فیسینگ 7595 | ونیر کامپوزیت | لامینیت | طرح لبخند

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

فیسینگ 7595

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "فیسینگ 7595" by , written on ۱۱/۰۶/۱۳۹۶

فیسینگ دندان : فیسینگ 7595 مربوط به مراجعه کننده ای است که از طریق سایت با مجموعه ما آشنا شده بودند ، در روز مشاوره حضوری یک برگه A4 از سوالات مختلف به همراه داشتند . اطلاعات کاملی پیرامون فیسینگ دندان و ونیر کامپوزیت و لامینیت ها به همراه داشتند . وسواس و سوالات زیاد نه تنها آزار دهنده نیست بلکه دندانپزشک شما را مطمین می سازد که به خواسته شما اشراف کامل پیدا کرده و نتیجه پایانی با رضایت بالاتری همراه خواهد بود . فیسینگ 7595 یک نمونه کار ترکیبی از دو نوع و رنگ کامپوزیت است .  

فیسینگ 7595
تاریخ مراجعه :1396/06/11
شماره پرونده : 7595
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

فیسینگ دندان :

فیسینگ 7595 مربوط به مراجعه کننده ای است که از طریق سایت با مجموعه ما آشنا شده بودند ، در روز مشاوره حضوری یک برگه A4 از سوالات مختلف به همراه داشتند . اطلاعات کاملی پیرامون فیسینگ دندان و ونیر کامپوزیت و لامینیت ها به همراه داشتند . وسواس و سوالات زیاد نه تنها آزار دهنده نیست بلکه دندانپزشک شما را مطمین می سازد که به خواسته شما اشراف کامل پیدا کرده و نتیجه پایانی با رضایت بالاتری همراه خواهد بود . فیسینگ 7595 یک نمونه کار ترکیبی از دو نوع و رنگ کامپوزیت است .

 

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ونیر کامپوزیت

رنگ: OS الترادنت XL Kerr ترکیبی

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آمریکا

دیدگاه (2)
۱۸/۰۶/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام و روز به خیر. به خاطر مشکل فک دندان های بالا و پایین من به هم نمی‌رسند (چفت نمی شوند) به جراح مراجعه کردم گفتند یه دوره ۸ -۹ ماهه باید ارتودنسی کنم بعد جراحی فک و دوباره ۸-۹ ارتودنسی. فرآیندش خیلی طولانی است می خواستم بدونم با استفاده از کامپوزیت می‌توان مشکل را بر طرف کرد. به نظرم صاحب عکس پرونده ۷۵۹۵ نیز همین مشکل را داشتند.
دکتر محمد رضا سهرابی۱۸/۰۶/۱۳۹۷پاسخ دادن  
سلام بزرگوار درمان با کامپوزیت جایگزین درمان جراحی و ارتودنسی نیست ولی در موارد نادری می تواند نمای ظاهری را به میزان کمی اصلاح کند . این موارد نیاز به معاینه دقیق دارد . تندرست باشید .

سوال یا دیدگاه شما؟.

یک پیشنهاد برتر (کلیک کنید)