دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

گالری تصاویر

گالری تصاویر

گالری تصاویر دندانپزشکی:

سایت دندانپزشکی دکتر سهرابی بزرگترین آرشیو اینتدنتی فتو گرافی را درمان های دندانپزشکی گرد آوری نموده است . در آلبوم های مختلف این سایت و در قسمت گالری تصاویر و فتوگرافی های دندانپزشکی ، شما خواهید توانست مجموعه ای پویا ، مستند و با کیفیت ، از درمان های دندانپزشکی مورد نظر خود را ببینید و مقایسه کنید . تمامی تصاویر مجموعه ” گالری تصاویر “دارای “پوشه اصالت” بوده و هیچ کدام کپی برداری از سایت های مشابه خارجی یا داخلی نیستند. (تصاویر اصلی بصورت داکیومنت شده در مطب قابل ارايه میباشد)

تاریخ آپلود تصاویر نزدیک و در محدوده درمان مربوطه میباشد.(البته به استثناء مواردی که درمحدوده تاریخ راه اندازی گالری به سایت اضافه شده است.)

لطفا جهت مشاهده فتوگرافی ها ثبت شده در مطب دکتر محمد رضا سهرابی ، در ستون سمت راست همین صفحه نام مجموعه مورد نیازتان را انتخاب  و بر روی آن کلیک کنید. تمامی فتوگرافی ها و عکس های دندانپزشکی با توضیحات کامل برای شما قابل مشاهده خواهند بود.

تمام عکس های گالری تصاویر به وسیله دوربین های حرفه ای عکس برداری شده و هیچ تغییری در رنگ و سایز و ….. آنها ایجاد نشده است ضمنا هیچ گونه نرم افزاری آنها را ویرایش نکرده و صرفا جهت یکسان سازی فتوگرافی های سایت ، عکس ها فقط برش خورده و در پشت زمینه های متناسبی قرار داده شده اند.

آلبوم ها شامل عکس های است مرتبط با قبل و بعد از درمان های دندانپزشکی صورت گرفته و شامل ونیر کامپوزیت ها ، لامینیت ، لمینیت ، طراحی خط لبخند ، ترمیم های بازسازی کامل دندان با کامپوزیت ها و …………. میباشد .

گالری تصاویر ی که در حال مشاهده آن هستید از جامع ترین آلبوم های دندانپزشکی شناسنامه دار در ایران است و برای بررسی آن میتوانید به سایت بین المللی الکسا بروید و نگاهی به آنالیز ارائه شده بنماید .

,kdv;hl\,cdj کلمه ی است که ممکن است شما را بعلت اشتباه تایپی به این صفحه آورده باشد . شما کلمه ونیر کامپوزیت را تایپ کرده اید ولی کیبورد شما انگلیسی بوده است . به هر حال شما به بزرگترین آرشیو اینترنتی ونیر کامپوزیت ها آمده اید .

متریال استفاده شده در درمان های این گالری شامل شرکت های معتبر زیر می باشد:

در تمامی فتوگرافی ها نوع متریال قید گردیده است و برای آشنایی با آنها ی توانید به سایت های زیر مراجعه نمایید . برای مشاهده سایت های مربوطه روی کلمه شرکت مورد نظرتان کلیک کنید .

شرکت Shofu ژاپن ،      شرکت FGM برزیل ،      شرکت ultradent آمریکا ،      شرکت kerr ایتالیا ،      شرکت bisico آلمان

سوال یا دیدگاه شما؟.

یک پیشنهاد برتر (کلیک کنید)