تعویض کامپوزیت دندان _ دکتر سهرابی دندانپزشک زیبایی

تعویض کامپوزیت دندان

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 5 - "تعویض کامپوزیت دندان" by , written on ۲۷ فروردین, ۱۳۹۵

تعویض کامپوزیت دندان  آسیب دیده: ونیر کامپوزیت ها شگفتی آفرین دندانپزشکی زیبای در سال های اخیر هستند ولی مانند هر نوع خدمات دیگری که به ما ارایه می شوند نیاز به ارایه توسط افراد آموزش دیده دارند . بسیار خدا را شاکرم که تعویض کامپوزیت دندان کار سختی نیست و کل درمانی که مشاهده می فرمایید در کمتر از سه ساعت تمام شده و اگر این درمان ناموفق بیس سرامیکی داشت نمی دانم چه زمانی را برای اصلاحش نیاز داشتیم . بار دیگر یاد این جمله افتادم که هنر نزد ایرانیان است و بس و این را گفتم تا عرض کنم این درمان در ایران انجام نشده بود . تعویض کامپوزیت دندان کار سختی نیست ولی از آن آسان تر تحقیق میدانی در انتخاب دندانپزشک توانمند در راستای خدمات مورد نیاز شماست . دندانپزشک زیبایی متبحر دارای آرشیو مناسب ، مستند و قابل ارائه ای در سایت یا اینستاگرام یا آلبوم های التکترونیکی یا …… هستند و شما را در انتخاب نوع و رنگ و …. یاری میکنند . پینوشت : آیا تعویض رنگ کامپوزیت ها مشمول گارانتی خواهد بود؟ خیر . همانطور که خدمت شما در صفحه مشاوره حضوری عنوان کردیم لازم است که رنگ مورد علاقه خود را با وسواس انتخاب کنید . تعویض کامپوزیت و جایگزینی رنگ جدید کار بسیار سخت تری نسبت به درمان مستقیم بر روی دندان است و جهت رسیدن به مینای دندان بدون اسیب به آن لازم است از دیسک های گران قیمتی استفاده شود و زمان زیادی را نیاز دارد که مسلما هزینه بیشتری نسبت به درمان اولیه دارد.

تعویض کامپوزیت دندان
تاریخ مراجعه :1395/01/27
شماره پرونده : 7298
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

تعویض کامپوزیت دندان  آسیب دیده:

ونیر کامپوزیت ها شگفتی آفرین دندانپزشکی زیبای در سال های اخیر هستند ولی مانند هر نوع خدمات دیگری که به ما ارایه می شوند نیاز به ارایه توسط افراد آموزش دیده دارند . بسیار خدا را شاکرم که تعویض کامپوزیت دندان کار سختی نیست و کل درمانی که مشاهده می فرمایید در کمتر از سه ساعت تمام شده و اگر این درمان ناموفق بیس سرامیکی داشت نمی دانم چه زمانی را برای اصلاحش نیاز داشتیم . بار دیگر یاد این جمله افتادم که هنر نزد ایرانیان است و بس و این را گفتم تا عرض کنم این درمان در ایران انجام نشده بود . تعویض کامپوزیت دندان کار سختی نیست ولی از آن آسان تر تحقیق میدانی در انتخاب دندانپزشک توانمند در راستای خدمات مورد نیاز شماست . دندانپزشک زیبایی متبحر دارای آرشیو مناسب ، مستند و قابل ارائه ای در سایت یا اینستاگرام یا آلبوم های التکترونیکی یا …… هستند و شما را در انتخاب نوع و رنگ و …. یاری میکنند .

پینوشت :

آیا تعویض رنگ کامپوزیت ها مشمول گارانتی خواهد بود؟
خیر . همانطور که خدمت شما در صفحه مشاوره حضوری عنوان کردیم لازم است که رنگ مورد علاقه خود را با وسواس انتخاب کنید . تعویض کامپوزیت و جایگزینی رنگ جدید کار بسیار سخت تری نسبت به درمان مستقیم بر روی دندان است و جهت رسیدن به مینای دندان بدون اسیب به آن لازم است از دیسک های گران قیمتی استفاده شود و زمان زیادی را نیاز دارد که مسلما هزینه بیشتری نسبت به درمان اولیه دارد.

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ونیر کامپوزیت

رنگ: bleach medium

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آلمان

یک دیدگاه بگذارید

*

یک پیشنهاد برتر (کلیک کنید)