بستن فاصله بین دندان ها با کامپوزیت

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

بستن فاصله بین دندان ها با کامپوزیت

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "بستن فاصله بین دندان ها با کامپوزیت" by , written on ۱۳۹۳-۱۲-۰۳

بستن فاصله بین دندان ها با کامپوزیت: دیاستم به بستن فاصله بین دندان ها با کامپوزیت اطلاق میگردد و  یک اصلاح دندانپزشکی است و زمانی از آن استفاده میشود که بین دو دندان فاصله ای غیر طبیعی وجود داشته باشد . در گزارشی که مشاهده می کنید دختر خانم بسیار جوان که فرزند یکی از همکاران متخصص بودند جهت درمان ونیر کامپوزیت کلیه دندان ها مراجعه نمودند . بعد از مشاوره منطقی با ایشان و یک تست موقتی ده دقیقه ای نوجوان عزیز قانع شد که با بستن دیاستم بین دندان ها میتواند خواسته خود مبنی بر یک لبخند جذاب را تا حدود زیاذی تامین کند . کامپوزیت بکار رفته در این درمان اولترادنت آمریکا و تکنیک بکار گرفته شده در این درمانemamgholipour hands free technical میباشد.

بستن فاصله بین دندان ها با کامپوزیت
تاریخ مراجعه :1393/01/31
شماره پرونده : 16416
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

بستن فاصله بین دندان ها با کامپوزیت:

دیاستم به بستن فاصله بین دندان ها با کامپوزیت اطلاق میگردد و  یک اصلاح دندانپزشکی است و زمانی از آن استفاده میشود که بین دو دندان فاصله ای غیر طبیعی وجود داشته باشد . در گزارشی که مشاهده می کنید دختر خانم بسیار جوان که فرزند یکی از همکاران متخصص بودند جهت درمان ونیر کامپوزیت کلیه دندان ها مراجعه نمودند . بعد از مشاوره منطقی با ایشان و یک تست موقتی ده دقیقه ای نوجوان عزیز قانع شد که با بستن دیاستم بین دندان ها میتواند خواسته خود مبنی بر یک لبخند جذاب را تا حدود زیاذی تامین کند . کامپوزیت بکار رفته در این درمان اولترادنت آمریکا و تکنیک بکار گرفته شده در این درمانemamgholipour hands free technical میباشد.

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: فاصله های دندانی

رنگ: ترکیبی

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آمریکا

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .