بلیچینگ رنگ دندان - دکتر سهرابی دندانپزشک زیبایی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

بلیچینگ رنگ دندان

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 5 - "بلیچینگ رنگ دندان" by , written on ۱۳۹۵-۰۶-۲۴

بلیچینگ رنگ دندان : رنگ دندان ها بعلت افزایش سن تغییر نموده بود و درمان بلیچینگ رنگ دندان با دستگاه ال ای دی طراحی شده توسط دکتر سهرابی انجام شده از ژلهای بلیچینگ  FGM برزیل برای شروع درمان استفاده شد و برای تثبیت رنگ از روش بلیچینگ خانگی با فرمول اختصاصی استفاده شده است . به طور کلی به دو روش می‌توان دندان‌ها را سفید‌تر کرد: یک راه افزودن یک لایه خارجی به سطح دندان است. این لایه می‌تواند ماده ترمیمی کامپوزیت باشد یا یک لایه چینی که به آن «لامینیت» می‌گوییم. این روش سفید کردن مانند چسباندن ناخن مصنوعی روی ناخن‌های طبیعی است. بر حسب مورد ممکن است نیازی به تراشیدن دندان نباشد. در روش دیگر سفید کردن، که به آن «بلیچینگ» می‌گوییم، چیزی به ساختار دندان اضافه نمی‌شود و طی آن به دنبال یک واکنش شیمیایی، مولکول‌های رنگ نسوج دندانی، دستخوش تجزیه می‌شوند. در واقع این روش مانند استفاده از وایتکس است و می‌توان آن را سفید کردن شیمیایی نامید. بلیچینگ : بلیچینگ به دو روش کلی داخل مطب و در خانه انجام می‌شود . در نوع داخل مطب معمولا از غلظت‌های بالای ماده سفید کننده استفاده می‌شود که همین امر لزوم ایزولاسیون مناسب و محافظت از نسوج نرم دهانی و صورتی را به دنبال دارد. این ماده سوزاننده است و می‌تواند باعث آسیب این نسوج شود. روش داخل مطب به طور معمول در یک جلسه تاثیر عمده خود را می‌گذارد.

بلیچینگ رنگ دندان
تاریخ مراجعه :1392/05/14
لطفا امتیاز دهید 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز
Loading...

بلیچینگ رنگ دندان :

رنگ دندان ها بعلت افزایش سن تغییر نموده بود و درمان بلیچینگ رنگ دندان با دستگاه ال ای دی طراحی شده توسط دکتر سهرابی انجام شده از ژلهای بلیچینگ  FGM برزیل برای شروع درمان استفاده شد و برای تثبیت رنگ از روش بلیچینگ خانگی با فرمول اختصاصی استفاده شده است .

به طور کلی به دو روش می‌توان دندان‌ها را سفید‌تر کرد:
یک راه افزودن یک لایه خارجی به سطح دندان است. این لایه می‌تواند ماده ترمیمی کامپوزیت باشد یا یک لایه چینی که به آن «لامینیت» می‌گوییم. این روش سفید کردن مانند چسباندن ناخن مصنوعی روی ناخن‌های طبیعی است. بر حسب مورد ممکن است نیازی به تراشیدن دندان نباشد.
در روش دیگر سفید کردن، که به آن «بلیچینگ» می‌گوییم، چیزی به ساختار دندان اضافه نمی‌شود و طی آن به دنبال یک واکنش شیمیایی، مولکول‌های رنگ نسوج دندانی، دستخوش تجزیه می‌شوند. در واقع این روش مانند استفاده از وایتکس است و می‌توان آن را سفید کردن شیمیایی نامید.

بلیچینگ :

بلیچینگ به دو روش کلی داخل مطب و در خانه انجام می‌شود .
در نوع داخل مطب معمولا از غلظت‌های بالای ماده سفید کننده استفاده می‌شود که همین امر لزوم ایزولاسیون مناسب و محافظت از نسوج نرم دهانی و صورتی را به دنبال دارد. این ماده سوزاننده است و می‌تواند باعث آسیب این نسوج شود. روش داخل مطب به طور معمول در یک جلسه تاثیر عمده خود را می‌گذارد.

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: بلیچینگ

دیدگاه (2)
سحر محدثی۱۳۹۷-۰۲-۲۶پاسخ دادن  
سلام دکتر یک کار پسندیده انجام میدادن که هر فرد سیگاری بعد از یک ماه ترک سیگار از لطف دکتر بهره مند میشد و میتونست به طور رایگان دندانهاشو بلیچینگ کنه ،هنوز این کار انجام میشه یا خیر؟
دکتر محمد رضا سهرابی۱۳۹۷-۰۲-۲۶پاسخ دادن  
سلام بزرگوار این قرار هنوزم وجود دارد و البته یک ماه نیست و بعد از شش ماه ترک کامل سیگار است امیدوارم به زودی شما را ببینیم موفق باشید

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .