لمینیت کامپوزیت دو فک 6286 _ دکتر سهرابی دندانپزشک زیبایی

لمینیت کامپوزیت دو فک ۶۲۸۶

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "لمینیت کامپوزیت دو فک ۶۲۸۶" by , written on ۳ اسفند, ۱۳۹۳

لمینیت کامپوزیت دو فک ۶۲۸۶ این فتو گرافی با همین شماره پرونده قبلا توضیح داده شده است و آن را مجددا در این جا قرار دادم تا یک نکته را به صورت مستند نشان دهم که عزیزانی که مایل هستید از رنگ های بسیار روشن و درخشان در لمینت های دندان های خود استفاده کنید و اصطلاحا لبخند هالیودی را دوست دارید ، در اکثریت موارد لازم است هر دو فکتان با کامپوزیت های مورد نظر تغییر رنگ داده شود و بلیچینگ و چشم پوشی از درمان کامل دو فک ، در نهایت نظر شما را تامین نخواهد کرد. بنابراین در هنگام مشاوره های حضوری حتما نسبت به این نکات هوشیارانه سوال کنید و صادقانه طرح ذهنی خود را با پزشکتان در میان بگذارید . تجربه نشان می دهد که مراجعین زیبایی که رنگ های بسیار روشن را انتخاب میکنند نمی توانند به درمان فک بالا قناعت کنند . پینوشت: نظر دندانپزشکان نسبت به لامینیت امروزه بعید است که دندانپزشکی به عنوان یک درمان لوکس ویا اشتباه نگاه کند .زیرا مراکز علمی دنیا با تمام تحقیقاتی که صورت می دهند چنین دیدگاهی ندارند وبه صورت یک درمان روزمره درآمده است . البته لامینیت نیز یکی از درمان های دندانپزشکی است وهر درمانی جایگاه خود را دارد . مثلاً ایمپلنت نیز همین ویژگی را دارد . البته بدیهی است درمان های زیبایی ویا ایمپلنت نیاز به دانش وتبحر ودیدگاه هنری ودست هنرمندانه دارد وطبعاً به این دلیل همانطور که کار همه نقاشان یا هنرمندان یکسان نیست کار دندانپزشکان مختلف نیز متفاوت خواهد بود ومن اطمینان دارم اکثریت دندانپزشکان کم وبیش دارای چنین ویژگی هایی هستند .ولی ممکن است دندانپزشکی علاقمند نباشد ویکسری از درمان ها را انجام دهد واین اتفاقاً خیلی خوب است زیرا هر فردی باید نسبت به آنچه که توانایی آن را در خود حس می کند عمل کند .

لمینیت کامپوزیت دو فک ۶۲۸۶
تاریخ مراجعه :1392/08/17
شماره پرونده : 6286
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

لمینیت کامپوزیت دو فک ۶۲۸۶

این فتو گرافی با همین شماره پرونده قبلا توضیح داده شده است و آن را مجددا در این جا قرار دادم تا یک نکته را به صورت مستند نشان دهم که عزیزانی که مایل هستید از رنگ های بسیار روشن و درخشان در لمینت های دندان های خود استفاده کنید و اصطلاحا لبخند هالیودی را دوست دارید ، در اکثریت موارد لازم است هر دو فکتان با کامپوزیت های مورد نظر تغییر رنگ داده شود و بلیچینگ و چشم پوشی از درمان کامل دو فک ، در نهایت نظر شما را تامین نخواهد کرد. بنابراین در هنگام مشاوره های حضوری حتما نسبت به این نکات هوشیارانه سوال کنید و صادقانه طرح ذهنی خود را با پزشکتان در میان بگذارید . تجربه نشان می دهد که مراجعین زیبایی که رنگ های بسیار روشن را انتخاب میکنند نمی توانند به درمان فک بالا قناعت کنند .

پینوشت:

نظر دندانپزشکان نسبت به لامینیت
امروزه بعید است که دندانپزشکی به عنوان یک درمان لوکس ویا اشتباه نگاه کند .زیرا مراکز علمی دنیا با تمام تحقیقاتی که صورت می دهند چنین دیدگاهی ندارند وبه صورت یک درمان روزمره درآمده است . البته لامینیت نیز یکی از درمان های دندانپزشکی است وهر درمانی جایگاه خود را دارد . مثلاً ایمپلنت نیز همین ویژگی را دارد .

البته بدیهی است درمان های زیبایی ویا ایمپلنت نیاز به دانش وتبحر ودیدگاه هنری ودست هنرمندانه دارد وطبعاً به این دلیل همانطور که کار همه نقاشان یا هنرمندان یکسان نیست کار دندانپزشکان مختلف نیز متفاوت خواهد بود ومن اطمینان دارم اکثریت دندانپزشکان کم وبیش دارای چنین ویژگی هایی هستند .ولی ممکن است دندانپزشکی علاقمند نباشد ویکسری از درمان ها را انجام دهد واین اتفاقاً خیلی خوب است زیرا هر فردی باید نسبت به آنچه که توانایی آن را در خود حس می کند عمل کند .

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ونیر کامپوزیت

رنگ: OS الترادنت XL Kerr ترکیبی

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آمریکا

یک دیدگاه بگذارید

*

یک پیشنهاد برتر (کلیک کنید)