ونیر کامپوزیت 7239 | دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

ونیر کامپوزیت ۷۲۳۹

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 5 - "ونیر کامپوزیت ۷۲۳۹" by , written on ۲۵/۰۹/۱۳۹۵

شماره پرونده این مراجه کننده ۷۲۳۹ میباشد و درمان انجام شده ونیر کامپوزیت است و بخاطر همین نام این صفحه را ” ونیر کامپوزیت ۷۲۳۹ ” گذاشتیم . برای مطالعه توضیحات تکمیلی مطلب زیر را بخوانید . ونیر کامپوزیت ۷۲۳۹ مراجعه کننده خانمی حدودا سی پنج ساله بودند که از طریق سایت با مجموعه ما آشنا شدند . در جلسه اولیه مراجعه و پس از بررسی های اولیه به این جمع بندی رسیدیم که لازم است که به روی لثه ها جراحی زیبایی انجام شود و سپس درمان های طراحی خط لبخند را شروع کنیم . پس از تهیه رادیوگرافی و معاینات ضروری لازم دیده شد که جراحی مربوطه با برداشت استخوان و فلپ جراحی توام گردد . متاسفانه از قبل درمان جراحی لثه فتوگرافی تهیه نشد و عکسی که به عنوان عکس قبل از کار مشاهده می گردد ، عملا بعد از جراحی لثه و قبل از ونیر کامپوزیت تهیه شده است .

ونیر کامپوزیت ۷۲۳۹
تاریخ مراجعه :1395/09/24
شماره پرونده : 7239
لطفا امتیاز دهید 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز
Loading...

شماره پرونده این مراجه کننده ۷۲۳۹ میباشد و درمان انجام شده ونیر کامپوزیت است و بخاطر همین نام این صفحه را ” ونیر کامپوزیت ۷۲۳۹ ” گذاشتیم . برای مطالعه توضیحات تکمیلی مطلب زیر را بخوانید .

ونیر کامپوزیت ۷۲۳۹

مراجعه کننده خانمی حدودا سی پنج ساله بودند که از طریق سایت با مجموعه ما آشنا شدند . در جلسه اولیه مراجعه و پس از بررسی های اولیه به این جمع بندی رسیدیم که لازم است که به روی لثه ها جراحی زیبایی انجام شود و سپس درمان های طراحی خط لبخند را شروع کنیم . پس از تهیه رادیوگرافی و معاینات ضروری لازم دیده شد که جراحی مربوطه با برداشت استخوان و فلپ جراحی توام گردد . متاسفانه از قبل درمان جراحی لثه فتوگرافی تهیه نشد و عکسی که به عنوان عکس قبل از کار مشاهده می گردد ، عملا بعد از جراحی لثه و قبل از ونیر کامپوزیت تهیه شده است .

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ونیر کامپوزیت

رنگ: (ENA (IWS

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آمریکا

دیدگاه (3)
۱۹/۱۱/۱۳۹۶پاسخ دادن  
سلام میخواستم بدونم هزینه کامپوزیت فقط طرح لبخند چقد میشه؟
دکتر محمد رضا سهرابی۲۰/۱۱/۱۳۹۶پاسخ دادن  
سلام بزرگوار لازم است معاینه شوید و یا عکستون را ببینیم تا عداد و نوع کار مشخص شود موفق و پایدار باشید
زهرا مهذوی۲۲/۱۰/۱۳۹۵پاسخ دادن  
مرسی آقای دکتر خیلی شبیه کاری که برای خودم انجام دادین

سوال یا دیدگاه شما؟.

یک پیشنهاد برتر (کلیک کنید)