ترمیم زیبایی با ونیر کامپوزیت _ دکتر سهرابی دندانپزشک زیبایی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

ترمیم زیبایی با کامپوزیت

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "ترمیم زیبایی با کامپوزیت" by , written on ۱۳۹۵-۰۱-۱۰

ترمیم زیبایی چهار واحدی: همانگونه که در تصویر مشاهده میکنید مراجعه کننده دارای چهار دندان قدامی غیر متناسب است . استراتژی اصلاح خط لبخند با توجه به نیاز مراجعه کننده تعیین میشه . در این طرح درمان ما موفق شدیم با انجام ونیر کامپوزیت در چهار دندان مورد اشاره ، تمامی خواسته بیمار را تامین کنیم .ترمیم زیبایی در موارد زیادی بسیار ساده و ارزان قیمت است و همیشه جز درمان های بسیار گران قیمت نیست . در این ترمیم زیبایی ، رنگ اندکی سفید تر انتخاب گردید و این با توجه با خواست مراجعه کننده و انجام درمان مکمل بلیچینگ جهت سفید کردن دندان ها بود . ترمیم زیبایی گاها با تعداد کمتری از درمان مورد درخواست مراجعین تامین میشود .

ترمیم زیبایی با کامپوزیت
تاریخ مراجعه :1394/12/20
شماره پرونده : 1109
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

ترمیم زیبایی چهار واحدی:

همانگونه که در تصویر مشاهده میکنید مراجعه کننده دارای چهار دندان قدامی غیر متناسب است . استراتژی اصلاح خط لبخند با توجه به نیاز مراجعه کننده تعیین میشه . در این طرح درمان ما موفق شدیم با انجام ونیر کامپوزیت در چهار دندان مورد اشاره ، تمامی خواسته بیمار را تامین کنیم .ترمیم زیبایی در موارد زیادی بسیار ساده و ارزان قیمت است و همیشه جز درمان های بسیار گران قیمت نیست . در این ترمیم زیبایی ، رنگ اندکی سفید تر انتخاب گردید و این با توجه با خواست مراجعه کننده و انجام درمان مکمل بلیچینگ جهت سفید کردن دندان ها بود . ترمیم زیبایی گاها با تعداد کمتری از درمان مورد درخواست مراجعین تامین میشود .

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ونیر کامپوزیت

رنگ: A2 الترادنت

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آمریکا

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .