اصلاح بد رنگی و بد شکلی دندان ها با لامینیت کامپوزیت

اصلاح بد رنگی و بد شکلی دندان ها با لامینیت کامپوزیت

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 5 - "اصلاح بد رنگی و بد شکلی دندان ها با لامینیت کامپوزیت" by , written on ۳ اسفند, ۱۳۹۳

اصلاح بد رنگی و بد شکلی دندان ها با لامینیت کامپوزیت : ونیر کامپوزیت ی که در تصویر ملاحظه میکنید مربوط به خانمی سی ساله است که از طریق یکی از مراجعین قدیمی با لامینیت کامپوزیت و توانایی های شگفت انگیز آن در تبدیل یک لبخند معمولی , به یک لبخند زیبا و جذاب آشنا شده است. تکنیک استفاده شده در این درمان کامپوزیت ونیر مستقیم میباشد و رنگ استفاده شده در این درمان” ای بلیچ ام ” ساخت شرکت “اف جی ام” کشور برزیل و از دسته کامپوزیت های اختصاصی زیبایی و بهرمند از تکنولوژی “نانو” میباشد . رنگ مربوطه جز رنگ های “استاتیک” طبقه بندی شده و سفیدی “متوسطی” دارد. در فتوگرافی تهیه شده میتوانید شاهد طراحی شیارهای طبیعی بر روی دندان های ونیر شده باشید . نمای القا شده توسط این شیارها سفیدی دندان را همراه خواهد نمود با جلوه های طبیعی دندان و از تصنعی شدن لبخند جلوگیری خواهد کرد . اصلاح بد رنگی و بد شکلی دندان ها با لامینیت کامپوزیت در درمان های نوین دندانپزشکی جایگاه ویژه ای پیدا کرده است که این قسمت زیادی از این مهم مدیون  یک استاد ایرانی به نام استاد علی یزدانی است که در این درمان از روش ایشان استفاده شده است. نمای رعد برق, متناسب روز درمان انتخاب شده است.

اصلاح بد رنگی و بد شکلی دندان ها با لامینیت کامپوزیت
تاریخ مراجعه :1393/03/03
شماره پرونده : 6531
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

اصلاح بد رنگی و بد شکلی دندان ها با لامینیت کامپوزیت :

ونیر کامپوزیت ی که در تصویر ملاحظه میکنید مربوط به خانمی سی ساله است که از طریق یکی از مراجعین قدیمی با لامینیت کامپوزیت و توانایی های شگفت انگیز آن در تبدیل یک لبخند معمولی , به یک لبخند زیبا و جذاب آشنا شده است.

تکنیک استفاده شده در این درمان کامپوزیت ونیر مستقیم میباشد و رنگ استفاده شده در این درمان” ای بلیچ ام ” ساخت شرکت “اف جی ام” کشور برزیل و از دسته کامپوزیت های اختصاصی زیبایی و بهرمند از تکنولوژی “نانو” میباشد . رنگ مربوطه جز رنگ های “استاتیک” طبقه بندی شده و سفیدی “متوسطی” دارد. در فتوگرافی تهیه شده میتوانید شاهد طراحی شیارهای طبیعی بر روی دندان های ونیر شده باشید . نمای القا شده توسط این شیارها سفیدی دندان را همراه خواهد نمود با جلوه های طبیعی دندان و از تصنعی شدن لبخند جلوگیری خواهد کرد . اصلاح بد رنگی و بد شکلی دندان ها با لامینیت کامپوزیت در درمان های نوین دندانپزشکی جایگاه ویژه ای پیدا کرده است که این قسمت زیادی از این مهم مدیون  یک استاد ایرانی به نام استاد علی یزدانی است که در این درمان از روش ایشان استفاده شده است.
نمای رعد برق, متناسب روز درمان انتخاب شده است.

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: مرتب کردن دندان ها

رنگ: E-bleach M

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت برزیل

یک دیدگاه بگذارید

*

یک پیشنهاد برتر (کلیک کنید)