روکش سرامیکی - لامینیت سرامیکی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

روکش سرامیکی دو فک

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "روکش سرامیکی دو فک" by , written on ۰۷/۰۸/۱۳۹۴

روکش سرامیکی و طراحی خط لبخند مقایسه بین روکش سرامیکی و یا همان لامینیت سرامیکی با ونیر های کامپوزیتی ممکن است کار خیلی درستی نباشد . درست مانند این است که شما سفر با هواپیما را با سفر با اتومبیل مقایسه کنید . هر کدام از این ها جایگاه و مورد مصرف خودشان را دارد و همانطور که منطقی و شاید حتی ممکن نباشد که به آنسوی خلیج فارس با اتومبیل سفر کرد ، منطقی و ممکن هم نباشد که برای سفر تهران کرج به هواپیما روی بیاریم. بنابرین پاسخ به این سوال رایج که ونیر کامپوزیت بهتر است یا لمینیت روکش سرامیکی را میتوان این گونه پاسخ داد که هر کدام از این درمان ها دارای محدودیت ها و توانایی های خاص خودش میباشد و باید دید در طرح درمان دندانپزشک زیبایی کدام هدف دنبال میگردد و در اولویت بالاتری قرار گرفته است. در کیسی که تصویر آن را مشاهده میکنید خانمی جوان مراجعه و علی رغم داشتن یک روکش سرامیکی موفق ، ولی به علت تحلیل طبیعی لثه ها (بعد از ده سال) مجبوریم آن ها را تعویض کنیم . لاجرم بایستی دندان ها مجددا تراشیده شود و این بزرگترین ضعف سرامیک هاست که دندان ها تراش می خورد. در هنگام انتخاب طرح درمانتان که توسط دندانپزشک زیبایی ارایه میگردد به فکر نسوج سالم دندانتان باشید. آنها طلای ناب هستند.

روکش سرامیکی دو فک
تاریخ مراجعه :93/11/20
شماره پرونده : 6944
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

روکش سرامیکی و طراحی خط لبخند

مقایسه بین روکش سرامیکی و یا همان لامینیت سرامیکی با ونیر های کامپوزیتی ممکن است کار خیلی درستی نباشد . درست مانند این است که شما سفر با هواپیما را با سفر با اتومبیل مقایسه کنید . هر کدام از این ها جایگاه و مورد مصرف خودشان را دارد و همانطور که منطقی و شاید حتی ممکن نباشد که به آنسوی خلیج فارس با اتومبیل سفر کرد ، منطقی و ممکن هم نباشد که برای سفر تهران کرج به هواپیما روی بیاریم. بنابرین پاسخ به این سوال رایج که ونیر کامپوزیت بهتر است یا لمینیت روکش سرامیکی را میتوان این گونه پاسخ داد که هر کدام از این درمان ها دارای محدودیت ها و توانایی های خاص خودش میباشد و باید دید در طرح درمان دندانپزشک زیبایی کدام هدف دنبال میگردد و در اولویت بالاتری قرار گرفته است.
در کیسی که تصویر آن را مشاهده میکنید خانمی جوان مراجعه و علی رغم داشتن یک روکش سرامیکی موفق ، ولی به علت تحلیل طبیعی لثه ها (بعد از ده سال) مجبوریم آن ها را تعویض کنیم . لاجرم بایستی دندان ها مجددا تراشیده شود و این بزرگترین ضعف سرامیک هاست که دندان ها تراش می خورد.
در هنگام انتخاب طرح درمانتان که توسط دندانپزشک زیبایی ارایه میگردد به فکر نسوج سالم دندانتان باشید. آنها طلای ناب هستند.

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: لمینیت های سرامیکی

رنگ: OW الترادنت

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آمریکا

سوال یا دیدگاه شما؟.

یک پیشنهاد برتر (کلیک کنید)