ونیر کامپوزیت 2012 _ دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی

بررسی ونیر کامپوزیت ۲۰۱۲

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 5 - "بررسی ونیر کامپوزیت ۲۰۱۲" by , written on ۲۴ آبان, ۱۳۹۵

ونیر کامپوزیت ۲۰۱۲ : لبخند های هالیوودی بیشتر مورد توجه خانم هاست . دندانپزشکان زیبایی با توجه به رنگ پوست صورت و جنسیت و عوامل مختلفی مانند سن و حتی شغل و توجه به سلایق مراجعه کننده برای رنگ انتخابی شما پیشنهادات و گاهی محدودیت های را اغلام می کنند ولی در نهایت آن کسی که انتخاب میکند که چه می خواهد شما هستید . این مراجعه کننده عزیز نیز رنگ سوپر وایت را دوست داشت و علی رغم پیشنهاد دندانپزشک اش برای کاهش سفیدی کامپوزیت با این پیشنهاد موافقت نکردند . کامپوزیت انتخابی ایشان از نوع نانو و دارای ثبات بالا در رنگ است . برای مشاهده نمونه های مشابه ونیر کامپوزیت ۲۰۱۲ به گالری تصاویر سایت مراجعه کنید .

بررسی ونیر کامپوزیت ۲۰۱۲
تاریخ مراجعه :1395/08/24
شماره پرونده : 2012
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

ونیر کامپوزیت ۲۰۱۲ :

لبخند های هالیوودی بیشتر مورد توجه خانم هاست . دندانپزشکان زیبایی با توجه به رنگ پوست صورت و جنسیت و عوامل مختلفی مانند سن و حتی شغل و توجه به سلایق مراجعه کننده برای رنگ انتخابی شما پیشنهادات و گاهی محدودیت های را اغلام می کنند ولی در نهایت آن کسی که انتخاب میکند که چه می خواهد شما هستید .
این مراجعه کننده عزیز نیز رنگ سوپر وایت را دوست داشت و علی رغم پیشنهاد دندانپزشک اش برای کاهش سفیدی کامپوزیت با این پیشنهاد موافقت نکردند . کامپوزیت انتخابی ایشان از نوع نانو و دارای ثبات بالا در رنگ است . برای مشاهده نمونه های مشابه ونیر کامپوزیت ۲۰۱۲ به گالری تصاویر سایت مراجعه کنید .

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ونیر کامپوزیت

رنگ: (ENA (IWS

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آمریکا

دیدگاه (1)
farzan sepahi۳۰ دی, ۱۳۹۵پاسخ دادن  
cheghadr tabiei. fogholade.

یک دیدگاه بگذارید

*

یک پیشنهاد برتر (کلیک کنید)