لمینیت با کامپوزیت _ دکتر سهرابی دندانپزشک زیبایی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

لمینیت با کامپوزیت

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "لمینیت با کامپوزیت" by , written on ۱۶/۰۲/۱۳۹۵

 لمینیت با کامپوزیت : لمینیت با کامپوزیت شاهکار سلامت دندان ها در زیباسازی خط لبخند است . مراجعه کننده خانمی حدودا بیست و هشت ساله و ساکن کانادا میباشد . قبل از تعطیلات نوروز مراجعه و طرح درمان اصلاح خط لبخند با لمینیت کامپوزیتی را درخواست داشتند . بسیار تاکید داشتد که تمایل ندارند دندان ها هیچ تراشی بخورد . لمینیت با کامپوزیت دارای بزرگترین حسن در درمان های زیبایی هستند و آنهم عدم تراش دندان هاست . لمینیت سرامیکی مزایای خاص خود را دارد ولی به هر حال دندان تراشیده می شود . پینوشت : لامینیت، درمان زیبایی است که برای برطرف‌کردن بدرنگی دندان‌ها، اصلاح نامنظمی و همچنین فواصل باز بین دندان‌ها به کار می‌رود . شکل و زیبایی دندان‌ها به ژنتیک و نحوه بهداشت و نگهداری ما بستگی دارد . اشکال‌های اولیه دندان ، رعایت‌نکردن بهداشت دهان و دندان یا حوادث و ضربه‌های کوچک مانند ترک یا شکستگی می‌تواند زیبایی و شکل دندان‌ها را تغییر دهد و در لبخندزدن ، صحبت و حتی اعتماد به‌نفس افراد اثر منفی بگذارد.

لمینیت با کامپوزیت
تاریخ مراجعه :1395/01/14
شماره پرونده : 1112
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

 لمینیت با کامپوزیت :

لمینیت با کامپوزیت شاهکار سلامت دندان ها در زیباسازی خط لبخند است . مراجعه کننده خانمی حدودا بیست و هشت ساله و ساکن کانادا میباشد . قبل از تعطیلات نوروز مراجعه و طرح درمان اصلاح خط لبخند با لمینیت کامپوزیتی را درخواست داشتند . بسیار تاکید داشتد که تمایل ندارند دندان ها هیچ تراشی بخورد . لمینیت با کامپوزیت دارای بزرگترین حسن در درمان های زیبایی هستند و آنهم عدم تراش دندان هاست . لمینیت سرامیکی مزایای خاص خود را دارد ولی به هر حال دندان تراشیده می شود .

پینوشت :
لامینیت، درمان زیبایی است که برای برطرف‌کردن بدرنگی دندان‌ها، اصلاح نامنظمی و همچنین فواصل باز بین دندان‌ها به کار می‌رود .

شکل و زیبایی دندان‌ها به ژنتیک و نحوه بهداشت و نگهداری ما بستگی دارد . اشکال‌های اولیه دندان ، رعایت‌نکردن بهداشت دهان و دندان یا حوادث و ضربه‌های کوچک مانند ترک یا شکستگی می‌تواند زیبایی و شکل دندان‌ها را تغییر دهد و در لبخندزدن ، صحبت و حتی اعتماد به‌نفس افراد اثر منفی بگذارد.

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ونیر کامپوزیت

رنگ: (ENA (IWS

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آمریکا

سوال یا دیدگاه شما؟.

یک پیشنهاد برتر (کلیک کنید)