ونیر کامپوزیت 6448 _ دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی

ونیر کامپوزیت ۶۴۴۸

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "ونیر کامپوزیت ۶۴۴۸" by , written on ۴ اسفند, ۱۳۹۳

ونیر کامپوزیت ۶۴۴۸ پرسلن ونیر یا کامپوزیت ونیر؟ این اولین سوالی بود که این خانم جوان مراجعه کننده برای طراحی یک خط لبخند زیبا از دندانپزشکش پرسید . سن کم ، فضای مناسب ، هزینه پایین تر و امکان ترمیم راحت تر و درخشندگی همطراز با پرسلن ها ، مزایای بود که ایشان را متقاعد نموده بود که دندانهایش را بدون تراش با لمینیت کامپوزیت زیبا تر کند. تنها نکته ای که در جلسه مشاوره مورد توافق طرفین قرار نگرفت رنگ پیشنهادی بود که دندانپزشک معتقد بود با توجه به موقعیت شغلی و عدم تمایل به درمان ونیر کامپوزیت برای فک پایین بهتر است از رنگ ملایم تری استفاده شود که مقبول واقع نشد. یکی از نقاط قابل توجه دیگر نیز این بود که ایشان در پایان جلسه درمانی تمایل داشتند که ارتفاع دندان ها به میزان زیادی کوتاه تر شود ولی طبق توافق جلسه مشاوره ده روز صبر کردند و پس از مراجعه برای جلسه کنترل ده روزه با اندکی تغییرات مورد توافق بسیار از نتایج لمینیت کامپوزیت ( ونیر کامپوزیت ۶۴۴۸ )  نهایی راضی و خشنود بودند.

ونیر کامپوزیت ۶۴۴۸
تاریخ مراجعه :1392/11/19
شماره پرونده : 6448
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

ونیر کامپوزیت ۶۴۴۸

پرسلن ونیر یا کامپوزیت ونیر؟

این اولین سوالی بود که این خانم جوان مراجعه کننده برای طراحی یک خط لبخند زیبا از دندانپزشکش پرسید . سن کم ، فضای مناسب ، هزینه پایین تر و امکان ترمیم راحت تر و درخشندگی همطراز با پرسلن ها ، مزایای بود که ایشان را متقاعد نموده بود که دندانهایش را بدون تراش با لمینیت کامپوزیت زیبا تر کند. تنها نکته ای که در جلسه مشاوره مورد توافق طرفین قرار نگرفت رنگ پیشنهادی بود که دندانپزشک معتقد بود با توجه به موقعیت شغلی و عدم تمایل به درمان ونیر کامپوزیت برای فک پایین بهتر است از رنگ ملایم تری استفاده شود که مقبول واقع نشد.
یکی از نقاط قابل توجه دیگر نیز این بود که ایشان در پایان جلسه درمانی تمایل داشتند که ارتفاع دندان ها به میزان زیادی کوتاه تر شود ولی طبق توافق جلسه مشاوره ده روز صبر کردند و پس از مراجعه برای جلسه کنترل ده روزه با اندکی تغییرات مورد توافق بسیار از نتایج لمینیت کامپوزیت ( ونیر کامپوزیت ۶۴۴۸ )  نهایی راضی و خشنود بودند.

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ونیر کامپوزیت

رنگ: XL Kerr

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت ایتالیا

یک دیدگاه بگذارید

*

یک پیشنهاد برتر (کلیک کنید)