ترمیم دندان قدامی با ونیر کامپوزیت - دکتر سهرابی دندانپزشک زیبایی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

ترمیم دندان قدامی با ونیر کامپوزیت

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "ترمیم دندان قدامی با ونیر کامپوزیت" by , written on ۱۳۹۳-۱۲-۰۳

ترمیم دندان قدامی با ونیر کامپوزیت : خانم 30 ساله که بعلت رنگ نامناسب دندان قدامی مراجعه نمودند ، ترمیم دندان قدامی با ونیر کامپوزیت را انتخاب نمودند . با توجه به بررسی کلیشه گرافی و وجود پوسیدگی وسیع و در عین حال وضعیت مناسب و عالی درمان ریشه ، تصمیم به باز کردن دندان گرفته شد. بعد از پرداشتن پوسیدگی باقی مانده دندان را در فتوگرافی مشاهده مینمایید. طرح درمان اصولی استفاده از درمان پست و روکش میباشد که مراجعه کننده با توجه به سابقه قبلی بیلد اب کامپوزیت طرح درمان پیشنهادی را نپذیرفت و اصرار بر بیلدآپ (بازسازی) کامپوزیت نمود. درمان با اخذ رضایت کتبی از بیمار صورت گرفت و در تاریخ نگارش این مطلب حدود 18 ماه از پایان درمان و کنترل دوره ای آن میگذرد و دندان و لثه اطراف بسیار سالم و سر حال میباشند. پینوشت : دندان در اسفند 94 بعلت مشکل ریشه و عدم اقتصادی بودن درمان مجدد ریشه کشیده شد و با ایمپلنت جایگزین شد.

ترمیم دندان قدامی با ونیر کامپوزیت
تاریخ مراجعه :1392/05/12
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

ترمیم دندان قدامی با ونیر کامپوزیت :

خانم 30 ساله که بعلت رنگ نامناسب دندان قدامی مراجعه نمودند ، ترمیم دندان قدامی با ونیر کامپوزیت را انتخاب نمودند . با توجه به بررسی کلیشه گرافی و وجود پوسیدگی وسیع و در عین حال وضعیت مناسب و عالی درمان ریشه ، تصمیم به باز کردن دندان گرفته شد. بعد از پرداشتن پوسیدگی باقی مانده دندان را در فتوگرافی مشاهده مینمایید. طرح درمان اصولی استفاده از درمان پست و روکش میباشد که مراجعه کننده با توجه به سابقه قبلی بیلد اب کامپوزیت طرح درمان پیشنهادی را نپذیرفت و اصرار بر بیلدآپ (بازسازی) کامپوزیت نمود. درمان با اخذ رضایت کتبی از بیمار صورت گرفت و در تاریخ نگارش این مطلب حدود 18 ماه از پایان درمان و کنترل دوره ای آن میگذرد و دندان و لثه اطراف بسیار سالم و سر حال میباشند.

پینوشت : دندان در اسفند 94 بعلت مشکل ریشه و عدم اقتصادی بودن درمان مجدد ریشه کشیده شد و با ایمپلنت جایگزین شد.

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ترمیم دندان قدامی

رنگ: ترکیبی

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آمریکا

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .