بلیچینگ دندانی - دکتر سهرابی - دندانپزشک زیبایی

بلیچینگ دندانی

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 5 - "بلیچینگ دندانی" by , written on ۳ اسفند, ۱۳۹۳

بلیچینگ دندانی : بلیچینگ دندانی یک درمان محافظه در دندانپزشکی زیبایست ، ای کاش در بلیچینگ دندانی میزان سفید شدن دندان و ثبات آن ها در اختیار ما بود . متاسفانه سفید کردن دندان ها با بلیچینگ نه دارای ثبات تعیین شده ایست و نه میتوان شدت سفیدی دندان ها را با دقت بالا حدس زد. این عکس نمونه ای از درمان بلیچینگ مطبی (آفیس بلیچینگ) میباشد که جهت ارزیابی بصری برای شما ثبت گردیده است. مهمترین علل تغییر رنگ دندانها: ۱. سیگار کشیدن ۲.استفاده از نوشیدنیهای رنگی مثل چای ، قهوه و … ۳. افزایش سن ۴.عدم رعایت بهداشت مناسب دهان و دندان پرهیز از هر یک از موارد بالا و استفاده بجا و مناسب از نوشیدنیهای رنگی مثل چای ، قهوه میتواند در سفید ماندن دندان ها موثر باشد.

بلیچینگ دندانی
تاریخ مراجعه :1392/05/14
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

بلیچینگ دندانی :

بلیچینگ دندانی یک درمان محافظه در دندانپزشکی زیبایست ، ای کاش در بلیچینگ دندانی میزان سفید شدن دندان و ثبات آن ها در اختیار ما بود . متاسفانه سفید کردن دندان ها با بلیچینگ نه دارای ثبات تعیین شده ایست و نه میتوان شدت سفیدی دندان ها را با دقت بالا حدس زد. این عکس نمونه ای از درمان بلیچینگ مطبی (آفیس بلیچینگ) میباشد که جهت ارزیابی بصری برای شما ثبت گردیده است.

مهمترین علل تغییر رنگ دندانها:

۱. سیگار کشیدن
۲.استفاده از نوشیدنیهای رنگی مثل چای ، قهوه و …
۳. افزایش سن
۴.عدم رعایت بهداشت مناسب دهان و دندان

پرهیز از هر یک از موارد بالا و استفاده بجا و مناسب از نوشیدنیهای رنگی مثل چای ، قهوه میتواند در سفید ماندن دندان ها موثر باشد.

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: بلیچینگ

یک دیدگاه بگذارید

*

یک پیشنهاد برتر (کلیک کنید)