ایمپلنت و کاشت دندان _ دکتر سهرابی دندانپزشک زیبایی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

ایمپلنت و کاشت دندان

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 5 - "ایمپلنت و کاشت دندان" by , written on ۱۳۹۳-۱۲-۰۳

ایمپلنت و کاشت دندان : کاشت دندان یا ایمپلنت (Implant) بهترین انتخاب برای جایگزینی دندان های از دست رفته است . شاید برای بسیاری از ما حتی تصور عارضه ای به نام بی دندانی سخت باشد . متاسفانه به دلایل زیادی این احتمال وجود دارد که یک یا چند دندان خود را از دست بدهیم . تاچند دهه پیش اگر چنین اتفاقی می افتاد هیچ راهی غیر استفاده از دندان های مصنوعی با آن ظاهر خاصشان نبود . خوشبختانه هم اکنون قراردادن ایمپلنت ها در فک ساده است و ناراحتی خاصی را به دنبال ندارد و تا پایان عمر می تواند نقش دندان واقعی را ایفا نماید . گزارش درمان ایمپلنت : آقای مراجعه کننده با سابقه کشیدن دندان ها در زمان طولانی و تحلیل استخوان مندیبل( فک پایین ) و ماگزیلا ( فک بالا ) مراجعه نمودند تا ایمپلنت و کاشت دندان روی دندان های خود اجرا کنند.. در یک جسله تعداد ۴ عدد ایمپلنت داخل استخوان جا گذاری گردید و در نواحی لازم پودر استخوان اضافه و در فاصله شش ماهه مابقی فیکسچر ها (ایمپلنت یو اس اینتل آمریکا) جایگزین شد. انتخاب لابراتوار خوب و هنرمند در نهایت زیبایی و کارامدی پروتز ها را به اوج رساند .

ایمپلنت و کاشت دندان
تاریخ مراجعه :1392/08/14
شماره پرونده : 3774
لطفا امتیاز دهید 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز
Loading...

ایمپلنت و کاشت دندان :

کاشت دندان یا ایمپلنت (Implant) بهترین انتخاب برای جایگزینی دندان های از دست رفته است . شاید برای بسیاری از ما حتی تصور عارضه ای به نام بی دندانی سخت باشد . متاسفانه به دلایل زیادی این احتمال وجود دارد که یک یا چند دندان خود را از دست بدهیم . تاچند دهه پیش اگر چنین اتفاقی می افتاد هیچ راهی غیر استفاده از دندان های مصنوعی با آن ظاهر خاصشان نبود . خوشبختانه هم اکنون قراردادن ایمپلنت ها در فک ساده است و ناراحتی خاصی را به دنبال ندارد و تا پایان عمر می تواند نقش دندان واقعی را ایفا نماید .

گزارش درمان ایمپلنت :

آقای مراجعه کننده با سابقه کشیدن دندان ها در زمان طولانی و تحلیل استخوان مندیبل( فک پایین ) و ماگزیلا ( فک بالا ) مراجعه نمودند تا ایمپلنت و کاشت دندان روی دندان های خود اجرا کنند.. در یک جسله تعداد ۴ عدد ایمپلنت داخل استخوان جا گذاری گردید و در نواحی لازم پودر استخوان اضافه و در فاصله شش ماهه مابقی فیکسچر ها (ایمپلنت یو اس اینتل آمریکا) جایگزین شد. انتخاب لابراتوار خوب و هنرمند در نهایت زیبایی و کارامدی پروتز ها را به اوج رساند .

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ایمپلنت

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آمریکا

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .