لمینیت کم تراش | لومینیرز | برلیانس

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

لمینیت کم تراش

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 5 - "لمینیت کم تراش" by , written on ۱۷/۰۹/۱۳۹۶

لمینیت کم تراش تراشیدن دندان سالم وقتی با هدف زیبایی و اصلاح بد فرمی های دندانی همراه بود ، هر چند یک الزام و یک درمان به حساب می آمد ، ولی حس ناخوشایند یک آسیب غیر قابل بازگشت را در اعماق دل خود همراه داشت . علم مواد دندانی هم اکنون قادر است ، استحکام لایه های نازک سرامیکی را تامین کند . در نتیجه دندان ها به میزان بسیار ناچیزی تراش خواهند خورد . لمینیت کم تراش انواع مختلفی دارند که به آن ها خواهیم پرداخت . گزارش درمان لمینیت کم تراش مرد جوان یک رنگ خیلی سفید می خواست . برایش مهم بود که دندان هایش تراش نخورد . فک بالا را به علت وجود روکش های قدیمی سرامیک کردیم . و فک پایین را با کامپوزیت هم رنگ ونیر کردیم . تطابق سرامیک و ونیر کار هنرمندانه ای است که نیاز به تبحر و تجربه خاصی دارد . لمینیت کم تراش را در کلینیک لبخند برتر تجربه کنید . برای رزرو جلسه مشاوره رایگان با شماره موبایل ۰۹۱۹۱۰۰۰۵۳۳ و یا تلفن مطب ۲۶۷۶۸۷۱۹  تماس بگیرید .  

لمینیت کم تراش
تاریخ مراجعه :1396/09/12
شماره پرونده : 7707
به این نوشته امتیاز دهید 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز
Loading...

لمینیت کم تراش

تراشیدن دندان سالم وقتی با هدف زیبایی و اصلاح بد فرمی های دندانی همراه بود ، هر چند یک الزام و یک درمان به حساب می آمد ، ولی حس ناخوشایند یک آسیب غیر قابل بازگشت را در اعماق دل خود همراه داشت . علم مواد دندانی هم اکنون قادر است ، استحکام لایه های نازک سرامیکی را تامین کند . در نتیجه دندان ها به میزان بسیار ناچیزی تراش خواهند خورد . لمینیت کم تراش انواع مختلفی دارند که به آن ها خواهیم پرداخت .

گزارش درمان لمینیت کم تراش

مرد جوان یک رنگ خیلی سفید می خواست . برایش مهم بود که دندان هایش تراش نخورد . فک بالا را به علت وجود روکش های قدیمی سرامیک کردیم . و فک پایین را با کامپوزیت هم رنگ ونیر کردیم . تطابق سرامیک و ونیر کار هنرمندانه ای است که نیاز به تبحر و تجربه خاصی دارد .

لمینیت کم تراش را در کلینیک لبخند برتر تجربه کنید .

برای رزرو جلسه مشاوره رایگان با شماره موبایل ۰۹۱۹۱۰۰۰۵۳۳ و یا تلفن مطب ۲۶۷۶۸۷۱۹  تماس بگیرید .

 

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: لمینیت های سرامیکی

رنگ: برایت بلیچ ترکیبی

کشور سازنده: سرامیک ساخت آمریکا

سوال یا دیدگاه شما؟.

یک پیشنهاد برتر (کلیک کنید)