لبخند طبیعی

لبخند طبیعی

سخن گفتن درباره لبخد طبیعی و طراحی آن کار سختی شده است . این سختی وقتی نمایش جدی تری به خودش میگیرد که به مقوله رنگ وارد می شویم . البته شکل طبیعی دندان هم از لحاظ مطالبات اجتماعی دارد تغییر میکند . اصطلاح لبخند مملی را این روزها که دارم این مطلب را گرد آوری میکنم زیاد میشنویم . میترسم روز برسد که این لبخند مملی توی همین صفحه برچسب طبیعی بودن بخورد .
در مورد شرایط لثه سالم و طبیعی و مشخصات یک لبخند زیبا قبلا به صورت مفصل بحث کرده ایم . اما در مورد رنگ طبیعی حرفی برای گفتن نداریم . رنگ های هالیوودی ده سال پیش جزو رنگ های خیلی طبیعی این روزها حساب میشن . در زیر این نوشته نمونه های از طراحی خط لبخند را جمع آوری کرده ایم که در درجات مختلف طبیعی هستند . بله درست خواندید : طبیعی بودن هم درجات مختلفی دارد .


درباره لبخند بیشتر بدانید

در مجموعه مقالاتی که در زیر برایتان مهیا کرده ایم با استانداردها و جزیات لبخند جذاب آشنا میگردید . در پایین این دکمه ها تعدادی عکس برای مشاهده نمونه های لبخند طبیعی گردآوری شده است. میتوانید در ابتدا نگاهی به عکس ها داشته باشید و بعد از آن با کلیک بر روی دکمه های آبی به مقالات مورد علاقه بپردازید. هر گونه سوالی داشتید در بخش نظرات مطرح کنید تا کمتر از بیست و چهار ساعت پاسخ داده شود .

تاریخچه لبخند هالیوودی خصوصیت های لبخند زیبا راز هنر لبخند زدن


لبخند زیبا عوامل موثر در لبخند زیبا انواع لبخند


اصلاح خط لبخند خط لبخند


اصلاح بهم ریختگی در فک بالا

اصلاح بهم ریختگی در فک بالا

اصلاح بهم ریختگی های دندانی بوسیله کامپوزیت در افراد جوان زیاد مقبولیت ندارد. علت این مطلب این است که نسج عزیز دندان را خواهیم تراشید . هر چند در مواردی که محدودیت های خاص ، ما را از درمان ارتودنسی دو...

جزئیات مطلب...

اصلاح بهم ریختگی دندانی بدون ارتودنسی

اصلاح بهم ریختگی دندانی بدون ارتودنسی

اصلاح بهم ریختگی دندانی بدون ارتودنسی : مراجعه کننده خانمی بیست و سه ساله که از زاویه چهار دندان قدامیش ناراضی بود و شاید بعلت مسائل مالی و مهم تر از آن مدت زمان درمان مورد نیاز ارتودنسی ، تمایلی به د...

جزئیات مطلب...

یک پیشنهاد برتر (کلیک کنید)