیرامون درمان بلیچینگ مطالعه فرمایید[/alert]

# حساسیت دندانى در ۲۴ ساعت اول

یکی از عوارض جانبی سفید کردن دندان ها، حساسیت در ۲۴ ساعت بعد از انجام بلیچینگ است . اگر تحمل حساسیت بیش از اندازه بود، می توانید از قرص هاى ضد درد مانند ایبوپروفن استفاده کنید.

# سفیدى دائمى نیست.

دندان ها همیشه به عنوان بخشی از روند پیری زرد می شوند . هم چنین همواره با مصرف مواد غذایی و نوشیدنی دندان ها رنگ مى گیرند. بلیچینگ دندان در مطب معمولا از ۶ ماه تا ۲ سال ماندگارى دارد ، اما بستگی به شرایط دندانی و رنگ درونی دندان و همچنین رژیم غذایی شما نیز بستگی دارد.

# یک اندازه برای همه مناسب نیست.

کیت های سفید کننده برای اطمینان از قرارگیرى مواد سفید کننده در جایی که باید باشند نظر گرفته شده اند ، و نباید روى لثه ها قرار بگیرند ، چرا که ژل سفید کننده باعث واکنش های رادیکال آزاد و آسیب رساندن به لثه می شود . از آنجایی که لبخند هر کسی متفاوت است ، ما نباید از کیت ها با اندازه ی مشابه براى سفید کردن دندان ها استفاده کنیم . از توصیه کیت خود و یا تکرار آن بدون اطلاع دندانپزشکتان خود داری فرمایید .

# ژل سفید کننده را از بافت نرم دور نگه دارید.

یکی دیگر از عوارض جانبی سفید کننده هاى دندان ، تحریک کنندگى بافت نرم است. معمولا زمانی اتفاق می افتد که مواد سفید کننده را بیش از حد لازم داخل تری آن قرار دهید . به آموزش های که در هنگام تحویل هوم بلیچینگ به شما داده شده با حساسیت بالا وفادار باشید .

# نتایج متفاوت است.

نتایج شما بستگی به این دارد که دندانهایتان هنگام شروع چگونه بودند . برخى افراد فکر می کنند سفید کردن تمام آسیب هایی را که به دندان هایشان در طول عمر وارد شده را پاک می کند. در واقع عکس آن درست است . هرچه بیشتر مراقب دندان هایتان بوده باشید ، نتایج بهترى مى گیرید. به طور مرتب مسواک بزنید و جلوى آسیب و تغییر رنگ دندان هایتان را بگیرید تا پس از درمان دندان هاى سفیدترى داشته باشید.

# استفاده بیش از حد ممنوع

اگر ژل سفید کننده بیش از حد روى دندان ها بماند مى تواند به آن ها آسیب برساند. بیش از حد سفید کردن باعث ظاهر تغییر رنگ داده دندان مى شود، که فقط مى توان کل دندان را جایگزین کرد .

آماده سازی قبل از بلیچینگ دندان

سایر مشکلات دندان می تواند بر نتیجه ى سفید شدن دندان ها تأثیر بگذارد. به عنوان مثال، حفره ها باید قبل از بلیچینک دندان درمان شوند. این امر به این دلیل است که مواد سفید کننده می توانند از طریق مناطق پوسیده عبور کنند و به قسمت های داخلی دندان برسند.

اگر دندان هاى پوسیده یا بیمارى لثه دارید، سفید کردن دندان هایتان را حساس می کند. سفید کردن نیز روی تاج هاى سرامیکى یا کامپوزیتى تاثیرى ندارد.

عوارض زودگذر بلیچینگ دندان

بعید به نظر می رسد که سفید کردن دندان ها باعث عوارض جانبی جدی شود، اگرچه ممکن است دندان های برخی افراد برای مدت کوتاهى حساس شوند. ممکن است سوزش خفیف نیز داشته باشند. زنان نباید دندان های خود را هنگام بارداری سفید کنند. اثر مواد سفید کننده بر رشد جنین شناخته نشده است. از آن جا که از مواد شیمیایى استفاده مى شود ، بهتر است پس از زایمان این کار را انجام شود.

گر جزو یکى از گروه هاى زیر هستید بهتر است قبل از بلیچینگ دندان با پزشکتان مشورت کنید:

 • دندان هایتان خیلی حساس هستند.
 • بیمارى رفلاکس اسید معده دارید.
 • بیمارى لثه ای دارید.
 • لثه هاى حساس دارید.
 • حساسیت به پراکسید هیدروژن دارید.
 • پوسیدگى دندان دارید.
 • حامله یا شیرده هستید.
 • زیر ۱۸ سال سن دارید.

اگر مایل هستید از محدوده قیمت های بلیچینگ در مطب دکتر سهرابی مطلع گردید کامنت بگذارید . توجه دارید که برای تعیین درست پروتکل درمانی و هزینه آن نیاز به معاینه حضوری خواهید داشت .

[alert type=”success” title=”درباره بلیچینگ بیشتر بدانید .” grey_skin=1 ]با کلیک کردن بر روی هر کدام از دکمه های آبی زیر به اطلاعاتی جالب و مناسب درباره بلیچینگ دسترسی پیدا خواهید نمود [/alert]

[cws_button type=rounded size=small link=/بلیچینگ-دندان/# ]بلیچینگ دندان[/cws_button] [cws_button type=rounded size=small link=/بلیچینگ-سفید-کردن-دندان/# ]توصیه های لازم بعد از بلیچینگ [/cws_button] [cws_button type=rounded size=small link=/خدمات-ما/بلیچینگ/# ]در مورد بلیچینگ[/cws_button]


[cws_button type=rounded size=small link=/روش-های-بلیچینگ-دندان/# ]روش های بلیچینگ[/cws_button] [cws_button type=rounded size=small link=/سفید-کردن-دندان-با-کامپوزیت/# ]دندان سفید با کامپوزیت[/cws_button] [cws_button type=rounded size=small link=/سفید-کردن-دندان/# ]اهمیت سفیدی دندان[/cws_button]


امتیاز دهی به پست ها

افکار در مورد

 1. محدثه بستانچی گفت:

  سلام دکتر سهرابی بزرگوار..
  وقتتون بخیر
  من میخواستم برای دندان هام کار زیبایی انجام بدم ولی نمیدونم روش بلیچینگ رو انتخاب کنم یا کامپوزیت ونیر رو اگر میشه راهنماییم کنید
  یکی از دندان های ۲ سمت چپم رو قبلا عصب کشی کردم و الان رنگش خیلی عوض شده و دندون کناریش هم یکم شکستگی داره
  اگر اجازه بدید عکسش رو براتون ارسال کنم

  1. دکتر محمد رضا سهرابی گفت:

   سلام محدثه خانم
   با کمال میل و افتخار پاسخ حواهیم داد .
   موفق باشید

 2. غفاریان گفت:

  سلام آقای دکتر خداقوت. من ۸تا دندون فک بالا رو مهر ماه کامپوزیت ونیر کردم. و حدود ۲ماه قبل یه تیکه از دندون ۴سمت چپم افتاد رفتم دکتر درست کرد اما امشب مجددا همون تکه افتاد. نمیدونم چکار کنم؟ میتونم بیلیچینگ کنم دندونامو. یه خرده رنگ کامپوزیت علیرغم رعایت بهداشت دهان و دندان برگشته. ممنون میشم راهنمایی کنید.

  1. دکتر محمد رضا سهرابی گفت:

   سلام بزرگوار
   امکان تغییر رنگ کامپوزیت با بلیچ کردن آن وجود ندارد . تغییرات جزیی در اکثر مواقع به دلیل عادی شدن برای سلول های مخروطی چشم اتفاق می افتد و کاذب است .
   موفق باشید

 3. فاطمه گفت:

  سلام اقای دکتر میخواستم بدونم هزینه بلچینگ داخلی دندون یکی که بعد از عصب کشی تغییر رنگ داده چقدره؟؟

  1. دکتر محمد رضا سهرابی گفت:

   سلام
   هزینه بلیچینگ داخلی بستگی به عوامل مختلفی دارد و بدون بررسی کلینیکی و داشتن طرح درمان نمی توان آن را اعلام کرد (حتی حدودی )
   موفق باشید

 4. سلیمی گفت:

  سلام خسته نباشید.درمورد بلیچینگ سوال دارم، من بخاطر هزینش میخوام فقط اون تعدادی که موقع خندیدن دیده میشه رو بلیچینگ کنم، تمرکزم روی هشت تا دندون جلویی از فک بالاست، آیا امکانش هست ؟ یا باید هر دو فک بصورت کامل انجام بشه ؟
  درضمن دندونام مرتب نیست و با همین شرایط میخوام این کار انجام بشه
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. دکتر محمد رضا سهرابی گفت:

   سلام جناب سلیمی
   هزینه بلیچینگ یک فک و دو فک خیلی با هم متفاوت نیست . بنابراین منطقی نیست فقط یک فک را انجام بدید .

 5. Penelope گفت:

  سلام آقای دکتر خسته نباشید
  من یکی از دندونای فک پایینمو میخوام ایمپلنت کنم ولی میخوام بدونم باید اول بلیچینگ انجام شه یا ایمپلنت؟

  و اگه بعد بلیچینگ همه ی مراقبت های لازمو بکنم و برا بهداشت دهانیم حساسیت به خرج بدم میتونم تا چندین سال این سفیدی رو حفظ کنم؟ زاتا مصرف قهوه و چای و دخانیات ندارم.
  متشکرم

  1. دکتر محمد رضا سهرابی گفت:

   سلام بزرگوار
   اگر می خواهید بلیچینگ کنید این کار را باید قبل از مرحله پروتزی ایمپلنت انجام بدید تا در تعیین رنگ پروتز خطا رخ ندهد . در مورد ماندگاری بلیچینگ عوامل مهمی دخیل است و تکنیک های درمانی برای پایداری آن وجود دارد که با توجه به تنوع آن ها باید از دندانپزشکتان سوال کنید .
   موفق باشید

 6. نسترن گفت:

  سلام آقای دکتر میخاستم بدونم هزینه بلیچینگ دندان چقدره؟ ممنون میشم جواب بدید

  1. دکتر محمد رضا سهرابی گفت:

   سلام نسترن خانم
   هزینه دو تا سه جلسه بلیچینگ آفیس ( هر جلسه ۴۵ دقیقه ) به همراه یک دوره بلیچینگ هوم (خانگی) مجموعا دو میلیون تومان است .
   موفق باشید

 7. خانم آزاد گفت:

  سلام اقای دکترخسته نباشید.برای بلیچینگ دندان میشه ازبیمه ی تکمیلی هم استفاده کرد؟

  1. دکتر محمد رضا سهرابی گفت:

   سلام بزرگوار
   این مطلب را باید از واحد بیمه گر سوال کنید .
   موفق باشید

 8. الهه ویسی گفت:

  آیا هزینه ۶ تا دندان بلیجینگ شود هزینه اش چه قدر است

  1. دکتر محمد رضا سهرابی گفت:

   بلیچینگ یک درمان است و گاهی بصورت جنرال و گاهی لوکال انجام می گردد و نمی توانیم بدون معاینه تشخیص دقیقی داشته باشیم .

 9. الهه ویسی گفت:

  می خوام بدونم برای بلیجینگ دندان چه قدر هزینه میخواد

  1. دکتر محمد رضا سهرابی گفت:

   توضیح داده شد

 10. الناز ویسی گفت:

  میخوام بدونم بلیجینگ کردن دندان ها چقدر میخواد

  1. دکتر محمد رضا سهرابی گفت:

   خانم ویسی
   هزینه بلیچینگ هوم و آفیس بصورت همزمان یک میلیون و هفتصد هزار تومان و بصورت مجزا ۹۰۰ هزار تومان است
   لبتون خندان و دلتون شاد

 11. سجاد سلطانی گفت:

  سلام دندان های جلوی من ۲و۳ چپ بریج شده و ۲ راست افتاده – ۱و۲ هم پر شده اند آیا امکان بلیچینگ وجود داره درضمن میخوام دندان ۲ راست هم که افتاده بریج کنم

  1. دکتر محمد رضا سهرابی گفت:

   سلام سجاد جان
   با توضیحاتی که دادی به نظرم میرسه که بلیچینگ گزینه مناسبی برای شما نیست
   بهتره که معاینه حضوری داشته باشیم تا بتونم دقیق تر راهنمایت کنم.
   پایدار باشید

 12. آرین بانو گفت:

  با سلام. من قبلا دندون های جلویی رو به دلیل فاصله ای که داشتن با مواد ترمیم کردم. الان ترمیم یکیشون کنده شده.می خوام بدونم با توجه به اینکه دوست دارم دندونهام سفیدتر هم بشن الان به نظرتون دوباره ترمیم کنم و بعد بلیجینگ انجام بدم یا اینکه نه کامپوزیت کنم که هم فاصله ایجاد شده درست بشه و هم سفید بشن.

  1. دکتر سهرابی گفت:

   سلام بزرگوار
   مسلما این که اول ترمیم کنید و بلیچینگ را بعدا انجام بدین کار مناسبی نیست
   چون رنگ کامپوزیت با بلیچینگ تغییر نمی کنه و دندوناتون که بر اثر بلی سفید تر شدن هماهنگیشون را از دست میدن .
   ولی بین بلیچینگ و ونیر کردن اگه تردید دارین باید بررسی کنید از لبخندتون چه انتظاری دارید.
   بلیچینگ جای ونیر را نمی گیره و ونیر هم جای بلیچینگ دندان را نمی گیره
   در مقالات سایت مفصل در این باره توضیح دادیم
   موفق باشید خانم بانو

 13. پیام ساحی گفت:

  سلام وقت به خیر لطفا” در خصوص قیمت بیلیچینگ دندان توضیح بفرمایید و اینکه در طی چند جلسه مراجعه انجام خواهد شد برقرارباشید

  1. دکتر سهرابی گفت:

   پیام جان سلام
   وقت شما هم بخیر و شادی ، همانطور که در کامنت های قبلی پیرامون قیمت بلیچینگ دندان مطرح شده ، در حال حاضر هزینه بلیچینگ دندان ۵۰۰ هزار تومان است . البته این قیمت بلیچینگ آفیس یا هوم بصورت مجزا می باشد و اگر مایل باشید کار بصورت همزمان انجام شود مبلغ ۹۰۰ تومان می باشد .

 14. محیا گفت:

  سلام,خسته نباشید من کمی دندونام زرد هست در روش بلیچینگ آفیس خیلی که سفید نمیشه دندونا؟؟ممنون اگه جواب بدین

  1. دکتر سهرابی گفت:

   سلام جناب محیا
   دوست گرامی در آفیس بلیچینگ یا هوم بلیچینگ ما با توجه به توانایی بلیچینگ های دندانی قطعا سفیدی هالیوودی و خیلی سفید نداریم

 15. mahsa گفت:

  سلام یه سوال داشتم .
  من دندونام رو ارتودنسی کردم قبلش سفید بودن ولی الان بخاطر ارتودنسی زرد شدن . امکانش هست که این زردی برطرف بشه ؟؟؟؟

  1. دکتر سهرابی گفت:

   درود بر شما
   بسیار محتمل است که با یک مرحله بلیچینگ رنگ دندان های شما به حالت قبل برگردد .
   خندان باشید

 16. آریا گفت:

  سلام اقای دکتر
  من سه تا دندون جلو رو عصب کشی کردم و بعد مدتی رنگ دندونام تغییر کرد!
  آیا عمل بلیچینگ تاثیری داره؟

  1. دکتر سهرابی گفت:

   سلام آریای عزیز
   یکی از روش های بلیچینگ مربوط بلیچ داخل دندانی است که به اصلاح رنگ دندان ها تیره شده بعد از عصب کشی مربوط است

 17. بابک گفت:

  با سلام.
  ایا میشه فقط یکی از این روشها رو انتخاب کرد؟ به خاطر هزینه اش میگم. من میخوام در مطب این کار انجام بشه نه در منزل.
  و سوال دیگه اینکه اگه بخوام فقط فک بالا و دندانهایی که موقع لبخند دیده میشن این عمل صورت بگیره در این صورت هزینه چه قدر میشه؟
  ممنون میشم از جوابتون

  1. دکتر سهرابی گفت:

   سلام اقا بابک
   شما میتونید از یکی از روش های خانگی و مطبی به دلخواه استفاده کنید و الزامی به استفاده از هر دو روش نسیت هر چند موثر تر است
   در مورد امکان انجام بیچینگ بر روی یک فک از لحاظ تکنیکی ممکن نیست

 18. رومینا سپهری گفت:

  سلام …وقت به خیر
  من میخوام دندانم رو با استفاده از روش بلیچینگ سفید کنم اما دو دندان هم باید ایمپلنت کنم میخواستم بدونم که این کار رو باید قبل از کاشت دندان انجام بدم یا بعدش
  خیلی ممنون از مقاله ی خوبتون

  1. دکتر سهرابی گفت:

   سلام
   بهتره بلیچینگ را حداقل یک ماه بعد از جراحی فیکسچر و حدودا ده روز قبل از نصب پروتز انجام بدین

 19. داود گفت:

  با سلام خدمت اقای دکتر
  سوال بنده اینکه آیا میتوان گفت روش بلچینگ برای سفید کردن دندان ها یک ازمون خطا محسوب میشه از این نظر که تو مقاله نوشته شده این جور برداشت میشه؟؟؟؟!
  ا

  1. دکتر سهرابی گفت:

   داوود جان سلام
   فکر کنم این سوال را توی تلگرام مطب هم پرسیده بودی ولی در کل انه در متن مقاله مربوط به بلیچینگ دیده میشه اعتقاد به آزمون و خطا نیست و دقیقا عنوان کردیم که درمان های بلیچینگ را نمی توان به صورت صد در صدی تعیین برد کرد . به صورت خلاصه تر اینه که ما می دونیم دندون ها سفید تر میشن ولی چند درجه اش را نمی تونیم مطمین باشیم .
   بازم اگر ابهامی بود بفرمایید تا پاسخ بدم

 20. پریسا گفت:

  سلام آقای دکتر سهرابی باسپاس فروان از اطلاعات جامع وخوبی که در اختیار ما کاربران قرار میدهید
  آقای دکتر من دو تا از دندانهای جلویی فک بالا لکه زرد افتاده که تقریبا ۸ سالی می شود ولی بدلیل نداشتن اطلاعات کافی هنوز نتوانستم چاره ای برای آن انجام دهم و موقع خنده چون دیده می شود شدیدا مرا عذاب میدهد می خواستم بدانم آیا با بلیچینگ آن لکه ها از بین می رود
  با تشکر

  1. دکتر سهرابی گفت:

   سلام پریسا خانم
   مدت ها است که این مشکل حل شده و علم دندانپزشکی راه حل های بسیار ایمن و البته زیبایی برای دندان های با این شرایط دارد . به دندانپزشک خانوادگیتان مراجعه و مشکلتان را مطرح کنید .

 21. سلام وقتتون بخیر،ببخشید تمام دندانپزشکا کار بلچینگ رو انجام میدن؟

  1. دکتر سهرابی گفت:

   سلام راحله خانم
   بلیچینگ دندان جزو درمان هایست که اکثرا همکاران دندانپزشک آن را انجام می دهند .

 22. فاطمه گفت:

  سلام،آقای دکتر، خسته نباشید..من ترتیب دندونهام خوبه ولی کمی زرد هستن ومیخوام بلیچینگ انجام بدم اما از حساسیت هایی که ممکنه بعد از آن ایجادبشه میترسم.ممکنه بگید این حساسیت ها حتما ایجادمیشوند؟ودرچه حد بد هست؟

  1. دکتر سهرابی گفت:

   سلام فاطمه خانم
   حساسیت دندانی عارضه شایعی بعد از درمان های بلیچینگ است ولی شدت آن قابل چشم پوشی و مدت آن بسیار کوتاه است . با خیال راحت از این موضوع بگذرید . البته هر درمانی که بصورت ناصحیح انجام بشود می تواند عوارض شدید تر و غیر قابل پیش بینی به همراه داشته باشد . بنابر تاکید می کنم بلیچینگ را تحت نظارت دندانپزشکتان انجام دهید .

 23. سعید شوندی گفت:

  سلام من دندونام مرتبه مرتبه ولی زرد شدن برای سفید کردنشون بهترین روش چیه بلیچینگ خوبه یا لامینت؟

  1. دکتر سهرابی گفت:

   سلام آقا سعید
   برای سفید کردن دندان بلیچینگ بهترین روش است و اگر شما سطح انتظار یک سفیدی هالیوودی را نداشته باشید توصیه میکنم بلیچینگ آفیس و هوم را مد نظر قرار دهید .

 24. فاطمه حلوايي گفت:

  سلام خدمت جناب دکتر سهرابی،آقای دکتر من کمتر از یک ماهه که بلیچینگ در منزل رو انجام دادم،جایی که معرفی کردن برای بلیچینگ بهم کلینیک بود و گفتند بلیچینگ آفیس حساسیت شدید میاره و ما انجام نمیدیم،من ۶٠٠ هزار تومن هزینه کردم اما اصلا رضایت ندارم یعنی اونی نشد که میخواستم،آقای دکتر من میتونم بلیچینگ آفیس رو انجام بدم؟؟؟؟آیا واقعا حساسیت به همراه داره؟؟؟؟و اینکه تا چه مدت دندانها سفید میمونه؟؟؟دندون هام هم ردیفه و مشکلی نداره از نظر ظاهر،ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

  1. دکتر سهرابی گفت:

   فاطمه خانم گرامی
   مطالب شما را با دقت مطالعه کردم . استدعا میکنم مطالبی که برایتان مینویسم را با دقت بخوانید و مطمین باشید با نهایت صداقت پاسخ داده ام .
   بلیچینگ آفیس همیشه حسایت شدید نمی ده ولی احتمالا پزشک شما تشخیص داده است که شیوه هوم برای شما بهتر است و البته همانطور که در مقالات سایت عرض کردم بلیچینگ درمان قابل پیش بینی قطعی نیست و ممکن است کمتر از انتظار مراجعه کننده نتیجه نهایی داشته باشد و بعضی وقت ها انتظار مراجعین از بلیچینگ بیش تر از حد توان است و انتظار لبخند هالیوودی با بلیچینگ کمی منطقی نیست .
   نکته دیگری که در بلیچ های هوم شایع است تاثیر خوب ولی عدم رضایت گسترده از آن است که بعلت حرکت زیر پوستی و نامحسوس تغییرات در رنگ دندان است . در مورد سوال اخرتون عرض کنم شما میتونین بلیچینگ آفیس انجام بدید ولی هیچ کسی نمی تواند به شما اطمینان بده که چقدر دندان ها سفید میشه و چقدر ماندگاری داره .
   امیدوارم تونسته باشم کمک کنم . بازم اگر سوالی بود مرقوم فرمایید .

 25. کاوه زرده گفت:

  با سلام میخواستم بدونم برا ی سفید کردن دندانها میشه از بیمه داندانپزشکی استفاده کنم ممنون؟

  1. دکتر سهرابی گفت:

   درود بر شما
   در اکثریت بیمه ها و حتی در اکثر کشورهای دیگر مواردی که مرتبت با زیبایست مورد حمایت و تایید نیست . در نهایت از بهتر است از شرکت پشتیبان بیمه خود سوال بفرمایید

 26. شیرین گفت:

  سلام و عرض ادب جناب دکتر

  قیمت لمینیت در مطب شما چقدر است ؟ من فقط رنگ دندونهام زرد شده کمی از نظر ترتیب و شکل مناسبه ، به نظر شما لمینیت با توجه به طول عمر و زیباییش برای من بهتره یا بلیچینگ ؟

  سپاس از وقتی که میذارید و پاسخ میدید ، بسیار مایلم توسط شما این کار رو انجام بدم

  1. دکتر سهرابی گفت:

   سرکار خانم
   از لطف شما ممنونم ، در صورتی که شکل دندان های شما خوب باشه و نظم قابل قبولی دارن و ضمنا مایل هستید زردی ایجاد شده بر روی دندانهایتان را ازبین ببرید راه حل آن بلیچینگ است که هم ساده تر است و هم بسیار ارزان تر است . البته اگر به سفیدی رنگ ایجاد شده توسط بلیچینگ قانع نباشید و یا از بازگشت دوره ای آن نگران هستید میتوانید شرایط وربوط به درمان با ونیر کامپوزیت را حضورا ارزیابی کنید . ارایه قیمت به این صورت تقریبا کار ممکنی نیست . در صورت ی که به هر دلیلی امکان مشاوره حضوری را ندارید به تلگرام موبایل مطب عکس مناسبی از دندانهایتان ارسال کنید تا حدود هزینه درمان را خدمتتان اعلام کنم.
   ۰۹۱۹۱۰۰۰۵۳۳

 27. هادی گفت:

  سلام قیمت سفید کردن دندان با لامینیت یا کامپوزیت چقدره؟

  1. دکتر سهرابی گفت:

   سلام
   دوست عزیز امکان پاسخ به این سوال بدون معاینه حضوری و بررسی شرایط چون بهداشت دهان و اکلوژن و ….. تقریبا ممکن نیست

 28. دکتر سهرابی گفت:

  قیمت بلیچینگ خانگی ۴۵۰ هزار تومان
  قیمت بلیچینگ مطبی ۴۵۰ هزار تومان
  قیمت استفاده از هر دو روش ۸۰۰ هزار تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.