ونیر کامپوزیت 6352 _ دکتر سهرابی دندانپزشک زیبایی

ونیر کامپوزیت ۶۳۵۲

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "ونیر کامپوزیت ۶۳۵۲" by , written on ۴ اسفند, ۱۳۹۳

ونیر کامپوزیت ۶۳۵۲ خانمی ۳۸ ساله که حدودا ۶ سال پیش توسط همکار محترم دیگری درمان اصلاح شکل دندان ها برایشان انجام گرفته بود. بعلت عدم رضایت از شرایط موجود تصمیم به تغییرات کامل در شکل و رنگ دندان ها اتخاذ گردید.  چون محدودیت زمان در درمان لازم بود طی یک روز هر دو فک ونیر کامپوزیت گردید. درخواست رعایت اصول درمان های طبیعی در پرونده ونیر کامپوزیت ۶۳۵۲ به سلیقه خود مراجعه کننده باعث شده که نسبت رنگ روشن در نواحی نزدیک به ریشه کمتر باشد . گالری تصاویر سایت را ببینید . پینوشت : ونیر کامپوزیت از مواد رزین ساخته می شود و به منظور طبیعی به نظر رسیدن آن لازم است به خوبی صیقل زده شود. ونیر کامپوزیت برای بهبود رنگ، ظاهر، اندازه، و ساختار دندان ها استفاده می شود و به این ترتیب می توان ظاهر دندان ها را زیباتر کرد.

ونیر کامپوزیت ۶۳۵۲
تاریخ مراجعه :1392/06/31
شماره پرونده : 6352
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

ونیر کامپوزیت ۶۳۵۲

خانمی ۳۸ ساله که حدودا ۶ سال پیش توسط همکار محترم دیگری درمان اصلاح شکل دندان ها برایشان انجام گرفته بود. بعلت عدم رضایت از شرایط موجود تصمیم به تغییرات کامل در شکل و رنگ دندان ها اتخاذ گردید.  چون محدودیت زمان در درمان لازم بود طی یک روز هر دو فک ونیر کامپوزیت گردید. درخواست رعایت اصول درمان های طبیعی در پرونده ونیر کامپوزیت ۶۳۵۲ به سلیقه خود مراجعه کننده باعث شده که نسبت رنگ روشن در نواحی نزدیک به ریشه کمتر باشد . گالری تصاویر سایت را ببینید .

پینوشت :
ونیر کامپوزیت از مواد رزین ساخته می شود و به منظور طبیعی به نظر رسیدن آن لازم است به خوبی صیقل زده شود. ونیر کامپوزیت برای بهبود رنگ، ظاهر، اندازه، و ساختار دندان ها استفاده می شود و به این ترتیب می توان ظاهر دندان ها را زیباتر کرد.

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ونیر کامپوزیت

رنگ: XL1 Kerr

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت ایتالیا

یک دیدگاه بگذارید

*

یک پیشنهاد برتر (کلیک کنید)