نگین دندان 9 _ دکتر سهرابی دندانپزشک زیبایی

نگین دندان ۹

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 5 - "نگین دندان ۹" by , written on ۳ اسفند, ۱۳۹۳

نگین دندان ۹ : نگین کریستالی ساده نصب شده بر روی دندان کانین مراجعه کننده بدون کوچکترین تراش بر روی دندان انجام شده است . نگین دندان ۹  : لبخند زیبا  مقوله ای است که انسان همواره دنبال آن بوده و هست. نگین های دندانی در جلوه سازی این زیبایی ، قدمتی تاریخی دارند. همیشه ظاهر مرتب، زیبا و دلنشین یک فرد باعث افزایش اعتماد بنفس، غرور و جذابیت وی می شود. این احساس برای زیبا بودن از دیرباز با انسان همراه بوده و در طول گذشت زمان این تنها روش های زیبا شدن بود که ممکن بود دچار تغییر و تحول شوند. در زمان فراعنه مصر زنان از الماس که در دندان کار گذاشته می شد ، برای بزرگی و زیبایی استفاده می کردند و تا به امروزه این موضوع شکل جدیدی به خود گرفته و مورد توجه می باشد. نگین های دندانی اشکال متفاوتی دارند. قلب. ستاره.دایره و… بعضی نگین ها کریستالی می باشند (سفید یا رنگی) و انواع دیگر نگین ها نمونه های طلا می باشد که به اشکال متفاوت فرم داده شده اند که بنا به سلیقه شخصی انتخاب می شوند .

نگین دندان ۹
تاریخ مراجعه :1392/05/15
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

نگین دندان ۹ :

نگین کریستالی ساده نصب شده بر روی دندان کانین مراجعه کننده بدون کوچکترین تراش بر روی دندان انجام شده است .

نگین دندان ۹  : لبخند زیبا  مقوله ای است که انسان همواره دنبال آن بوده و هست.

نگین های دندانی در جلوه سازی این زیبایی ، قدمتی تاریخی دارند.

همیشه ظاهر مرتب، زیبا و دلنشین یک فرد باعث افزایش اعتماد بنفس، غرور و جذابیت وی می شود. این احساس برای زیبا بودن از دیرباز با انسان همراه بوده و در طول گذشت زمان این تنها روش های زیبا شدن بود که ممکن بود دچار تغییر و تحول شوند.
در زمان فراعنه مصر زنان از الماس که در دندان کار گذاشته می شد ، برای بزرگی و زیبایی استفاده می کردند و تا به امروزه این موضوع شکل جدیدی به خود گرفته و مورد توجه می باشد.
نگین های دندانی اشکال متفاوتی دارند. قلب. ستاره.دایره و… بعضی نگین ها کریستالی می باشند (سفید یا رنگی) و انواع دیگر نگین ها نمونه های طلا می باشد که به اشکال متفاوت فرم داده شده اند که بنا به سلیقه شخصی انتخاب می شوند .
بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: نگین دندان

رنگ: ساده کریستالی

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت اتریش

یک دیدگاه بگذارید

*

یک پیشنهاد برتر (کلیک کنید)