بلیچینگ مطبی - دکتر سهرابی دندانپزشک زیبایی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

بلیچینگ مطبی

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "بلیچینگ مطبی" by , written on ۱۳۹۳-۱۲-۰۳

بلیچینگ مطبی : در گزارش این درمان یک پرزنت بلیچینگ مطبی را مشاهده می کنید .رنگ دندان ها بعلت افزایش سن تغییر نموده بود . بلیچینگ دندان ها با دستگاه ال ای دی طراحی شده توسط دکتر سهرابی انجام شده است . از ژلهای بلیچینگ FGMبرزیل برای شروع درمان استفاده شد و برای تثبیت رنگ از روش بلیچینگ خانگی با فرمول اختصاصی استفاده شده است. داشتن دندان های سپید از دیر باز یکی از دغدغه های بشر بوده است و انسان در طول سالیان دراز از مواد و روش های عجیبی برای سفید کردن دندان ها بهره برده است. اوره ی موجود در ادرار، اسید نیتریک، مخلوط پراکسید و اتر و مواد مختلف دیگری مورد امتحان قرار گرفته اند. از ابتدای قرن بیستم پراکسید هیدروژن و کاربامید پراکسید به این منظور مورد استفاده قرار می گیرند. امروزه و به خصوص با استفاده از روش های مدرن و توانایی های روبه رشد مواد دندانی ، سفیدکردن دندان ها به یک عمل بسیار ساده و کوتاه تبدیل شده است. حتی افرادی که دندان های حساس دارند و در گذشته عمل سفید کردن دندان ها با درد و ناراحتی (هرچند کوتاه مدت) برای آنها به انجام می رسید اکنون می توانند به راحتی و بدون کوچکترین درد از این درمان زیبایی بهره ببرند. بیماران کلینیک ما با وجود پرهزینه تر بودن، به علت زمان کوتاه درمان و عدم نیاز به درمان کمکی طولانی مدت در منزل و عدم حساس شدن دندان ها بلیچینگ با لیزر را به درمان سنتی سفید کردن دندان ها ترجیح می دهند.

بلیچینگ مطبی
تاریخ مراجعه :1392/05/14
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

بلیچینگ مطبی :

در گزارش این درمان یک پرزنت بلیچینگ مطبی را مشاهده می کنید .رنگ دندان ها بعلت افزایش سن تغییر نموده بود . بلیچینگ دندان ها با دستگاه ال ای دی طراحی شده توسط دکتر سهرابی انجام شده است . از ژلهای بلیچینگ FGMبرزیل برای شروع درمان استفاده شد و برای تثبیت رنگ از روش بلیچینگ خانگی با فرمول اختصاصی استفاده شده است.

داشتن دندان های سپید از دیر باز یکی از دغدغه های بشر بوده است و انسان در طول سالیان دراز از مواد و روش های عجیبی برای سفید کردن دندان ها بهره برده است. اوره ی موجود در ادرار، اسید نیتریک، مخلوط پراکسید و اتر و مواد مختلف دیگری مورد امتحان قرار گرفته اند. از ابتدای قرن بیستم پراکسید هیدروژن و کاربامید پراکسید به این منظور مورد استفاده قرار می گیرند.

امروزه و به خصوص با استفاده از روش های مدرن و توانایی های روبه رشد مواد دندانی ، سفیدکردن دندان ها به یک عمل بسیار ساده و کوتاه تبدیل شده است. حتی افرادی که دندان های حساس دارند و در گذشته عمل سفید کردن دندان ها با درد و ناراحتی (هرچند کوتاه مدت) برای آنها به انجام می رسید اکنون می توانند به راحتی و بدون کوچکترین درد از این درمان زیبایی بهره ببرند. بیماران کلینیک ما با وجود پرهزینه تر بودن، به علت زمان کوتاه درمان و عدم نیاز به درمان کمکی طولانی مدت در منزل و عدم حساس شدن دندان ها بلیچینگ با لیزر را به درمان سنتی سفید کردن دندان ها ترجیح می دهند.

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: بلیچینگ

دیدگاه (2)
ماریا.م۱۳۹۷-۱۰-۰۵پاسخ دادن  
با سلام و سپاس از توضیحاته مفیدتون .من خانمی۳۷ساله هستم به دلیل مصرف سیگار رنگ دندانهام کلا کدر و زرد شده .منتها من فک بالامو ده سالی هست که فاصله بین دندانهامو با کامپوزیت بسته ام ایا با وجود کامپوزیت میتونم بلچینگ کنم ؟ در صورت نتوانستن ایا ممکنه فکه بالام که کامپوزیت ترمیمی داره کامپوزیت ونیر کنم و فک پایین که دندانهای خودم هست و بلچینگ کنم .ممنون میشم جوابمو بدید .موفق و موید باشین ماریا.
دکتر محمد رضا سهرابی۱۳۹۷-۱۰-۰۶پاسخ دادن  
سلام خانم ماریا انجام بلیچینگ در کنار کامپوزیت ها منعی ندارد و البته لازم است پس از تغییرات مناسب در رگ دندان ها ،کامپوزیت ها را عوض کنید . در مورد امکان کامپوزیت ونیر فک بالا و بلیچینگ فک پایین هم محدودیتی نخواهید داشت . موفق باشید

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .