دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

مشاوره زیبایی

مشاوره زیبایی

مشاوره زیبایی برای حس نمودن یک تجربه موفق در طراحی خط لبخند یک شاه کلید است . مطالبی که در اینجا خواهید خواند ، محصول سال ها تجربه و جمع آوری و تکامل روز به روز در حیطه دندانپزشکی زیبایی است . مشاوره زیبایی برای شمای که تصمیم نگرفته اید کدام “روش” و یا کدام “دندانپزشک” میتواند شما را به ایده آلتان برساند ، امری بسیار حساس است . کسانی که با مطالعه این برگه به ما مراجعه نموده اند بسیار راحت تر تصمیم گرفته اند . رضایت بالا تر از درمان تا حد زیادی به این جلسه مشاوره وابسته است . لطفا با دقت بسیار بالا کلمه به کلمه متن زیر را بخوانید و با عمق کافی خواسته هایتان را چندین بار مرور کنید .

 توصیه های طلائی برای مشاوره زیبایی دندانپزشکی

احتمالا شما وقتی به صفحه مشاوره زیبایی آمدید در مورد درمان طرح لبخند و زیبایی لبخندتان مصمم تر شده اید . برای شما بسیار سودمند است که قبل از مراجعه به دندانپزشک زیبایی و مشاوره زیبایی این مقاله را با دقت بخوانید.
مشاوره زیبایی حضوری یک یا چند جلسه گفت و شنودی است و نقش بسیار مهمی را در آینده درمان شما خواهد داشت . شما باید با نمونه های مختلفی از فتو گرافی های حرفه ای آشنا شوید . ضمنا لازم است اطلاعات کافی برای مقایسه  روش های مختلف اصلاح و ترمیم خط لبخند را بدست آورده اید . گفتگوی رو در رو با دندانپزشک زیبایی به شما در انتخاب حرفه ای درمانتان کمک خواهد کرد .
 .
 • توقع خود از درمانتان را بصورت شفاف و صریح و با اشاره به نمونه های که در گالری های تصاویر دیده اید با دندانپزشک خود مطرح کنید . بسیار مهم است به صورت واقع بینانه به میزان انطباق طرح درمان پیشنهادی با خواستهایتان توجه کنید . بنابر این لطفا صریح حرف بزنید و دقیق گوش کنید .
 • مزایا و محدودیت های درمانی در روش مورد توافق با دندانپزشکتان را با وسواس تمام مورد ارزیابی قرار دهید .
 • بسیار مناسب است که در جلسه مشاوره زیبایی همسرتان یا والدین یا دوستان نزدیکتان را به همراه بیاورید . آنها ضمن این که مشاورانی امین برای شما در لحظه تصمیم گیری در مورد رنگ و ………….. هستند ، همراهانی هستند که با تغییرات ناگهانی (هر چند زیبا ) که در روز های اول در شما ایجاد می شود بیشترین برخورد را دارند . مسلما اگر توضیحات دندانپزشک شما را بصورت مشترک با شما گوش کنند ، در تطابق اولیه شما با لبخند زیبا و جدیدتان همراهی خوبی خواهند نمود .
 • در جلسات حضوری مشاوره زیبایی اغلب نمونه های از مواد و رنگ های متنوع بر روی دندان شما بصورت موقت تست میگردد . این کار کمک بزرگی به انتخاب مناسب ترین رنگ برای لبخند (منظورمان همان دندانهایست که لبخندتان را میسازند) شما می نماید . رنگها را با حوصله نگاه کنید . تاکید و درخواست میکنم بارها از درمانگر خود بخواهید برای شما رنگ مورد نظرتان را با رنگ های دیگر مقایسه کند . یادتان باشد هر چند این مشاوره زیبایی یک جلسه رایگان است ولی سرمایه کاری دندانپزشک شما در نهایت رضایت شما در پایان درمان و لبخند شما در سالیان دراز است. پس در تعیین رنگ عجله نکنید و صرفه جو ! نباشید .
 •  اگر از خارج از کشور برای درمان مراجعه نموده یا قصد مراجعه دارید بهتر است قبل از جلسه مشاوره حضوری ، سکونت خود در خارج از ایران و مدت زمان اقامت خود در ایران را به همراه یک فتوگرافی مناسب از دندانها و لبخندتان برای ما ایمیل کنید و یا از طریق شبکه های اجتماعی (۵۳۳ ۱۰۰۰ ۰۹۱۹) با ما در ارتباط باشید .ضمنا بسیار بهتر است که هماهنگی اولیه را حدودا ۸ هفته زودتر انجام دهید . این رزرو وقت مشاوره برای شما هزینه ای نخواهد داشت ولی بخصوص در زمانهای شلوغی مطب به نظم مناسب و خدمات رسانی شایسته به مراجعین کمک خواهد کرد.
  ارائه فتوگرافی برای عزیزان دیگر هم خالی از سود نیست هر چند غیر لازم است.
 • اگر بصورت خاص اصرار دارید که لبخند شما مثل فلان عکس در گالری سایت باشد و یا لبخند بازیگر و هنرمندی مورد توجه شما قرار گرفته ، یک پرینت از آن همراه بیاورید و یا شماره پرونده های ثبت شده در روی عکس های سایت را یاداشت نموده و همراه بیاورید .در نظر داشته باشید که بیش از بیست نمونه رنگ در درمان های ثبت شده در گالری وجود دارد .همراه داشتن شماره پرونده عکس ها و یا نمونه رنگ ها و فرم های لبخند مورد علاقه شما برای امکان سنجی خواسته شما مهم است و به درمانگر شما فرصت “دیدن” خواسته شما را میدهد و بقول معروف شنیدن کی بود ماننند دیدن .
 • نه زیاد عجول باشید و نه خیلی صبور . کلینیک در بازه های مختلف زمانی دارای زمان انتظار های متفاوتی برای درمان است. از آنجایی که خدمات شایسته به شما در مجموعه ای منظم ، معنی بیشتری خواهد داشت ، نسبت به تعیین وقت خود عجول نباشد و مطمئن باشید ما مشتاقانه پذیرای شما هستیم و زودترین وقت ممکن را به شما خواهیم داد.اگر این وقت همین امروز بود که چه عالی و اگر کمی دیر است ، پوزش ما را بپذیرید .
 • تغیراتی که در لبخند شما ایجاد خواهد شد زیبا و مطابق با به روزترین تکنیک های دندانپزشکی زیبایی خواهد بود . ولی فراموش نکنید که شما مدتها با شرایط قبلی زندگی کرده اید و خودتان و نزدیکانتان به آن لبخند عادت دارید و به آن انس گرفته اید و آن را دوست دارید . پذیرش لبخند جدیدتان گاها با چالش های زود گذری روبرو است که لازم است کمی صبر کنید . قراری که ما با هم خواهیم داشت و حضورا هم به شما تاکید میکنیم اینست که پس از توافقات اولیه در جلسه درمان (که مسلما با تامین مقدار زیادی از نظرات شما خواهد بود) کوچک سازی ابعادی دندانها خارج از تایید دندانپزشکتان را به ده روز بعد موکول کنیم. بنابر این از شما خواهش میکنیم که به این تعهد خود پایبند باشید و مراسم نامزدی و تولد و مسافرت جمعی و جلسات اداری و فیلم برداری و…………… را جوری هماهنگ کنید که در بازه زمانی ده روزه بعد از درمانتان قرار نگیرد.
 • اگر تصمیم دارید برای مشاوره زیبایی حضوری به مطب یک دندانپزشک زیبایی بروید بهتر است از آلبوم های سایتش عکس های را همراه ببرید . این عکس ها به دندانپزشک شما بسیار کمک خواهد کرد تا کلام شما را ببیند!! بله کاملا درست است دندانپزشک شما با این عکس ها ذهن شما را بهتر خواهد دید .
 • ارایه قیمت خدمات دندانپزشکی بصورت تلفنی ممکن نیست چون برای دندانپزشک شما ممکن نخواهد بود که اشراف دقیقی نسبت شرایط دندانی شما و نتیجتا ارایه طرح درمان دقیق و براورد هزینه داشته باشد . بنابراین خواهش می کنیم درخواست طرح درمان تلفنی و نتیجتا براورد هزینه غیر حضوری نفرمایید . مشاوره زیبایی رایگان است ولی شاه راه شما در تصمیم گیری است .
بنابر این خواهشمند است:
 1. در جلسه مشاوره زیبایی شماره پرونده عکس های را که رنگ آن ها را دوست دارید(بدون توجه به فرم ) را همراه یباورید
 2. در جلسه مشاوره زیبایی شماره پرونده عکس های را که شکل دندان ها را دوست دارید(بدون توجه به رنگ )را همراه بیاورید
 3. در جلسه مشاوره زیبایی شماره پرونده عکس های را که آنها را دوست ندارید ( چه شکل و چه رنگ )را همراه بیاورید
حالا اگر خوب مطمئن هستید که یک جلسه مشاوره زیبایی حضوری به تصمیم گیری شما کمک می کند لطفا با تلفن مطب تماس بگیرید:
تلفن مطب :    ۸۷۱۹ ۷۶ ۲۶ ۰۲۱
موبایل مطب :  ۵۳۳ ۱۰۰۰ ۰۹۱۹
از این که یک انتخاب حرفه ای و یک روش حرفه ای برای انتخابتان داشته اید از شما سپاسگزاریم
مطالب مرتبط

اگر دوست دارید مطالب بیشتری در مورد درمان های زیبایی بخوانید ، بر روی دکمه های زیر کلیک کنید

اصلاح خط لبخند درباره لمینیت کامپوزیت درباره لمینیت
درباره ونیر کامپوزیت طرح لبخند لبخند زیبا چیست ؟
دیدگاه (82)
سارا یادگاری۱۴۰۰-۰۵-۱۵پاسخ دادن  
سلام و عرض ادب چندسال پیش برای اصلاح اندک بلندی که دندانهای نیش داشتن به دکتر مراجعه کردم که همزمان ایشان دندانهای یک و دو را هم تراش دادن که در نتیجه کوتاه شدن آن دندانها متاسفانه لبخندم را تا حد زیادی از دست دادم. آیا راه حلی وجود دارد؟ با احترام
دکتر محمد رضا سهرابی۱۴۰۰-۰۶-۰۵پاسخ دادن  
سلام سارا خانم نسبت های خاصی بین ارتفاع دندان های سانترال و لترال وجود دارد که در صورت از دست دادن آن ها ، می توان با درمان های زیبایی آن ها را با آفرینی نمود . برای بررسی بیشتر به معاینه حضوری نیاز دارید . موفق و شاد باشید
فاطمه کریمی۱۳۹۹-۱۲-۰۶پاسخ دادن  
سلام . ببخشید من سه روز پیش چهار تا دندونهای جلو بالارو روکش کردم. وپارسال هم دندونهای نیش را. الان بین دو دندون روکش شده دوم و نیش که روکش شده فاصله هست آیا راهی هست که فاصله اینها بسته شود.
دکتر محمد رضا سهرابی۱۳۹۹-۱۲-۰۸پاسخ دادن  
سلام فاطمه خانم با توجه به این که ناحیه مربوطه در استاتیک زوم است ، این مشکل بایستی حل شود ولی طرح درمان بایستی توسط دندانپزشک شما بررسی و اعلام گردد . موفق و خندان باشید
علیرضا۱۳۹۹-۱۱-۰۱پاسخ دادن  
سلام آقای دکتر. من دندان جلوییم بالا در هنگام خوردن غذا ها و نوشیدنی های گرم و سرد دچار تیر کشیدگی خفیفی می شود . به نظرتون می تونه بخاطر پوسیدگی باشه؟ درمانی به جز عصب کشی نداره؟
دکتر محمد رضا سهرابی۱۳۹۹-۱۱-۰۳پاسخ دادن  
سلام علیرضا جان بله ممکنه به دلیل پوسیدگی باشه و البته هر درمان پوسیدگی به عصب کشی ( درمان ریشه ) نیاز نداره . موفق باشید
افشین دوباش۱۳۹۹-۰۴-۰۵پاسخ دادن  
آیا مشاوره تلفنی یا تصویری از طریق فضای مجازی دارید؟ من کرمانشاه زندگی میکنم
دکتر محمد رضا سهرابی۱۳۹۹-۰۴-۱۵پاسخ دادن  
سلام عزیز برای پاسخ دادن به سوالات احتمالی شما ، هم از طریق سایت و هم از طریق واتساب امکان ارسال دیتا وجود دارد . البته درمان های زیبایی که نیاز به آنالیز سه بعد صورت و بررسی ارتباطات فکین را به صورت خیلی خاصی نیاز دارد ، نمی تواند بدون معاینه های دقیق حضوری نتیجه بخش باشد . موفق باشید
عسل۱۳۹۹-۰۳-۱۱پاسخ دادن  
با سلام و خسته نباشید من دوتا از دندونای بالا رو بریج کردم ولی قبلش حواسم نبود لثه دندان های کناری را لیفت لثه انجام بدم الآن دندان وسطی که بریج شده خیلی بالاتر از دوتا دندون کناری است. الآن میخواستم بپرسم بعد از اینکه بریج رو چسب زدم میتونم دوتا دندون کناری رو ترمیم کنم بدون اینکه بریج رو بردارم؟ مثلا لثه دندون های کناری رو یه کم لیفت بدم و اون قسمت خالی بالا رو فیسینگ بکنم
دکتر محمد رضا سهرابی۱۳۹۹-۰۳-۲۳پاسخ دادن  
سلام خانم عسل این کار از لحاظ علمی استاندارد نیست و لازمه اول لیفت انجام بشه و بعد از مدت مناسب ، روکش ها مجددا بر اساس تراش جدید ساخته بشود . موفق باشید
مهلا۱۳۹۹-۱۱-۰۷پاسخ دادن  
سلام خسته نباشید من دو سال پیش چهار تا دندونه جلو فک بالامو کامپوزیت کردم الان حدود یک ماه و خورده ایه که یه خط کوچیک قرمز توی اون ناحیه بین اتصال لثه و دندون افتاده روی لثه نیست روی دندونه میتونین راهنمایی کنین که چیه یا چی میتونه باشه من شدیدا استرس گرفتم میتونه پوسیدگی باشه؟
دکتر محمد رضا سهرابی۱۳۹۹-۱۱-۱۳پاسخ دادن  
سلام مهلا خانم فکر کنم نمیشه با دقت حداقلی حدس زد . فکر میکنم التهاب مختصر لثه باشه . بهتره زودتر معاینه بشید. موفق و شاد باشید
فرزانه سفیدیان۱۳۹۹-۰۱-۰۶پاسخ دادن  
سلام وقتتون بخیر من سه ماه پیش دو واحد از دندونامو کامپوزیت کردم.قصد برداشتنش رو دارم و به شدت پشیمونم.لطفا منو راهنمایی کنید که به چه صورت امکانش هست؟و اینکه چه اتفاقات احتمالی برام رخ میده؟
دکتر محمد رضا سهرابی۱۳۹۹-۰۱-۰۹پاسخ دادن  
سلام فرزانه خانم اگر طبق پروتکل های درمانی ونیر کامپوزیت دندان تراش نخورده باشد ، به راحتی می توانید آن را ریممو کنید . موفق باشید
سامیار۱۳۹۸-۱۲-۱۰پاسخ دادن  
سلام دکتر جان من ۱۸سالمه اگه بخواهم کارای مثل طراحی لبخند رو انجام بدم فعلا زود نیست...ضمنا شما خودتون مطب هستین یا...
دکتر محمد رضا سهرابی۱۳۹۸-۱۲-۱۰پاسخ دادن  
سلام سامیار عزیز من فکر میکنم ۱۸ سالگی زمان کمی برای تغییر در صورت است . بهتر است تا ۲۲ سالگی صبر کنید . موفق باشید
Matu۱۳۹۸-۱۱-۱۹پاسخ دادن  
سلام اقای دکتر،لذت میبرم از این همه صبروحوصله که نسبت به بیمارتون دارید،من دوتا از دندون های فک پایینم فاصله داشت که پر شده، تو این ۶ماه دوبار هست ک مواد کنده میشه و دوباره بع دکترم مراجعه کردم مواد زدن،دلیلش چی میتونه باشه؟؟؟؟ کاملا بهداشت رو رعایت میکنم حتی چون فک بالا هم کامپوزیت کردم اصلا خوراکی های سفت رو کاز نمیزنم و رعایت میکنم
دکتر محمد رضا سهرابی۱۳۹۸-۱۱-۲۱پاسخ دادن  
سلام بزرگوار . ممنونم از ابراز لطف و محبت شما دلیل اشکال ایجاد شده با معاینه حضوری و بررسی اکلوژنی ممکن است . موفق باشید
nina۱۳۹۸-۱۰-۱۷پاسخ دادن  
سلام آقای دکتر وقتتون بخیر .. من سه سال پیش دندان های بالایی را روکش زدم و الان به متخص لثه مراجعه کردم و دکتر لثه گفتند لثه ها متورم هست و باید از اول همه ی دندان ها در آورده شود و مجدد روکش گذاشته شود . دکتر خودم میگن نه نیازی نیست و فقط جرم گیری باید انجام شود و اگر جراحی لثه شود وضعیت ظاهری دندان ها بهم می ریزد . من نمی دانم به صحبت چه کسی گوش کنم ؟ دو دندان پایین را هم روکش کردم برعکس روکش های بالایی این روکش ها بهم چسبیده است و و لابراتور دندانهای من را ۲ یا ۳ ماه طول کشید تا آماده کند ... الان بعد از چسباندن روکش ها لثه ها بشدت درد می کنند و م حتی نمی توانم یک غذای ساده مصرف کنم ... در اصفهان نمی دانم پیش چه دکتری بروم و بشدت ناراحت هستم لطفا راهنمایی کنید ممنون
دکتر محمد رضا سهرابی۱۳۹۸-۱۰-۱۷پاسخ دادن  
سلام بزرگوار مسلما هر دو همکار عزیز من آگهی کامل تری نسبت به من دارند و تعیین تکلیف از راه دور کار درستی نیست . فقط می توانم به صراحت بگم درد طولانی مدت بعد از نصب روکش قابل قبول نیست و باید درمان شود . موفق باشید
سپیده.سرمدی۱۳۹۸-۱۱-۱۱پاسخ دادن  
با آرزوی موفقیت روزافزون 🥰🥰
رقیه نصیرپور۱۳۹۸-۱۰-۱۲پاسخ دادن  
سلام دیروز دندانهای فک بالایی رو کامپوزیت ونیر کردم ولی الان لب بالایی جلو ومده به نظر تون چکار کنم آیا برم پیش دکتر می تونند حل کنند
دکتر محمد رضا سهرابی۱۳۹۸-۱۰-۱۲پاسخ دادن  
سلام خانم نصیر پور در بسیاری از موارد این یک حس کاذب است که از بین می رود . لطفا ده روز دوره اصلاح عادتی را با شکیبایی طی کنید . بعد ده روز اگر حستون پایدار بود به دندانپزشکتون اطلاع دهید . موفق باشید
مریم میرزایی۱۳۹۸-۰۹-۲۵پاسخ دادن  
سلام آقای دکتر باعرض خسته نباشی . ببخشید ،دختر من ۱۳سال است .درسال ۹۶متاسفانه دندان جلوش سیاه شد مجبور به ترمیمش شدیم ولی الان که دوباره عکس ازکل دندونهاش گرفتیم برای ترمیم دندون دیگه اش دکترش متوجه شده که اوم دنون جلوی ترمیم شده قبلی زیر ریشه اش دچار مشکل شده وباید عصب کشی بشه .الان خیلی ناراحتم ازاینکه بعد ها دچارمشکل بشه ورنگ دندونش عوض بشه .میخواستم راهنمایی کنید که چه کنم .
دکتر محمد رضا سهرابی۱۳۹۸-۰۹-۲۵پاسخ دادن  
سلام خانم مریم . نگرانی شما را درک می کنم ولی درخواست میکنم بیش از حد به آن بها ندهید . در صورت انجام یک درمان خوب و کنترل های مناسب مشکلی که فکر می کنید ، اتفاق نخواهد افتاد . موفق باشید
ش.ن۱۳۹۸-۰۹-۲۰پاسخ دادن  
سلام . من دندونام پایینیم نامنظمه . و ی دونه از دندون های بالا هم از بقیه بالاتره و کجه .من از چ روشی برای زیبایی باید استفاده کنم ؟؟؟
دکتر محمد رضا سهرابی۱۳۹۸-۰۹-۲۴پاسخ دادن  
سلام بزرگوار این موارد بدون معاینه قابل پاسخ گویی نمی باشد . به صورت کلی کرادینگ های سطح متوسط و شدید قابل درمان با کامپوزیت ونیر نیست . موفق باشید
حسین حقیقی۱۳۹۸-۰۷-۱۸پاسخ دادن  
حسین ۴۰ساله ،سلام وخسته نباشید خدمت آقای دکتر حدود سه سالی میشه روکش دندان گذاشتم وتعدادشون ۹تاست و روی ۲تا پایه نصب شده یکی دو روز قبل چینی یکی از روکش ها شکست و فلز زیرش کاملا دیده میشه بعد مراجعه به پزشک ایشون سعی کردن تا روکش ها رو دربیارن وبرای ترمیم به لابراتوار بفرستن که متاسفانه یکی ازپایه ها چسبش و ول نمیکنه و خیلی سفت چسبیده و ترسمون هم اینه که با فشار پایه بشکنه لطفا راهنمایی کنین برا شل شدن چسب چکار باید بکنیم
دکتر محمد رضا سهرابی۱۳۹۸-۰۷-۲۶پاسخ دادن  
سلام حسین جان اول از این که اطلاعاتی که ارسال کردی به نظر بدون اشکال نیست . از لحاظ علمی انتقال نیروی ۹ دندان به ۲ پایه کار علمی نیست . و در هر صورت سوال تو یک بحث علمی است و امکان طرح آن به این صورت مهیا نیست . موفق باشی
مهسا۱۳۹۸-۰۶-۲۵پاسخ دادن  
با سلام من برای زیبایی میخوام جراحی افزایش طول تاج دندان انجام بدم (۱۰ دندان) و بعدش کامپوزیت... آیا باید هر ۱۰ دندان کامپوزیت شوند و یا امکان این که ۶ یا ۴ دندان جلویی که فاصله دارند رو می تونم کامپوزیت کنم؟
دکتر محمد رضا سهرابی۱۳۹۸-۰۶-۲۵پاسخ دادن  
سلام خانم مهسا امکان درمان ۴ یا شش عدد دندان وجود دارد و البته به طرح درمان شما بستگی دارد .
مهسا امیری۱۳۹۸-۰۶-۲۴پاسخ دادن  
سلام اقای دکتر ببخشید کامپوزیت ونیر مارک شوفو رنگ پذیری بالایی داره نسبت به مارک های دیگه ینی خیلی زود رنگش عوض میشه در کل کیفیتش خوبه یا نه؟؟
دکتر محمد رضا سهرابی۱۳۹۸-۰۶-۲۵پاسخ دادن  
سلام خانم امیری کامپوزیت شوفو جزو مارک های معتبر بازار جهانی است .
زهرا۱۳۹۸-۰۶-۱۹پاسخ دادن  
سلام آقای دکتر من دو روز پیش، دندونهامو سوپر بلیچ کردم البته اصلا از تنوع رنگ های سفید خبر نداشتم خود دکتر آشنا بود اینو زد حالا خیلی خیلی برام سفیده من خیلی ناراحتم گفت بیا رنگشو برات عوض میکنم به نظرتون چکار کنم اگه بخام عوضش، کنم به دندونام آسیب وارد میشه
دکتر محمد رضا سهرابی۱۳۹۸-۰۶-۲۰پاسخ دادن  
سلام بزرگوار انتخاب رنگ به وسواس بسیار زیادی نیاز دارد و تعویض رنگ کار خیلی دلچسبی نیست هرچند اگر با نهایت دقت انجام شود بسیار کم آسیب است . موفق باشید
مهسا مردانی۱۳۹۸-۰۶-۱۳پاسخ دادن  
سلام جناب دکتر. من دندونای جلورو ۶ سال پیش کامپوزیت کردم و الان حدوده ۲ سال هس ک یه لکه سیاه پشت دندونه جلوی من ایجاد شده ک داره بیشتر میشه. ایا با وجوده کامپوزیت و کوتاه شدنه دندونان. بازهم امکانه دوکش هس؟؟ممنونم از جوابی ک میدین
دکتر محمد رضا سهرابی۱۳۹۸-۰۶-۱۵پاسخ دادن  
سلام خانم مهسا در هنگام انجام ونیر کامپوزیت و یا هر درمان زیبایی دیگر لازم است که مراقبت های بهداشتی به حد کاملی انجام شود . بنابر این لطفا هر شش ماه یک بار ونیر های انجام شده را چک کنید . در مورد انجام درمان بعدی لازمه اطمینان داشته باشید که تعارضی با درمان ونیر کامپوزیتتون ندارد . موفق باشید
698سیدمحمد۱۳۹۸-۰۵-۱۳پاسخ دادن  
باسلام ودعای خیروقدردانی از حلم وبردباری وتواضع جناب دکترسهرابی، درپاسخگویی به سوالات ،خوش به سعادت شما وهرکس که از حسن خلق برخورداراست .چه صفت زیبایی. بنده دندان نیش بالاییم دچارپوسیدگی شد.دندانپزشک محترم قسمتهای پوسیده را برداشتند وآن راپرکردندپس از گذشت مدت کوتاهی شاید حدود یک ماه- ۴تا دندان کاملا سالم دو دندان در دو طرف ودو دندان در زیر(فک پایین)که باآن دندان آسیب دیده برخورد داشتند به سرعت دچار پوسیدگی وشکستگی شدند ،بنده نسبت به مواد استفاده شده مظنون شدم.نمی ممکن است مواد دندانپزشکی باعث تخریب این دندانها شده باشد؟ یادرحین کارابزار دندانپزشکی با این دندانها برخورد کرده باشدوموجب آسیب به بافت ونهایتا تخریب شده باشد؟به همین علت تاکنون برای درمان اقدامی نکرده ام. چون بنده دراهوازسکونت دارم ممکن بفرمایید اگربخواهم خدمت شما برسم برای درمان ۴ یا ۵دندان چند روز وقت لازم است؟واگرممکن است بفرماییدحداکثرهزینه این ۵دندان چه مبلغی است؟ مطلب دیگر چنانچه محبت بفرمایید اگر مقدورباشد یک نفر دندانپزک توانمند چیره دست البته معتقد وبا انصاف در اهواز معرفی بفرماییدتابرای سایرخدمات دندانپزشکی به وی مراجعه کنیم .البته از نظر بنده همه اینگونه هستند ولی وقتی توسط یک نفر کارشناس متخصص ،معرفی شود با اطمینان خاطر وبدون ترس وتردیدبه او رجوع می کنیم.
دکتر محمد رضا سهرابی۱۳۹۸-۰۵-۱۳پاسخ دادن  
سلام بزرگوار از ابراز لطف شما سپاسگزارم . مواد دندانپزشکی و ابزار الات ترمیم دندان قدرت تخریب به شکلی که فرمودید را ندارند . در این موارد شاهد نمایان شدن مشکلاتی هستیم که دیده نشده است . آنگونه که شما توضیح داده اید حداقل یک دوره یک تا دو ساله از شروع تخریب دندانی گذشته است . موفق باشید
سکینه عزتی۱۳۹۸-۰۴-۱۸پاسخ دادن  
با سلام و احترام ، خدمت آقای دکتر بنده پسرم ۹سالگی با زمین خوردن چهار دندان جلویی دوتا از پایین دوتا از بالا شکست بعد از عصب کشی هر چهار تا ترمیم شد ولی هرچند وقت میفته الان هم۱۶سال داره که باز امشب یکی از آنها افتاد در صورت امکان راهنماییم کنید لطفا
دکتر محمد رضا سهرابی۱۳۹۸-۰۴-۲۱پاسخ دادن  
سلام خانم عزتی متوجه نشدم در چه موردی راهنمایی می خواهید .
۱۳۹۸-۰۳-۱۲پاسخ دادن  
سلام ۵ واحد از دندان فک بالا رو روکش کردم اما الان راضی نیستم سایز دندونام کوچیک شده؟ آیا میشه کامپوزیت کنم سایز بزرگ تر بشه؟
دکتر محمد رضا سهرابی۱۳۹۸-۰۳-۱۴پاسخ دادن  
سلام بزرگوار امکان کامپوزیت کردن روکش ها وجود ندارد ولی میتوانید با یک بررسی مجدد و علمی و در صورت تایید درمانگر روکش ها را تعویض فرمایید . موفق باشید
زهرا نادعلى۱۳۹۸-۰۲-۲۹پاسخ دادن  
سلام اقى دکتر من خانمى چهل ساله هستم لبخند لثه ای دارم همیشه ازلبخندم متنفر بودم تازه فهمیدم درمان دارد پیش یک پزشک رفتم گفت عضلات لب تو عمل مىکنم خوب میشه بعد یک دکتر دیگه نظر دادند لب شما بلند خوب احتیاج بعمل نیست با لیف لثه انجام میشه حالا من نمىدونم چیکار کنم تو خدا منو راهنمای کنى باسپاس
دکتر محمد رضا سهرابی۱۳۹۸-۰۳-۱۴پاسخ دادن  
سلام زهرا خانم هر دو درمان که گفتید از جمله شیوه های درستی است که برای درمان لبخند لثه ای وجود دارد . البته تشخیص درست برای انتخاب درمان بسیار مهم است . لطفا با نفر سوم هم مشورت کنید . موفق باشید
Negar dd۱۳۹۸-۰۲-۲۷پاسخ دادن  
سلام آقای دکتر من تقریبا دو ساله که ارتودنسی دارم و هنوزم برنداشتمشون دکترم میگن که چند روز دیگه بردارم ولی من حس میکنم اون حالت لبخند قشنگی که میخواستمو ندارم میتونم برای مشاوره پیش شما بیام؟
دکتر محمد رضا سهرابی۱۳۹۸-۰۲-۲۷پاسخ دادن  
سلام بزرگوار در مورد ارتودنسی تون لازمه با همکار گرامی که کار را شروع کردید به پایان ببرید . بعد از پایان درمان ارتو و جهت اصلاح جزییات با کمال میل در خدمت شما هستم . موفق باشید
Zahra mansoori۱۳۹۸-۰۲-۲۱پاسخ دادن  
سلام آقای دکتر، من برا روکش کردن دندان ۵ بالا سمت چپم رفته بودم که توسط پین سوراخ شده بود، و بعد روکش کردن، همون دندون روکش شده خیلی درد میکنه و همون سمت چپ صورتم یه کم ورم کرده خواستم ببینم درد و ورم مربوط به چی هست؟ و برا جراحی لثه که رفته بودم، دکتر بهم گفت که دندونهات روی هم قرار نمیگیره و همچنین فک هام هم روی هم نمیتونم قرار بدم، باید ارتودنسی بشه؟ و تا حالا اصلا اقدام به ارتودنسی نکردم، درد داره ارتودنسی؟ و هزینه و زمان ارتودنسی چقدره؟ بیشتر از ۶ماه هست؟
دکتر محمد رضا سهرابی۱۳۹۸-۰۲-۲۶پاسخ دادن  
سلام بزرگوار شما نیاز به مشاوره حضوری دارید . لطفا یک وقت ویزیت رزرو کنید . موفق باشید
کامران حسنی۱۳۹۸-۰۲-۱۵پاسخ دادن  
من امروز اولین بار بود مطب ایشون میرفتم من خیلی خیلی از دندانپزشکی ترس دارم منش ایشون عالیه آرامش دکتر سهرابی واقعا به شما انرژی مثبت منتقل میکنه ممنون دکتر
Sara۱۳۹۸-۰۲-۰۷پاسخ دادن  
سلام اقای دکتر،من دندونامو کامپوزیت کردم ولی خیلی سفید شده اصلا دوس ندارم،چیکار میتونم بکنم رنگش عوض شه؟؟
دکتر محمد رضا سهرابی۱۳۹۸-۰۲-۰۷پاسخ دادن  
سلام خانم سارا همانطور که در قسمت مشاوره برایتان نوشته ایم ، تغییر رنگ چه سفید تر یا طبیعی تر ممکن نیست و لازم است قبل از درمان به اندازه کافی نسبت به آن بررسی بفرمایید . موفق باشید
پريسا۱۳۹۸-۰۲-۰۷پاسخ دادن  
سلام آقای دکتر،خسته نباشید،من سی سالمه و دوتا دندون جلو فک بتلا کمی نامرتبه،خیلی کم به طوری که خیلی مشخص نیس اما من چون حساس شدم اذیتم میکنه،میخواستم بدونم برای من ارتودنسی بهتره یا کامپوزیت،راستش از انجام هر دو و عواقبی که ممکنه داشته باشه میترسم برای همین میخوام بهترین کارو انجام بدم،ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
دکتر محمد رضا سهرابی۱۳۹۸-۰۲-۰۷پاسخ دادن  
سلام بزرگوار اگر میزان کرادینگ بسیار جزیی است اولویت با ونیر کامپوزیت یک یا دو دندان است . موفق و پایدار باشید
سعید ج۱۳۹۸-۰۲-۰۲پاسخ دادن  
سلام. وقت بخیر. آقای دکتر من یه دندون جلوم رو کامپوزیت کردم. الان یه مدتی هست که لب هام پوسته پوسته میشن مکرر. آیا این مربوط میشه به حساسیت لب ها به کامپوزیت یا که نه. باید برم دکتر پوست؟
دکتر محمد رضا سهرابی۱۳۹۸-۰۲-۰۳پاسخ دادن  
سلام آقا سعید پوسته پوسته شدن لب بی نهایت بعید است که به کامپوزیت مرتبط باشد . کامپوزیت های فعلی با نسج بدن سازگار هستند . بهترین کار مراجعه به یک پزشک عمومی است . موفق باشید
الی۱۳۹۸-۰۱-۲۷پاسخ دادن  
ممنونم از پاسختون اقای دکتر میشه منو عکس از لبخندم بفرستم ببینید کاری میشه انجام داد برای زیبا شدن لبخندم؟
دکتر محمد رضا سهرابی۱۳۹۸-۰۱-۲۷پاسخ دادن  
سلام بزرگوار تشخیص از روی عکس کار بسیار بعیدی است . بهتر است حضورا مراجعه کنید . موفق باشید
الی۱۳۹۸-۰۱-۱۷پاسخ دادن  
سلام وقتتون بخیر. اقای دکتر من میخاستم دندنام و کمی تراش بدم که صاف بشن و اینکه دندون نیشم کمی کوتاه نر بشن چون احساس میکنم لبخندم و بد میکنه بلندی این دندون ایا امکانش هست و اینکه اینکار باعث آسیب به دندون نمیشه؟
دکتر محمد رضا سهرابی۱۳۹۸-۰۱-۲۵پاسخ دادن  
سلام خانم الی یکی از خواست های مکرر ، از طرف کسانی که به خدمات طراحی لبخند علاقمند هستند ، کوتاه شدن کانین ها است . دوست گرامی ، زیبایی در لبخند یک مجموعه از عوامل مختلف است که یکی از آن ها تفاوت در ارتفاع دندان ها و شکل نحوه تماس آن ها با همدیگر است . البته فرم های متفاوتی از شکل کانین وجود دارد که ممکن است سلیقه شما را تامین کند ولی قطعا صاف نیستند . موفق باشید
نگار۱۳۹۸-۰۱-۱۰پاسخ دادن  
سلام خسته نباشید میخواستم بدونم دندانهایی که قبلا روکش گذاشته شده میشه کامپوزیت کرد
دکتر محمد رضا سهرابی۱۳۹۸-۰۱-۱۲پاسخ دادن  
سلام بزرگوار در شرایط بسیار خاص و نادری این کار صورت می گیرد . البته در تک دندان و با شرایط بسیار ایده آل خطوط تراش . موفق و پایدار باشید
زهرا بهرامى۱۳۹۷-۱۲-۲۹پاسخ دادن  
سلام اقاى دکتر بنده یه سوالى ازتون دارم مامان من دو ماه پیش درمان رو پیش یه متخصص پروتز شروع کرد و روزی که رفتیم برای مشاور دندون مامانم دکتر بهمون کفت نگران نباشیدد به من اعتماد کنید و کار مادرتون باید پیش یه متخصص انجام جوری رفتار کرد که ما اعتماد کردم ۶واحد دندون مامان من رو بریج کرد و ده واحد روکش کفت انجام میدم که فاصله ى بین دندون پر بشه و کفت خط بین دو دندون جلو وسط نیس اینو میارم وسط و ده واحد دندون به طرف تقسیم میکنم بعد از دو ماه رفتن و اومدن و پنج بار واسه قالب گیری رفتیم اومدیم روز اخر اسفند رفتیم هیجی کار رو نتونسته بود انجام بده فقط چهار واحد از ۶واحد جدا بود اونو با چسب دائم نصب کرد اما ما راضی نیستم و عیدمون رو خراب کرده و نگرانیمون از اینه که این چهار واحد نصب شده قابل تعویض هست؟ و به نظر شما باید ما چیکار کنیم؟ چون روز اخر کفت مشکل از لثه هستش باید لثه جراحی بشه بعد در صورتی که ایشون میتونستن روز اول شرایط درمان مامان رو بگن ن روز اخر و ما همه هزینه ها رو پرداخت کردیم سوال من اینه که ما باید چیکار کنیم ما چیکار کنیم با این دکتو نا لایق
دکتر محمد رضا سهرابی۱۳۹۸-۰۱-۰۱پاسخ دادن  
سلام زهرا خانم میتونم درک کنم که احساس خوبی ندارید . و اصلا قصد ندارم به صورت نابجا از همکارم دفاع کنم . و البته بهتون حق میدم که انتطارتون این بوده که در شرایط شروع سال باید نتیجه زحمات رفت و آمدها و هزینه ای که پرداخت کردید را به صورت عالی و ایده آلی دریافت می کردید . اطمینان دارم همکاری که کارتون را انجام دادن ، و موفق به تحویل کارتون نشدند به شدت ناراحت از دست رفتن اعتبار و اعتمادشون پیش شما هستند . متاسفانه این اتفاقات در اسفند ماه پیش میاد و هر چند بسیار نادر است ولی باعث رنجش مراجعین میشه . به نظرم چاره ای نیست تا پایان تعطیلات صبر کنید و اطمینان داشته باشید که همکار من برای باز یافتن اعتبار و اعتمادش نزد شما به صورت ویژه ای تلاش خواهد کرد . موفق و پایدار باشید
حقیقی۱۳۹۷-۱۲-۲۲پاسخ دادن  
سلام اقاب دکتر من هشت ماه پیش برای چکاب دندان هام رفتم نزد پزشک و عکس opg و بایت وینگ گرفتم و دو دکتر دیدن و گفتن دنداهام سالمن چند روز پیش برای چکاپ مجدد رفتم‌دکتر ده تا دندان خراب برام لیست کرد و من متعجب که چرا در مدت هشت ماه اینقدر خراب شده خلاصه هم ون جلسه ۶۰۰ هزار تومن از من گرفتند و دوتا دندان و پر کردن ولی من شک داشتم و وقتی عکس و به کس دیگه ایی نشون دادم گفتن دندان سالم بود و اونی هم که پر شده رو عوض کرده مشکلی نداشته الان واقعا نمیدونم وقتم و کنسل کردم و دیگه برای دندانهای باقی مانده نرفتم میخواستم ببینم میشه عکس و براتون بفرست و نظر شما رو بدونم که ایا واقعا ترمیم لازم داشته یا نه واقعا ناراحتم
دکتر محمد رضا سهرابی۱۳۹۷-۱۲-۲۳پاسخ دادن  
سلام بزرگوار سوال شما در بخش غیر مرتبط است . لطفا آن را در بخش ترمیم ارسال کنید . موفق باشید
سپیده تیموری۱۳۹۷-۰۷-۲۱پاسخ دادن  
سلام جناب آقای دکتر وقت بخیر سئوالی داشتم از حضورتان. بنده دو عدد دندان شیری در فک بالا دارم که دندان های نیش هستند. یکی از آنها را ریشه دائم ندارد و دیگری ریشه دائم بصورت کج تو فکی می باشد. که این دندان را عصب کشی و روکش زیرکونیا شده است. تمایل دارم فک بالا دندان ها را اصلاح طرح لبخند انجام بدم. با پزشک مشورت کردم ایشان نظرشان این بود که کامپوزیت ونیر انجام ندهم . کل دندان های فک بالا عصب کشی شود و روکش زیرکونیا گذاشته شود. چون کامپوزیت تغییر رنگ می دهد و لمینیت هم مراقبت سختی به همراه دارد. با توجه به اینکه دندانهای من سالم هستند و من تمایل زیادی به عصب کشی ندارم. خواهشمند است اینجانب را راهنمایی بفرمائید. کدام روش بهتر می باشد که هم دندان ها تغییر رنگ ندهند و هم استحکام و زیبایی بهمراه داشته باشد. با سپاس از شما
دکتر محمد رضا سهرابی۱۳۹۷-۰۷-۲۲پاسخ دادن  
سلام بزرگوار به هیچ عنوان موافق نیستم که دندانی تراش غیر ضروری بخورد . بسیار بسیار تاکید میکنم تا حد امکان در مورد طرح درمان های پیشنهادی با وسواس فکر کنید . اگر لازم است عکس دندان را ارسال فرمایید . موفق باشید
شقایق۱۳۹۷-۰۵-۲۲پاسخ دادن  
لطفا ادرس هم بزارین تو سایت
دکتر محمد رضا سهرابی۱۳۹۷-۰۵-۲۵پاسخ دادن  
سلام بززگوار در صفحه اصلی سایت و در منوی بالای سایت و در قسمت تماس با آدرس و تلفن مطب ثبت شده موفق باشید
ماهرخ لسانی گویا۱۳۹۷-۰۵-۱۴پاسخ دادن  
سلام جناب دکتر من برای لمینیت کامپوزیت دندونهام میخوام رنگ سوپر بلیچ رو انتخاب کنم. خوایتم راهنمایی لفرمائید. کدوم برند از مواد کامپوزیت رنگ سوپر بلیچ رو موجود دارند. بعضی ها میگن برند سوییسی و یه برند خوب ژاپنی فقط سوپر بلیچ داره . میشه راهنماییم کنید اگر رنگ خیلی سفید بخوام در واقع همون سوپر بلیچ کدوم مواد و برند اون رنگ رو دارن؟
دکتر محمد رضا سهرابی۱۳۹۷-۰۵-۱۸پاسخ دادن  
سلام خانم ماهرخ رنگ های سوپر بلیچ بسیار متنوع است و تعداد برندهای که رنگ های سفید هالیوودی دارند خیلی زیاد است . در همین سایت بیش از ده برند از کشورهای مختلف میتونید ببینید موفق باشید
دکتر محمد رضا سهرابی۱۳۹۷-۰۵-۱۸پاسخ دادن  
سلام بزرگوار تعداد برندهای که رنگ سوپر بلیچ دارند بسیار متنوع و زیاد شده است و به هیچ عنوان در حد چند برند نیست در همین سایت نمونه های بیش تر از ده برند را ببینید موفق باشید
فرناز الماسى۱۳۹۷-۰۵-۰۹پاسخ دادن  
قیمت هر دندان دفرمخ سالم بدون ارتوزنسى با ونیر کامپوزیت
امیر فقیه۱۳۹۷-۰۴-۱۴پاسخ دادن  
سلام جناب دکتر برای کسانی که هنگام خندیدن دندان های بالایی خوب دیدیه نمیشوند یا پشت لب بزرگی دارند پیشهادی دارید؟
دکتر محمد رضا سهرابی۱۳۹۷-۰۴-۲۰پاسخ دادن  
سلام بزرگوار مواردی که فرمودید بسیار کلی است برای پاسخ به این سوال نیاز به آنالیز صورت و اجزا ان داریم در صورت امکان به مطب مراجعه فرمایید
مهسا قلی زاده۱۳۹۷-۰۳-۰۵پاسخ دادن  
باسلام دکتر من حدودا ۱۰روز پیش دندون هام رو کامپوزیت کردم و حدودا بعد ۷ ساعت کارم تمام ششد قرار شد ۲ روز بعد برای پالیش نهایی به مطب مراجعه کنم متاسفانه ۱ روز بعد از انجام کامپوزیت یکی از دندون ام بصورت قالبی در اومد سالم سالم یکیش از بغل شکست فداش به مطب مراجعه کردم دوباره دندونم رو برام گزاشت و پالیش کرد ولی بعد از پالیش همچنان دور دندونام زرد بود و این که دندون کامل یکدست نبود وقتی اعتراض کردم گفتن که اگر بخوان یکدست کنن باید خیلی مواد بزارن و قیافم بد میشه خلاصه همونطوری اومدم منزل قرار شد ۱۳ روز دیگه برای ترمیم نهایی برم که بعد ۶ روز دوباره یکی از دندونام قالب سالم سالم افتاد میشه راهنمایی کنین من چیکار کنم الان؟؟اشکال از کجاست؟؟ایا بعد ترمیم نهایی ضمانتی وجود داره یا نه؟؟
دکتر محمد رضا سهرابی۱۳۹۷-۰۳-۰۷پاسخ دادن  
سلام خانم مهسا جدا شدن قالبی ونیر های کامپوزیتی بصورت بسیار نادر اتفاق می افتد و من شخصا مدت هاست حتی از همکاران و سایر مراجعین هم این موضوع را نشنیده بودم . و البته دلایل احتمالی علمی دارد که یک بحث تخصصی است و توضیح آن برای شما که در این رشته اطلاعات بیسیک ندارید ، امکان پذیر نیست . به نظرم زمان ی که نوبت گرفته اید به دندانپزشکنون این موارد را اطلاع دهید و بعد از تعویض این کامپوزیت های جدا شده نسبت به رعایت خوب بهداشتتون برای حفظ زیبایی و درخشندگی کارتون اهتمام مناسب را فراموش نکنید . موفق و پایدار باشید .
مهدی شیری۱۳۹۷-۰۲-۲۳پاسخ دادن  
سلام اقای دکتر سهرابی بنده در مورد دو مورد سوالی دارم. اولا دندانهای لترال فک بالای من با دنداهای سانترال و بغلیش کمی فاصله دارد و نیاز به دیاستم هست و دوم اینکه موقع لبخند زدن خرگوشی نمیتوانم بگویم ولی شاید گرازی بهتر باشد چون دندانهای سانترال بلندتر و عریض تر و برجسته تر از لترالها هستند. بهترین درمان برای طرح اصلاح لبخند برای بنده چیست؟ ولی در مورد قرینه یا عدم خط فرضی لبخندم چیزی نمیدانم فقط میتوانم در صورت صلاحدید یک عکس از لبخندم با دهان باز توی تلگرام براتون بفرستم و شما لطفا اعلام نظر کنید
دکتر محمد رضا سهرابی۱۳۹۷-۰۲-۲۳پاسخ دادن  
سلام مهدی عزیز بهترین کار اینه که شما را از نزدیک معاینه کنم ولی اگر برات سخته میتونی از راه تلگرام یک عکس واضح برام ارسال کنید تا بررسی کنم به امید دیدار و موفق باشید
مهديه محمدبيك۱۳۹۶-۱۲-۱۱پاسخ دادن  
سلام من دندانهای فم بالم روکش هست و الان میخوام روکش تعویض کنم و دندانهای پایین لمینت کنم اما با مشاوره که انجام دادم میگن باید حتما پایین هم روکش شود چون همرنگ در نمیاد
دکتر محمد رضا سهرابی۱۳۹۶-۱۲-۱۲پاسخ دادن  
سلام بزرگوار ضمن این که ممکن است طرح درمان هر فردی یک استثنا باشد ، ولی به طور کلی چون لمینیت و روکش هر دو از جنس سرامیک است و امکان همسان سازی آن ها وجود دارد ، به نظر من هم بهتره فک پایین روکش نشود و حداکثر لامینیت شود . پایدار باشید

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .