نگین دندان 6000_ دکتر سهرابی دندانپزشک زیبایی

نگین دندان ۶۰۰۰

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "نگین دندان ۶۰۰۰" by , written on ۳ اسفند, ۱۳۹۳

نگین دندان ۶۰۰۰ در حال حاضر بسیاری از روندهای دهه ۹۰ میلادی در حال بازگشت هستند . سبک ؛لباس ،موسیقی و هنر هایی که مدت زیادی فراموش شده اند امروزه در حال احیا هستند . کاشت انواع نگین روی دندان ، جهت زیبایی دندان هم از آن دسته موارد است . نگین کریستالی ساده نصب شده بر روی دندان لترال مراجعه کننده بدون کوچکترین تراش بر روی دندان صورت گرفته است . نگین دندان از جنس طلا و جواهر کریستال شیشه ای، (۱۸K طلای سفید و ۲۴K یا ۲۲K جواهرات طلای زرد) به طور خاص برای استفاده های دندانپزشکی طراحی شده اند. نگین ها از کریستال شیشه ای در آلمان ساخته میشوند که دارای یک پوشش مخصوص در پشت خود هستند که نور را انعکاس می دهند و باعث میشوند مثل یک الماس درخشان به نظر بیایند. برخلاف روش های قبلی که برای اتصال نگین به دندان نیاز به حفاری دندان بود اکنون با یک چسب کامپوزیتی نگین بر روی دندان متصل میشود و تا یک سال یا بیشتر دوام میاورد. نگین دندان ۶۰۰۰

نگین دندان ۶۰۰۰
تاریخ مراجعه :1392/05/15
شماره پرونده : 6
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

نگین دندان ۶۰۰۰

در حال حاضر بسیاری از روندهای دهه ۹۰ میلادی در حال بازگشت هستند . سبک ؛لباس ،موسیقی و هنر هایی که مدت زیادی فراموش شده اند امروزه در حال احیا هستند . کاشت انواع نگین روی دندان ، جهت زیبایی دندان هم از آن دسته موارد است . نگین کریستالی ساده نصب شده بر روی دندان لترال مراجعه کننده بدون کوچکترین تراش بر روی دندان صورت گرفته است .

نگین دندان از جنس طلا و جواهر کریستال شیشه ای، (۱۸K طلای سفید و ۲۴K یا ۲۲K جواهرات طلای زرد) به طور خاص برای استفاده های دندانپزشکی طراحی شده اند. نگین ها از کریستال شیشه ای در آلمان ساخته میشوند که دارای یک پوشش مخصوص در پشت خود هستند که نور را انعکاس می دهند و باعث میشوند مثل یک الماس درخشان به نظر بیایند.

برخلاف روش های قبلی که برای اتصال نگین به دندان نیاز به حفاری دندان بود اکنون با یک چسب کامپوزیتی نگین بر روی دندان متصل میشود و تا یک سال یا بیشتر دوام میاورد.

نگین دندان ۶۰۰۰

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ونیر کامپوزیت

رنگ: ساده کریستالی

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت اتریش

یک دیدگاه بگذارید

*

یک پیشنهاد برتر (کلیک کنید)