کامپوزیت ونیر 7405 | دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی

کامپوزیت ونیر ۷۴۰۵

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 5 - "کامپوزیت ونیر ۷۴۰۵" by , written on ۲۴ آذر, ۱۳۹۵

کامپوزیت ونیر ۷۴۰۵ یک درمان موفق از توانایی های کامپوزیت ها در پوشش بد رنگی های گسترده است . در این درمان که شرح آن را خواهید خواند ما هیچ تراش اضافه ای به دندان ندادیم و اعتقاد داریم بهداشت خوب می تواند پایداری بسیار قابل قبولی برای ایشان به ارمغان آورد . توضیحات پرونده کامپوزیت ونیر ۷۴۰۵ مراجعه کننده خانمی حدودا سی ساله بودند که ساکن کرج بودند و از طریق سایت با کارهای دکتر سهرابی آشنا شده بودند . بد رنگی گسترده و عمیقی در دندان ها را ایجاد نموده بود . مایل بودند از رنگ های طبیعی استفاده کنند . کامپوزیت a1 اولترادنت یک نانو متریال آمریکایست که توان پوشش رنگی خوبی دارد . بعد از چندین امتحان رنگ این انتخاب نهایی را داشتند . ایتدا فقط فک بالا را درمان نمودند و سپس در جلسه دومی به درمان فک پایین پرداختند .

کامپوزیت ونیر ۷۴۰۵
تاریخ مراجعه :1395/09/20
شماره پرونده : 7405
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

کامپوزیت ونیر ۷۴۰۵ یک درمان موفق از توانایی های کامپوزیت ها در پوشش بد رنگی های گسترده است . در این درمان که شرح آن را خواهید خواند ما هیچ تراش اضافه ای به دندان ندادیم و اعتقاد داریم بهداشت خوب می تواند پایداری بسیار قابل قبولی برای ایشان به ارمغان آورد .

توضیحات پرونده کامپوزیت ونیر ۷۴۰۵

مراجعه کننده خانمی حدودا سی ساله بودند که ساکن کرج بودند و از طریق سایت با کارهای دکتر سهرابی آشنا شده بودند . بد رنگی گسترده و عمیقی در دندان ها را ایجاد نموده بود . مایل بودند از رنگ های طبیعی استفاده کنند . کامپوزیت a1 اولترادنت یک نانو متریال آمریکایست که توان پوشش رنگی خوبی دارد . بعد از چندین امتحان رنگ این انتخاب نهایی را داشتند . ایتدا فقط فک بالا را درمان نمودند و سپس در جلسه دومی به درمان فک پایین پرداختند .

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ونیر کامپوزیت

رنگ: A1 الترادنت

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آمریکا

یک دیدگاه بگذارید

*

یک پیشنهاد برتر (کلیک کنید)