کامپوزیت ونیر 6409 -دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی

کامپوزیت ونیر ۶۴۰۹

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 5 - "کامپوزیت ونیر ۶۴۰۹" by , written on ۳ اسفند, ۱۳۹۳

کامپوزیت ونیر ۶۴۰۹ کامپوزیت ونیر انجام شده برای خانمی حدودا سی ساله انجام شده است . دندان ها در قبل از درمان دارای رنگ زرد ، کامپوزیت های قدیمی و بد رنگ غیز قابل قبولی شده بود . کامپوزیت ها قدیمی برداشته شد و پس از حذف پوسیدگی ها کامپوزیت ونیر جدید با رنگ نسبتا طبیعی اضافه شد . برای کامپوزیت ونیر ۶۴۰۹ بعد از ده روز پالیش نهایی انجام خواهد شد ، ایرادات آنالیز شده در عکس موجود اصلاح شده و بلیچینگ فک پایین انجام خواهد شد . عکس تکمیل شده در زمان اتمام کار در قسمت توضیحات بیشتر همین مطلب به نمایش گذاشته خواهد شد .

کامپوزیت ونیر ۶۴۰۹
تاریخ مراجعه :1392/11/27
شماره پرونده : 6409
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

کامپوزیت ونیر ۶۴۰۹

کامپوزیت ونیر انجام شده برای خانمی حدودا سی ساله انجام شده است . دندان ها در قبل از درمان دارای رنگ زرد ، کامپوزیت های قدیمی و بد رنگ غیز قابل قبولی شده بود . کامپوزیت ها قدیمی برداشته شد و پس از حذف پوسیدگی ها کامپوزیت ونیر جدید با رنگ نسبتا طبیعی اضافه شد . برای کامپوزیت ونیر ۶۴۰۹ بعد از ده روز پالیش نهایی انجام خواهد شد ، ایرادات آنالیز شده در عکس موجود اصلاح شده و بلیچینگ فک پایین انجام خواهد شد . عکس تکمیل شده در زمان اتمام کار در قسمت توضیحات بیشتر همین مطلب به نمایش گذاشته خواهد شد .

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ونیر کامپوزیت

رنگ: E-bleach M

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت برزیل

دیدگاه (2)
فاطمه۳ اسفند, ۱۳۹۴پاسخ دادن  
سلام آقای دکتر چرا کامپوزیت این بیمار اینطوری شده؟ آیا وقتی کامپوزیت میکنیم دایم باید مسواک بزنیم بیشتر از روزی دو بار؟
دکتر سهرابی۱۹ اسفند, ۱۳۹۴پاسخ دادن  
فاطمه خانم گرامی شما در شرایط عادی هم باید حداقل روزی دو بار مسواک بزنید و مسلما دندانی که دارای کامپوزیت های لوکس زیبای است نیاز به توجه بیشتر شما دارد موفق باشید

یک دیدگاه بگذارید

*

یک پیشنهاد برتر (کلیک کنید)