ونیر کامپوزیت 6381 ـ دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی

ونیر کامپوزیت ۶۳۸۱

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "ونیر کامپوزیت ۶۳۸۱" by , written on ۳ اسفند, ۱۳۹۳

ونیر کامپوزیت ۶۳۸۱ مراجعه کننده خانمی ۲۵ ساله با شکایت از رنگ دندان ها مراجعه نموده اند . با توجه به جستجوی مناسبی که در اینترنت داشته اند ، و با مطالعه مطالب سایت همراه با عکس مورد علاقه خود به مطب مراجعه نمودند. درخواست اولیه ایشان لمینیت دندان ها به صورت سفید و طبیعی با لبه های شیشه ای بود . بعد از جلسه مشاوره حضوری و انجام آزمایشی کامپوزیت های دیگر قابل ارائه، تغییر نظر داده و رنگ سفید برف گونه را انتخاب نمودند. زیبا سازی لبخند بوسیله ” ونیر کامپوزیت ۶۳۸۱ ” طی یک جلسه سه تا چهار ساعته انجام گردید ، یک لبخند زیبا هدیه ارزشمندی بود که بر لبان ایشان نشست. در صورت انجام درمان مشابه در فک پایین در همین گالری ثبت مجدد فتو گرافی را خواهیم داشت. در هنگام انتخاب رنگ و جلسه مشاوره به ایشان تاکید نمودیم رنگ های بسیار سفید و درمان های تک فک برای ایشان مقبول نیست .

ونیر کامپوزیت ۶۳۸۱
تاریخ مراجعه :1392/08/11
شماره پرونده : 6381
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

ونیر کامپوزیت ۶۳۸۱

مراجعه کننده خانمی ۲۵ ساله با شکایت از رنگ دندان ها مراجعه نموده اند . با توجه به جستجوی مناسبی که در اینترنت داشته اند ، و با مطالعه مطالب سایت همراه با عکس مورد علاقه خود به مطب مراجعه نمودند. درخواست اولیه ایشان لمینیت دندان ها به صورت سفید و طبیعی با لبه های شیشه ای بود . بعد از جلسه مشاوره حضوری و انجام آزمایشی کامپوزیت های دیگر قابل ارائه، تغییر نظر داده و رنگ سفید برف گونه را انتخاب نمودند.

زیبا سازی لبخند بوسیله ” ونیر کامپوزیت ۶۳۸۱ ” طی یک جلسه سه تا چهار ساعته انجام گردید ، یک لبخند زیبا هدیه ارزشمندی بود که بر لبان ایشان نشست.

در صورت انجام درمان مشابه در فک پایین در همین گالری ثبت مجدد فتو گرافی را خواهیم داشت. در هنگام انتخاب رنگ و جلسه مشاوره به ایشان تاکید نمودیم رنگ های بسیار سفید و درمان های تک فک برای ایشان مقبول نیست .

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ونیر کامپوزیت

رنگ: (ENA (IWS

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آمریکا

یک دیدگاه بگذارید

*

یک پیشنهاد برتر (کلیک کنید)