بستن فاصله بین دندان ها - دکتر سهرابی دندانپزشک زیبایی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

بستن فاصله بین دندان ها با کامپوزیت ها

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "بستن فاصله بین دندان ها با کامپوزیت ها" by , written on ۱۳۹۵-۰۸-۰۲

بستن فاصله بین دندان : مراجعه کننده خانمی بودند که از طریق سایت با مجموعه ما آشنا شدند و تمایل به بستن فاصله بین دندان  ها بدون تراش و تغییر در رنگ دندان ها بدون آسیب به ساختار دندان و با ثبات طولانی داشتند . پس از مراجعه و تعیین رنگ اولیه و با توجه به اعتماد خوبی که در ایشان ایجاد شده بود ، درمان موفقی را تجربه نمودند. عکسی که بعنوان قبل از کار میبینید بعد از یک جلسه جرمگیری و کروتاژ لثه میباشد. تلاش ناموفق و یا شاید هم خیلی قدیمی همکار محترم دیگری در نواحی زیر لثه ای دچار تغییرات نامطلوب زیادی گشته بود.استاد دکتر علی یزدانی در کنگره ترمیمی و زیبایی مهر ماه 92 بعنوان نمونه کارهای موفق دانش آموختگانش این کار را به همکاران شرکت کننده در کنگره ارائه نمودند. کامل شده این فتو گرافی در قسمت ونیر ها تکرار شده است.

بستن فاصله بین دندان ها با کامپوزیت ها
تاریخ مراجعه :1392/08/04
شماره پرونده : 6365
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

بستن فاصله بین دندان :

مراجعه کننده خانمی بودند که از طریق سایت با مجموعه ما آشنا شدند و تمایل به بستن فاصله بین دندان  ها بدون تراش و تغییر در رنگ دندان ها بدون آسیب به ساختار دندان و با ثبات طولانی داشتند . پس از مراجعه و تعیین رنگ اولیه و با توجه به اعتماد خوبی که در ایشان ایجاد شده بود ، درمان موفقی را تجربه نمودند. عکسی که بعنوان قبل از کار میبینید بعد از یک جلسه جرمگیری و کروتاژ لثه میباشد. تلاش ناموفق و یا شاید هم خیلی قدیمی همکار محترم دیگری در نواحی زیر لثه ای دچار تغییرات نامطلوب زیادی گشته بود.استاد دکتر علی یزدانی در کنگره ترمیمی و زیبایی مهر ماه 92 بعنوان نمونه کارهای موفق دانش آموختگانش این کار را به همکاران شرکت کننده در کنگره ارائه نمودند.

کامل شده این فتو گرافی در قسمت ونیر ها تکرار شده است.

بازگشت به گالریبازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: فاصله های دندانی ونیر کامپوزیت

رنگ: B1 بیزیکو

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آلمان

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .