بستن فاصله های دندانی - دکتر سهرابی دندانپزشک زیبایی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

بستن فاصله های دندانی

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "بستن فاصله های دندانی" by , written on ۱۳۹۳-۱۲-۰۳

دیاستم ، بستن فاصله های دندانی : خانم جوانی حدود 30 ساله جهت بستن فاصله دندان های فک پایین مراجعه نمودند . در هنگام خندیدن هیچکدام از دندان های فک پایین دیده نمی شد ولی در هنگام صحبت کردن فاصله دندان های فک پایین مشهود بود . خوشبختانه ایشان بسیار موافق نظر اینجانب برای اعمال کمترین تغییرات ممکن در شرایط دندان ها بود و در یک جلسه کامل بعد الظهر فاصله دندان های سمت راست تا حدود زیادی بسته شد. جهت جلوگیری از غیر طبیعی شدن اندازه و شکل دندانها فاصله کمی میان دندانها باقی گذاشته شد. در بازسازی رنگ دندان ها به موارد ذیل با دقت کافی توجه شد. 1. لبه دندان سانترال (سمت راست عکس) دارای نمای شیشه ای بود که در بستن فاصله این نمای شیشه ای بازسازی شد. 2. بدنه دندان در سه قسمت نزدیک لثه و میانه و لبه دارای کاهش تدریجی رنگ بود که در هنگام بازسازی رعایت شد 3.دندان بدون کوچکترین تراشی در سطح مینا مورد درمان قرار گرفت که قدرت بالای ونیر کامپوزیت ها در این گونه درمان ها نشان میدهد. با لمینیت پرسلن ما نیاز به تراش و البته زمان بشتری داشتیم. در درمان این دیاستم از روش ابداعی استاد دکتر علی یزدانی استفاده شده است.

بستن فاصله های دندانی
تاریخ مراجعه :1392/09/10
شماره پرونده : 6409
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

دیاستم ، بستن فاصله های دندانی :

خانم جوانی حدود 30 ساله جهت بستن فاصله دندان های فک پایین مراجعه نمودند . در هنگام خندیدن هیچکدام از دندان های فک پایین دیده نمی شد ولی در هنگام صحبت کردن فاصله دندان های فک پایین مشهود بود . خوشبختانه ایشان بسیار موافق نظر اینجانب برای اعمال کمترین تغییرات ممکن در شرایط دندان ها بود و در یک جلسه کامل بعد الظهر فاصله دندان های سمت راست تا حدود زیادی بسته شد. جهت جلوگیری از غیر طبیعی شدن اندازه و شکل دندانها فاصله کمی میان دندانها باقی گذاشته شد. در بازسازی رنگ دندان ها به موارد ذیل با دقت کافی توجه شد. 1. لبه دندان سانترال (سمت راست عکس) دارای نمای شیشه ای بود که در بستن فاصله این نمای شیشه ای بازسازی شد. 2. بدنه دندان در سه قسمت نزدیک لثه و میانه و لبه دارای کاهش تدریجی رنگ بود که در هنگام بازسازی رعایت شد 3.دندان بدون کوچکترین تراشی در سطح مینا مورد درمان قرار گرفت که قدرت بالای ونیر کامپوزیت ها در این گونه درمان ها نشان میدهد. با لمینیت پرسلن ما نیاز به تراش و البته زمان بشتری داشتیم.

در درمان این دیاستم از روش ابداعی استاد دکتر علی یزدانی استفاده شده است.

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: فاصله های دندانی

رنگ: A2 الترادنت

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آمریکا

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .