لمینیت کامپوزیت ۱۵۵۷ :

لبخند زیبا و دلنشین مسلما در زیبایی چهره و تعیین سن بسیار مهم است . امکان گذاشتن چهره کامل مراجعین از لحاظ اخلاق پزشکی مرسوم و معقول نیست وگرنه شما در این درمان می توانستید شاهد تغییر مثبت و شگرف یک درمان ساده در بازگشت سن واقعی بیمار باشید . طول کوتاه دندان های سانترال (دندان های جلویی) و عدم تناسب آنها با دندان کانین (نیش) و اصلاح رنگ دندان ها در این درمان یک لبخند زیبا را به ارمغان آورد . لمینیت کامپوزیت ۱۵۵۷ یک درمان بسیار موفق از این دیدگاه بود .

پینوشت :
پژوهشی جدید نشان می‌دهد ،مردم به آنهایی که این نوع لبخند را دارند احساس نزدیکی می‌کنند.”لبخند دوشنی یا طبیعی” شیوه‌ای قدرتمند برای ایجاد رابطه جدید است.افراد معمولا با لبخند طبیعی بسیار احساس همراهی و هماهنگی می‌کنند؛لبخندی که لب‌ها به‌طرف بالاست و چشم‌ها جمع می‌شوند آدم‌ها به راحتی می‌توانند لبخند مصنوعی را تشخیص دهند؛لبخندی که فقط شامل لب‌ها می‌شود و کاری به چشم‌ها ندارد.

محققان بررسی کردند که افراد چه‌قدر از احساسات هم آگاه هستند ؛چه منفی و چه مثبت.یافته‌ها نشان داد افراد بیشتر نسبت به احساسات مثبت آگاه و هشیارند تا احساسات منفی.

همچنین ثابت شد که یک لبخند واقعی و بی ریا،علامتی قوی برای همکاری و همراهی و وابستگی است.افراد نسبت به غریبه‌هایی که احساسات مثبت نشان می‌دهند ،احساس نزدیکی بیشتری می‌کنند.حس مثبتی که بطور خاصی جذاب است،همراه با هیبت و احترام می‌باشد.دکتر بلیندا کامپوس سرپرست تحقیقات می‌گوید: ” یافته‌های ما شواهد جدیدی از اهمیت احساسات مثبت در محافل اجتماعی ارائه داده و نقش احساسات مثبت را در توسعه ارتباطات جدید اجتماعی تائید می‌کند.انسان‌ها با احساسات مثبت دیگران بسیار هماهنگ شده و بیشتر می‌توانند با دیگران همراهی کنند.