بستن دیاستم به همراه ونیر کامپوزیت

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

بستن دیاستم به همراه ونیر کامپوزیت

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "بستن دیاستم به همراه ونیر کامپوزیت" by , written on ۱۳۹۴-۰۹-۰۴

بستن دیاستم به همراه ونیر کامپوزیت: مراجعه کننده از هموطنان مقیم کانادا میباشد که جهت بستن دیاستم و اصلاح خط لبخند و اصلاح فاصله دندانی به مرکز دندانپزشکی پرستیژ مراجعه نمودند . جهت درمان ایشان از کامپوزیت های با نمای سرامیک استفاده شده و با بلیچینگ انجام شده در فک پایین نزدیکی قابل قبولی در رنگ دو فک صورت گرفته است . به ایشان توضیح داده شد که بلیچینگ درمان ماندگاری در کنار ونیر های هالیوودی نیست و اختلاف رنگ با بازگشت نسبی رنگ دندان مشهود خواهد شد . بستن دیاستم به همراه ونیر کامپوزیت از روش استاد علی یزدانی برای ایشان منظور گردید . لامینت (ونیر) پوسته‌های بسیار باریکی از سرامیک (پرسلن) یا مواد رزین کامپوزیت است که روی دندان قرار داده می‌شود. این عمل با بی‌حسی موضعی بسیار جزیی یا حتی بدون بی‌حسی انجام می‌شود و انتخابی ایده‌آل برای زیبا ساختن دندان‌های پیشین محسوب می‌شود. از لامینت دندان برای پوشاندن تغییر رنگ دندان استفاده می‌شود تا دندان‌ها دوباره سفید و طرح لبخند زیبا شود.

بستن دیاستم به همراه ونیر کامپوزیت
تاریخ مراجعه :94/08/01
شماره پرونده : 1010
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

بستن دیاستم به همراه ونیر کامپوزیت:

مراجعه کننده از هموطنان مقیم کانادا میباشد که جهت بستن دیاستم و اصلاح خط لبخند و اصلاح فاصله دندانی به مرکز دندانپزشکی پرستیژ مراجعه نمودند . جهت درمان ایشان از کامپوزیت های با نمای سرامیک استفاده شده و با بلیچینگ انجام شده در فک پایین نزدیکی قابل قبولی در رنگ دو فک صورت گرفته است . به ایشان توضیح داده شد که بلیچینگ درمان ماندگاری در کنار ونیر های هالیوودی نیست و اختلاف رنگ با بازگشت نسبی رنگ دندان مشهود خواهد شد . بستن دیاستم به همراه ونیر کامپوزیت از روش استاد علی یزدانی برای ایشان منظور گردید .
لامینت (ونیر) پوسته‌های بسیار باریکی از سرامیک (پرسلن) یا مواد رزین کامپوزیت است که روی دندان قرار داده می‌شود. این عمل با بی‌حسی موضعی بسیار جزیی یا حتی بدون بی‌حسی انجام می‌شود و انتخابی ایده‌آل برای زیبا ساختن دندان‌های پیشین محسوب می‌شود. از لامینت دندان برای پوشاندن تغییر رنگ دندان استفاده می‌شود تا دندان‌ها دوباره سفید و طرح لبخند زیبا شود.

بازگشت به گالریبازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: فاصله های دندانی ونیر کامپوزیت

رنگ: B XL ایویکولار

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آمریکا

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .