ونیر کامپوزیت 1095 _ دکتر سهرابی دندانپزشک زیبایی

ونیر کامپوزیت ۱۰۹۵

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "ونیر کامپوزیت ۱۰۹۵" by , written on ۲۷ شهریور, ۱۳۹۴

ونیر کامپوزیت ۱۰۹۵ خانم میان سالی که جهت اصلاح خط لبخند به کلینیک دندانپزشکی پرستیژ مراجعه کرده بودند طی یک جلسه ی چهار ساعته به وسیله ی ونیر کامپوزیت و با روش لایِرینگ و با رنگ آمیزی همسان سازی رنگ دندان های تحت درمان ، در نهایت شاهد رنگ یکنواخت و نسبتاً روشنی در خط لبخند طراحی شده بوده ایم. پینوشت ونیر کامپوزیت ۱۰۹۵ مزایای کامپوزیت ونیرهای دندانپزشکی بر ونیرهای سرامیکی بعد از فرم دادن کامپوزیت ، میتوان اصلاحات مورد نظر بیمار را با توجه به نظر شخص او انجام داد. حداقل تراش دندان و یا حتی در بسیاری ازموارد عدم تراش دندان از مزایای  ونیر کامپوزیتی دندان است. قیمت لامینت کامپوزیتی معمولا بسیار مناسبتر و با توجه به نوع کامپوزیت دندانی مورد استفاده ، مهارت دندانپزشک و زمان صرف شده و بعضا منطقه انجام درمان ااز۲۰۰۰۰۰ تومان تا ۸۰۰۰۰۰ تومان متفاوت است.

ونیر کامپوزیت ۱۰۹۵
تاریخ مراجعه :1393/06/23
شماره پرونده : 1054
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

ونیر کامپوزیت ۱۰۹۵

خانم میان سالی که جهت اصلاح خط لبخند به کلینیک دندانپزشکی پرستیژ مراجعه کرده بودند طی یک جلسه ی چهار ساعته به وسیله ی ونیر کامپوزیت و با روش لایِرینگ و با رنگ آمیزی همسان سازی رنگ دندان های تحت درمان ، در نهایت شاهد رنگ یکنواخت و نسبتاً روشنی در خط لبخند طراحی شده بوده ایم.

پینوشت ونیر کامپوزیت ۱۰۹۵

مزایای کامپوزیت ونیرهای دندانپزشکی بر ونیرهای سرامیکی

  • بعد از فرم دادن کامپوزیت ، میتوان اصلاحات مورد نظر بیمار را با توجه به نظر شخص او انجام داد.
  • حداقل تراش دندان و یا حتی در بسیاری ازموارد عدم تراش دندان از مزایای  ونیر کامپوزیتی دندان است.
  • قیمت لامینت کامپوزیتی معمولا بسیار مناسبتر و با توجه به نوع کامپوزیت دندانی مورد استفاده ، مهارت دندانپزشک و زمان صرف شده و بعضا منطقه انجام درمان ااز۲۰۰۰۰۰ تومان تا ۸۰۰۰۰۰ تومان متفاوت است.
بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ونیر کامپوزیت

رنگ: E-bleach M

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت برزیل

یک دیدگاه بگذارید

*

یک پیشنهاد برتر (کلیک کنید)