ترمیم کامپوزیت و زیباسازی لبخند _ دکتر سهرابی دندانپزشک زیبایی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

ترمیم کامپوزیت

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "ترمیم کامپوزیت" by , written on ۱۳۹۴-۱۲-۲۹

ترمیم کامپوزیت دندان های سانترال: مراجعه کننده خانمی حدودا 25 ساله و با سایش (با منشا عادت) دندان های قدامی مراجعه نمودند .  علت سایش بررسی و رفع شد و جهت درمان دندان های سانترال کامپوزیتی با رنگ روشن تر بر روی دندان قرار داده شد . ترمیم کامپوزیت در دندان های تکی باید بسیار شبیه به دندان کناریش باشد ولی طرح درمان بلیچینگ و درخواست بیمار ما را بر ان داشت تا ترمیم کامپوزیت را کاملا همرنگ نسازیم .  پر کردن دندان یک نوع از خدمات دندان پزشکی ترمیمی است که برای اصلاح ترک خوردگی های جزئی دندان، پوسیدگی دندان یا سایر آسیب های وارد شده به سطح دندان ها استفاده می شود. پر کردن دندان در این کلینیک با مواد همرنگ دندان انجام می شود، این پرکردگی ها کاملا ماندگار هستند. دستگاهی (دستگاه لایت کیور) که برای پر کردن دندان با مواد همرنگ استفاده می‌شود با نورآبی یا بنفش رنگی که تولید می‌کند باعث سخت شدن ماده همرنگ دندان می‌گردد. در اصطلاح عامیانه از عبارت لیزر برای آن استفاده می شود در حالی که لیزر برای جراحی، سفید کردن دندان و گاهی تراشیدن دندان برای پرکردن دندان استفاده می شود.

ترمیم کامپوزیت
تاریخ مراجعه :1394/12/17
شماره پرونده : 1034
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

ترمیم کامپوزیت دندان های سانترال:

مراجعه کننده خانمی حدودا 25 ساله و با سایش (با منشا عادت) دندان های قدامی مراجعه نمودند .  علت سایش بررسی و رفع شد و جهت درمان دندان های سانترال کامپوزیتی با رنگ روشن تر بر روی دندان قرار داده شد . ترمیم کامپوزیت در دندان های تکی باید بسیار شبیه به دندان کناریش باشد ولی طرح درمان بلیچینگ و درخواست بیمار ما را بر ان داشت تا ترمیم کامپوزیت را کاملا همرنگ نسازیم .

 پر کردن دندان یک نوع از خدمات دندان پزشکی ترمیمی است که برای اصلاح ترک خوردگی های جزئی دندان، پوسیدگی دندان یا سایر آسیب های وارد شده به سطح دندان ها استفاده می شود. پر کردن دندان در این کلینیک با مواد همرنگ دندان انجام می شود، این پرکردگی ها کاملا ماندگار هستند.

دستگاهی (دستگاه لایت کیور) که برای پر کردن دندان با مواد همرنگ استفاده می‌شود با نورآبی یا بنفش رنگی که تولید می‌کند باعث سخت شدن ماده همرنگ دندان می‌گردد. در اصطلاح عامیانه از عبارت لیزر برای آن استفاده می شود در حالی که لیزر برای جراحی، سفید کردن دندان و گاهی تراشیدن دندان برای پرکردن دندان استفاده می شود.

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ونیر کامپوزیت

رنگ: A1 الترادنت

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آمریکا

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .