ترمیم با ونیر کامپوزیت بجای درمان ارتودنسی | دکتر سهرابی دندانپزشک زیبایی

ترمیم با کامپوزیت بجای درمان ارتودنسی

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "ترمیم با کامپوزیت بجای درمان ارتودنسی" by , written on ۲ مهر, ۱۳۹۵

استفاده از ونیر کامپوزیت بجای درمان ارتودنسی : مراجعه کننده دختر یکی از همکاران عزیز دندانپزشک بود که به علت مرسومی که بعضی از دوستان همکار تمایل دارن کارهای نزدیکانشون را خودشون انجام ندهند این افتخار را به بنده دادند. درمان طی یک جلسه یک ساعته و بوسیله کامپوزیت های شرکت اولترادنت آمریکا انجام گردید و همانطور که در تصویر میتوانید ملاحظه کنید بوسیله رنگ آمیزی دقیق لایه های درونی تمامی افکت های ترمیم انجام شده عینا مشابه نسج طبیعی دندان شکل گرفت. روش درمان از دکتر علی یزدانی اقتباس شده است. ونیر کامپوزیت برای بهبود رنگ، ظاهر، اندازه، و ساختار دندان ها استفاده می شود و به این ترتیب می توان ظاهر دندان ها را زیباتر کرد. علاوه بر این از ونیر کامپوزیت می توان برای اصلاح تراشیدگی های محدود و ترک خوردگی های ایجاد شده در دندان ها استفاده کرد. ونیر کامپوزیت به دلیل اینکه نیاز کمتری به کاهش ساختار طبیعی دندان دارد و کامل کردن آن در یک جلسه ملاقات با دندانپزشک امکان پذیر است، متفاوت از ونیر پرسلاین می باشد. به هر حال، برخلاف ونیر پرسلاین، ونیر کامپوزیت مستعد لک شدن است و ممکن است مدت دوام و ماندگاری آن به مقدار دوام ونیر پرسلاین نباشد. در این روش درمانی برای ساخت ونیر کامپوزیت، از مواد کامپوزیت در جلوی سطح خارجی دندان ها استفاده می شود و به این ترتیب امکان تغییر شکل دندان ها به ظاهر دلخواه مورد نظر وجود دارد. این روش درمانی توسط یک دندان پزشک زیبایی با تجربه کامل می شود.

ترمیم با کامپوزیت بجای درمان ارتودنسی
تاریخ مراجعه :1393/04/29
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

استفاده از ونیر کامپوزیت بجای درمان ارتودنسی :

مراجعه کننده دختر یکی از همکاران عزیز دندانپزشک بود که به علت مرسومی که بعضی از دوستان همکار تمایل دارن کارهای نزدیکانشون را خودشون انجام ندهند این افتخار را به بنده دادند. درمان طی یک جلسه یک ساعته و بوسیله کامپوزیت های شرکت اولترادنت آمریکا انجام گردید و همانطور که در تصویر میتوانید ملاحظه کنید بوسیله رنگ آمیزی دقیق لایه های درونی تمامی افکت های ترمیم انجام شده عینا مشابه نسج طبیعی دندان شکل گرفت.
روش درمان از دکتر علی یزدانی اقتباس شده است.
ونیر کامپوزیت برای بهبود رنگ، ظاهر، اندازه، و ساختار دندان ها استفاده می شود و به این ترتیب می توان ظاهر دندان ها را زیباتر کرد. علاوه بر این از ونیر کامپوزیت می توان برای اصلاح تراشیدگی های محدود و ترک خوردگی های ایجاد شده در دندان ها استفاده کرد. ونیر کامپوزیت به دلیل اینکه نیاز کمتری به کاهش ساختار طبیعی دندان دارد و کامل کردن آن در یک جلسه ملاقات با دندانپزشک امکان پذیر است، متفاوت از ونیر پرسلاین می باشد. به هر حال، برخلاف ونیر پرسلاین، ونیر کامپوزیت مستعد لک شدن است و ممکن است مدت دوام و ماندگاری آن به مقدار دوام ونیر پرسلاین نباشد. در این روش درمانی برای ساخت ونیر کامپوزیت، از مواد کامپوزیت در جلوی سطح خارجی دندان ها استفاده می شود و به این ترتیب امکان تغییر شکل دندان ها به ظاهر دلخواه مورد نظر وجود دارد. این روش درمانی توسط یک دندان پزشک زیبایی با تجربه کامل می شود.

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ونیر کامپوزیت

رنگ: A2 الترادنت

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آمریکا

یک دیدگاه بگذارید

*

یک پیشنهاد برتر (کلیک کنید)