درباره ما

درباره ما :

فارغ التحصیل سال ۱۳۷۸ از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران
پس از فارغ التحصیلی برای گذراندن دوره طرح به همدان مهاجرت و دارای ۱۳ سال سابقه  در همدان تا سال ۱۳۹۰می باشم و دربازگشت به تهران مشغول به فعالیت در بخش خصوصی گردیدم.
علایق ویژه حرفه ای:
درمان های ونیرپرسلن و  ونیرکامپوزیت در دندانپزشکی زیبایی ، بخصوص طراحی خط لبخند با  ونیر کامپوزیت ها و لامینیت از جمله محورهای اصلی مطب دکتر سهرابی میباشد .
دوره های ویژه آموزشی:
  • زیبایی
الف :با تمام وجود و تواضع در برابر شخصیت بی نظیر استاد و اسطوره “علم و عشق” دکترعلی یزدانی اظهار فروتنی میکنم و افتخارم این است که از سال ۸۲ دربسیاری از  دوره های آموزشی “زیبایی “ایشان حضور داشته و تعداد گواهینامه های که از ایشان دریافت نموده ام دو رقمی است. استادی که در محضرش نشستن افتخاریست که بخاطرش تا زنده ام باید سر بر سجده شکر بگذارم. دکتر علی یزدانی استاد عشق است.پیشنهاد میکنم به پایگاه اینترنتی ایشان بروید و با نماد عشق آشنا شوید.

DSC02281b

ب:گذراندن دوره جامع دندانپزشکی زیبایی  دکتر امام قلی پور ، با نمره ممتاز و دریافت گواهینامه مربوطه از دانشگاه شیکاگو در تابستان ۱۳۹۳ .دکتر امام قلی پور داور مسابقات بین الملی زیبایی دندانپزشکی آمریکا هستند و ضمنا طراح قلم های کامپوزیت زیبایی شرکت کازمودنت  و مشاور علمی  شرکت اولترادنت آمریکا میباشند.
ج:گواهینامه دوره آموزشی “زیبایی در دندانپزشکی” به محوریت شرکت بن تاژ پارس با تدریس استاد گرامی جناب آقای دکتر آصف زاده
د:عضویت در آکادمی دندانپزشکان زیبایی آمریکا
  • ایمپلنت
    دوره مقدماتی: دوره  آموزش مقدماتی به مدت یک سال در جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران با تدریس گروه آموزشی دکتر میر فضایلیان و اخذ مدرک مربوطه با نمره ممتاز
دوره پیشرفته: دوره سه ماهه پیشرفته با موسسه آموزشی ایرانیان با تدریس گروه آموزشی دکتر یمنی

 

 مدارک و گواهینامه ها

  • دوره آموزشی شرکت یورو تکنیکا
  • دوره های آموزش جامع دندانپزشکی زیبایی توسط استاد دکتر علی یزدانی اسطوره عشق و امید.

 

یک پیشنهاد برتر (کلیک کنید)