اصلاح بد رنگی و بد شکلی دندان ها با لامینیت کامپوزیت

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

اصلاح بد رنگی و بد شکلی دندان ها با لامینیت کامپوزیت

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 5 - "اصلاح بد رنگی و بد شکلی دندان ها با لامینیت کامپوزیت" by , written on ۰۳/۱۲/۱۳۹۳

 لامینیت کامپوزیت : ونیر کامپوزیت ی که در تصویر ملاحظه می کنید مربوط به خانمی سی ساله است . ایشان از طریق یکی از مراجعین قدیمی با لامینیت کامپوزیت آشنا شده است .  خواسته ایشان تبدیل یک لبخند معمولی , به یک لبخند زیبا و جذاب می باشد  . تکنیک استفاده شده در این درمان ” کامپوزیت ونیر مستقیم ” می باشد . رنگ استفاده شده در این درمان” ای بلیچ ام ” ساخت شرکت “اف جی ام” کشور برزیل است . FGMاز دسته کامپوزیت های اختصاصی زیبایی و بهرمند از تکنولوژی “نانو” می باشد . رنگ مربوطه جز رنگ های “استاتیک” طبقه بندی شده و سفیدی “متوسطی” دارد. در فتوگرافی تهیه شده میتوانید شاهد طراحی شیارهای طبیعی بر روی دندان های ونیر شده باشید . نمای القا شده توسط این شیارها سفیدی دندان را ایجاد خواهد نمود . ایجاد این تکسچرها نمای طبیعی ایجاد می کند و از مصنوعی شدن لبخند جلوگیری خواهد کرد . اصلاح بد رنگی و بد شکلی دندان ها با لامینیت کامپوزیت در درمان های نوین دندانپزشکی جایگاه ویژه ای پیدا کرده است که این قسمت زیادی از این مهم ، مدیون  یک استاد ایرانی به نام استاد علی یزدانی است که در این درمان از روش ایشان استفاده شده است. نمای رعد برق در تصویر , متناسب روز درمان انتخاب شده است .

اصلاح بد رنگی و بد شکلی دندان ها با لامینیت کامپوزیت
تاریخ مراجعه :1393/03/03
شماره پرونده : 6531
لطفا امتیاز دهید 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز
Loading...

 لامینیت کامپوزیت :

ونیر کامپوزیت ی که در تصویر ملاحظه می کنید مربوط به خانمی سی ساله است . ایشان از طریق یکی از مراجعین قدیمی با لامینیت کامپوزیت آشنا شده است .  خواسته ایشان تبدیل یک لبخند معمولی , به یک لبخند زیبا و جذاب می باشد  .

تکنیک استفاده شده در این درمان ” کامپوزیت ونیر مستقیم ” می باشد .
رنگ استفاده شده در این درمان” ای بلیچ ام ” ساخت شرکت “اف جی ام” کشور برزیل است .

FGMاز دسته کامپوزیت های اختصاصی زیبایی و بهرمند از تکنولوژی “نانو” می باشد . رنگ مربوطه جز رنگ های “استاتیک” طبقه بندی شده و سفیدی “متوسطی” دارد. در فتوگرافی تهیه شده میتوانید شاهد طراحی شیارهای طبیعی بر روی دندان های ونیر شده باشید . نمای القا شده توسط این شیارها سفیدی دندان را ایجاد خواهد نمود . ایجاد این تکسچرها نمای طبیعی ایجاد می کند و از مصنوعی شدن لبخند جلوگیری خواهد کرد .
اصلاح بد رنگی و بد شکلی دندان ها با لامینیت کامپوزیت در درمان های نوین دندانپزشکی جایگاه ویژه ای پیدا کرده است که این قسمت زیادی از این مهم ، مدیون  یک استاد ایرانی به نام استاد علی یزدانی است که در این درمان از روش ایشان استفاده شده است.
نمای رعد برق در تصویر , متناسب روز درمان انتخاب شده است .

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: مرتب کردن دندان ها

رنگ: E-bleach M

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت برزیل

سوال یا دیدگاه شما؟.

یک پیشنهاد برتر (کلیک کنید)