ترمیم دندان های قدامی با مواد همرنگ - دکتر سهرابی دندانپزشک زیبایی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

ترمیم دندان های قدامی با مواد همرنگ

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "ترمیم دندان های قدامی با مواد همرنگ" by , written on ۱۳۹۳-۱۲-۰۳

ترمیم دندان های قدامی با مواد همرنگ : مراجعه کننده عزیزمان ترمیم دندان های قدامی با مواد همرنگ را بصورت جزیی و پس از تست موکاپ پذیرفت ولی در مشاوره های قبلی که با سایر عزیزان همکار انجام داده بودند, پیشنهاد تراش دندان ها و لومینیرز یا لامینیت را دریافت نموده بودند . در جلسه مشاوره زیبایی سمت و سوی ذهنی ایشان به سمت ونیر کامپوزیت ها قرار گرفته بود . خوشبختانه با سوالات دقیقی که در جلسات مشاوره پرسیده میشود این نکته مشخص گردید که ایشان از رنگ دندان ها ناراضی نیست و تمایلی به تغییر آن ها ندارد و طرح درمان ساده تر و کم هزینه تری را به ایشان پیشنهاد نمودیم . پیشنهاد نهایی ما ترمیم نواحی ساییده شده و افزایش طول دندان های فک بالا بود که مورد قبول ایشان واقع شد. دندان ها ترمیم گردید و با استفاده از کامپوزیت های شرکت اولترادنت آمریکا یک درمان کاملا منطبق از لحاظ رنگ و لوسترینگ طبیعی انجام گرفت. همانطور که در فتو گرافی مشاهده میکنید هیچگونه تفاوتی بین نواحی ترمیم شده و رنگ دندان وجود ندارد و فاصله ها نیز بسته شده و خواسته بیمار با کمترین دستکاری در ساختار طبیعی دندان تامین شد. ترمیم دندان های قدامی با مواد همرنگ : کامپوزیت ها (Composites):  کامپوزیت ها که به مواد ترمیمی سفید یا همرنگ دندان معروفند با چنان سرعتی پیشرفت کرده اند که درصورتی که توسط کمپانی معتبری ساخته شده باشند و با تکنیک حساس توصیه ‏شده توسط کارخانه بوسیله دندانپزشک با تجربه کار شوند می توان با اطمینان به جای ترمیم های قدیمی آمالگام (مواد نقره ای) از آنها استفاده کرد. تعداد زیادی از ترمیم  ها را چه در دندان های قدامی (جلویی) و چه در دندان های خلفی (عقبی) می توان با این مواد ترمیم کرد. مزیت ترمیم با این مواد تنها شکل و رنگ زیبای آنها نیست بلکه برای ترمیم با این مواد دندان کمتر تراش می خورد و بافت آن بیشتر محفوظ می ماند. به علاوه، این مواد به دلیل باند شدن (چسبیدن) به دندان ساختمان آن را نیز تقویت می کنند.

ترمیم دندان های قدامی با مواد همرنگ
تاریخ مراجعه :1393/03/27
شماره پرونده : 6601
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

ترمیم دندان های قدامی با مواد همرنگ :

مراجعه کننده عزیزمان ترمیم دندان های قدامی با مواد همرنگ را بصورت جزیی و پس از تست موکاپ پذیرفت ولی در مشاوره های قبلی که با سایر عزیزان همکار انجام داده بودند, پیشنهاد تراش دندان ها و لومینیرز یا لامینیت را دریافت نموده بودند . در جلسه مشاوره زیبایی سمت و سوی ذهنی ایشان به سمت ونیر کامپوزیت ها قرار گرفته بود . خوشبختانه با سوالات دقیقی که در جلسات مشاوره پرسیده میشود این نکته مشخص گردید که ایشان از رنگ دندان ها ناراضی نیست و تمایلی به تغییر آن ها ندارد و طرح درمان ساده تر و کم هزینه تری را به ایشان پیشنهاد نمودیم . پیشنهاد نهایی ما ترمیم نواحی ساییده شده و افزایش طول دندان های فک بالا بود که مورد قبول ایشان واقع شد. دندان ها ترمیم گردید و با استفاده از کامپوزیت های شرکت اولترادنت آمریکا یک درمان کاملا منطبق از لحاظ رنگ و لوسترینگ طبیعی انجام گرفت. همانطور که در فتو گرافی مشاهده میکنید هیچگونه تفاوتی بین نواحی ترمیم شده و رنگ دندان وجود ندارد و فاصله ها نیز بسته شده و خواسته بیمار با کمترین دستکاری در ساختار طبیعی دندان تامین شد.

ترمیم دندان های قدامی با مواد همرنگ : کامپوزیت ها (Composites):

 کامپوزیت ها که به مواد ترمیمی سفید یا همرنگ دندان معروفند با چنان سرعتی پیشرفت کرده اند که درصورتی که توسط کمپانی معتبری ساخته شده باشند و با تکنیک حساس توصیه ‏شده توسط کارخانه بوسیله دندانپزشک با تجربه کار شوند می توان با اطمینان به جای ترمیم های قدیمی آمالگام (مواد نقره ای) از آنها استفاده کرد. تعداد زیادی از ترمیم  ها را چه در دندان های قدامی (جلویی) و چه در دندان های خلفی (عقبی) می توان با این مواد ترمیم کرد. مزیت ترمیم با این مواد تنها شکل و رنگ زیبای آنها نیست بلکه برای ترمیم با این مواد دندان کمتر تراش می خورد و بافت آن بیشتر محفوظ می ماند. به علاوه، این مواد به دلیل باند شدن (چسبیدن) به دندان ساختمان آن را نیز تقویت می کنند.

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ترمیم دندان قدامی

رنگ: A3 الترادنت

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آمریکا

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .