بستن دیاستم دندان ها _ دکتر سهرابی دندانپزشک زیبایی

بستن دیاستم دندان ها

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "بستن دیاستم دندان ها" by , written on ۲۷ آبان, ۱۳۹۴

بستن دیاستم دندان ها و از بین بردن فاصله ی دندانی: در این کسی بستن دیاستم دندان ها را در یک گزارش تصویری مشاهده خواهید کرد . خانم مراجعه کننده حدودا بیست و پنج ساله میباشند . از طریق سایت با مجموعه کاری ما آشنا شده بودند . نسبت به امکان درمان موفق با کامپوزیت هم از لحاظ ظاهری و هم از لحاظ دوام درمان با شبه های زیادی به مطب مراجعه نمودند . علت این نگرانی سابقه درمان ناموفق از لحاظ شکل و زمان ماندگاری توسط درمانگر قبلی بود . پس از ارایه نمونه های موجود و بررسی های بیشتر موافق با انجام درمان بوسیله این مرکز گردیدند . درمان در یک جلسه یکساعته انجام شد . در جلسه دوم مراجعه جهت چک آپ به این امر اذعان داشتند که انجام این درمان ساده بستن دیاست برایشان بازگشت اعتماد به نفس را به همراه داشته است.

بستن دیاستم دندان ها
تاریخ مراجعه :1394/08/25
شماره پرونده : 7150
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

بستن دیاستم دندان ها و از بین بردن فاصله ی دندانی:

در این کسی بستن دیاستم دندان ها را در یک گزارش تصویری مشاهده خواهید کرد . خانم مراجعه کننده حدودا بیست و پنج ساله میباشند . از طریق سایت با مجموعه کاری ما آشنا شده بودند . نسبت به امکان درمان موفق با کامپوزیت هم از لحاظ ظاهری و هم از لحاظ دوام درمان با شبه های زیادی به مطب مراجعه نمودند . علت این نگرانی سابقه درمان ناموفق از لحاظ شکل و زمان ماندگاری توسط درمانگر قبلی بود . پس از ارایه نمونه های موجود و بررسی های بیشتر موافق با انجام درمان بوسیله این مرکز گردیدند . درمان در یک جلسه یکساعته انجام شد . در جلسه دوم مراجعه جهت چک آپ به این امر اذعان داشتند که انجام این درمان ساده بستن دیاست برایشان بازگشت اعتماد به نفس را به همراه داشته است.

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: فاصله های دندانی

رنگ: A2 الترادنت ترکیبی

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آمریکا

دیدگاه (7)
علیزاده۱۷ مهر, ۱۳۹۵پاسخ دادن  
سلام روزتون بخیر میخواستم بدونم هزینه بستن فواصل دندانها تقریبا چنده وبعد من امکان مشاوره حضوری رو ندارم امکانش هست از طریق تلگرام عکسی بفرستم ونظرتون بدونم ممنون
دکتر سهرابی۱۷ مهر, ۱۳۹۵پاسخ دادن  
سلام و درود بر شما شما میتوانید با ارسال عکس بر روی تلگرام موبایل مطب نسبت به بررسی اولیه امکان درمان و یا هر سوال دیگری اقدام فرمایید شماره موبایل مطب 09191000533
علیزاده۲۸ مهر, ۱۳۹۵پاسخ دادن  
سلام آقای دکتر من همچنان منتظر نظرتون هستم بنده عکس روبه شماره که فرمودید فرستادم ممنون میشم نظرتون بفرمایید .
دکتر سهرابی۲۹ مهر, ۱۳۹۵پاسخ دادن  
سلام جناب علیزاده از تاخیر در پاسخ پوزش می خوام امروز پاسخ شما را ارسال میکنم
علیزاده۲۹ مهر, ۱۳۹۵پاسخ دادن  
سلام روزتون بخیر متاسفانه من نتونستم نظرتون از طریق تلگرام بدونم . میخواستم بدونم امکان درمان هست؟ واینکه درمانی که استفاده میشه باعث بزرگ شدن دندانها نمیشه؟ و با توجه به مشکل بنده هزینه درمان حدودا چقدر میشه؟ ممنون از اینکه پاسخگو هستید.
دکتر سهرابی۳۰ مهر, ۱۳۹۵پاسخ دادن  
سلام همانطور که عرض کردم احتمال درمان وجود دارد ولی برای پاسخ به سایر قسمت های سوال نیاز به معاینه حضوری هست
علیزاده۱ آبان, ۱۳۹۵پاسخ دادن  
سلام ممنون از پاسخگویتون .

یک دیدگاه بگذارید

*

یک پیشنهاد برتر (کلیک کنید)