لمینیت کامپوزیت 1530 _ دکتر سهرابی دندانپزشک زیبایی

لمینیت کامپوزیت ۱۵۳۰

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "لمینیت کامپوزیت ۱۵۳۰" by , written on ۱۷ آبان, ۱۳۹۴

لمینیت کامپوزیت ۱۵۳۰ : بازیگران سینما ، هنرمندان ، موزیسین ها ، و …….. اکثر مراجعین این روزها را برای خنده های هالییودی تشکیل میدهند ، لبخند های هالیوودی دارای طیف وسیعی از رنگ هاست و باید با آنالیز و زیبایی شناختی درستی به آن نگاه کنیم . در لمینیت کامپوزیت ۱۵۳۰ ارایه شده رنگی از کارخانه شفوی ژاپن برای مراجعه کننده انتخاب و انجام گردیده است. در نمای نایی درمان انجام شده شاهد یک لبخند بسیار روشن از ایشان هستیم. در این گونه موارد در نظر گرفتن جنسیت و رنگ پوست و سیستم پیرایش صورتی بسیار مهم است. پینوشت : یک دندانپزشک زیبایی باید این اجزاء و روابط بین آنها را بشناسد و به آنها دقت کند. اصلاح طرح لبخند یا طراحی لبخند مجموعه ای از درمانهای زیبایی را در بر می گیرد تا به ایجاد لبخندی زیبا منجر گردد. این درمانها شامل بلیچینگ، لمینیت یا لامینیت، ونیر یا کامپوزیت ونیر، روکش های فول سرامیک و غیره است، تا توسط آنها رنگ، شکل، فرم، موقعیت و سایر موارد را اصلاح کنیم و لبخندی زیبا و جذاب را به بیمار هدیه بدهیم.

لمینیت کامپوزیت ۱۵۳۰
تاریخ مراجعه :1394/08/12
شماره پرونده : 1530
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

لمینیت کامپوزیت ۱۵۳۰ :

بازیگران سینما ، هنرمندان ، موزیسین ها ، و …….. اکثر مراجعین این روزها را برای خنده های هالییودی تشکیل میدهند ، لبخند های هالیوودی دارای طیف وسیعی از رنگ هاست و باید با آنالیز و زیبایی شناختی درستی به آن نگاه کنیم . در لمینیت کامپوزیت ۱۵۳۰ ارایه شده رنگی از کارخانه شفوی ژاپن برای مراجعه کننده انتخاب و انجام گردیده است. در نمای نایی درمان انجام شده شاهد یک لبخند بسیار روشن از ایشان هستیم. در این گونه موارد در نظر گرفتن جنسیت و رنگ پوست و سیستم پیرایش صورتی بسیار مهم است.

پینوشت :
یک دندانپزشک زیبایی باید این اجزاء و روابط بین آنها را بشناسد و به آنها دقت کند. اصلاح طرح لبخند یا طراحی لبخند مجموعه ای از درمانهای زیبایی را در بر می گیرد تا به ایجاد لبخندی زیبا منجر گردد. این درمانها شامل بلیچینگ، لمینیت یا لامینیت، ونیر یا کامپوزیت ونیر، روکش های فول سرامیک و غیره است، تا توسط آنها رنگ، شکل، فرم، موقعیت و سایر موارد را اصلاح کنیم و لبخندی زیبا و جذاب را به بیمار هدیه بدهیم.

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ونیر کامپوزیت

رنگ: BWشفو

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت ژاپن

یک دیدگاه بگذارید

*

یک پیشنهاد برتر (کلیک کنید)