نمونه ای از کار زیبایی دندانپزشکی _ ونیر کامپوزیتی مردانه

ونیر کامپوزیتی مردانه

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 5 - "ونیر کامپوزیتی مردانه" by , written on ۲۷ مرداد, ۱۳۹۵

گزارش درمان ونیر کامپوزیتی مردانه : مراجعین درمان های زیبایی در دندانپزشکی در  موارد بیشتری خانم ها می باشند .  در مواردی که مراجعه کننده این درمان ها آقایان هستند ملاحظات ما کمی بیشتر میشود . توجه و دقت کافی به شغل و ارتباطات شغلی دارای حساسیت بیشتری میگردد . داشتن و نداشتن ریش و سبیل و حتی اندازه آن برای ما مهم و تعیین کننده خواهد بود و باید با مشاوره دقیق تری به خواست مراجعه کننده پی برد . این درمان برای یک مرد حدودا ۴۰ ساله که در تجارت مشغول فعالیت هستند انجام شده است . با توجه به مطالب ذکر شده ونیر کامپوزیتی مردانه نسبتا سفیدی برایشان کار شد .

ونیر کامپوزیتی مردانه
تاریخ مراجعه :95/05/25
شماره پرونده : 1114
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

گزارش درمان ونیر کامپوزیتی مردانه :

مراجعین درمان های زیبایی در دندانپزشکی در  موارد بیشتری خانم ها می باشند .  در مواردی که مراجعه کننده این درمان ها آقایان هستند ملاحظات ما کمی بیشتر میشود .
توجه و دقت کافی به شغل و ارتباطات شغلی دارای حساسیت بیشتری میگردد . داشتن و نداشتن ریش و سبیل و حتی اندازه آن برای ما مهم و تعیین کننده خواهد بود و باید با مشاوره دقیق تری به خواست مراجعه کننده پی برد .
این درمان برای یک مرد حدودا ۴۰ ساله که در تجارت مشغول فعالیت هستند انجام شده است . با توجه به مطالب ذکر شده ونیر کامپوزیتی مردانه نسبتا سفیدی برایشان کار شد .

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ونیر کامپوزیت

رنگ: B XL ایویکولار

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آمریکا

یک دیدگاه بگذارید

*

یک پیشنهاد برتر (کلیک کنید)