تعویض لمینیت کامپوزیت قدیمی - دکتر سهرابی دندانپزشک زیبایی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

تعویض لمینیت کامپوزیت قدیمی

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 5 - "تعویض لمینیت کامپوزیت قدیمی" by , written on ۱۳۹۳-۱۲-۰۳

تعویض لمینیت کامپوزیت قدیمی : هموطن عزیزی که ساکن خارج از کشور هستند حدودا سه سال قبل درمان ونیر کامپوزیت را نزد یکی از همکاران عزیز و توانمند انجام داده بودند . در مراجعت به اروپا ظاهرا ونیرها جدا شده و نیاز به ترمیم و اصلاح پیدا می نمایند. متاسفانه روش باندینگ و پالیش لازم بعد از باندینگ مجدد به صورت اصولی برای ایشان انجام نگردیده و درمان بعد از سه سال با تغییرات وسیعی مواجه میگردد . در مراجعت به ایران و ویزیت بوسیله درمانگر قبلی ، طرح درمان جدید روکش های تمام سرامیک را نپذیرفته و مجددا برای ونیر کامپوزیت اقدام نمودند. بعد از برداشتن کامپوزیت ها (با نهایت دقت و صبوری) دندان ها کاملا سالم بود و بعد از تمیز کردن ناحیه مجددا لامینیت کامپوزیت برای ایشان انجام شد . این دوست عزیز و قدیمی در مراجعات ویزیت های مشترکی که بوسیله مراجعین داشته ایم خودشان را استاد بنده معرفی میکنند که بعلت تکرار و نقل قول های متعدد مجبور به توضیح هستم که داکیومنت های درمانی اینجانب در استان همدان شروع شده و سعادت حضور در محضر بزرگان ترمیمی زیبایی را بصورت مشترک و در خدمت استاد یزدانی و به اتفاق شروع نمودیم . دوره های ویژه آموزشی: زیبایی الف :با تمام وجود و تواضع در برابر شخصیت بی نظیر استاد و اسطوره “علم و عشق” دکترعلی یزدانی اظهار فروتنی میکنم و افتخارم این است که از سال 82 دربسیاری از  دوره های آموزشی “زیبایی “ایشان حضور داشته و تعداد گواهینامه های که از ایشان دریافت نموده ام دو رقمی است. استادی که در محضرش نشستن افتخاریست که بخاطرش تا زنده ام باید سر بر سجده شکر بگذارم. دکتر علی یزدانی استاد عشق است.پیشنهاد میکنم به سایت شخصی ایشان بروید و با نماد عشق آشنا شوید.   ب:گذراندن دوره جامع دندانپزشکی زیبایی  دکتر امام قلی پور ، با نمره ممتاز و دریافت گواهینامه مربوطه از دانشگاه شیکاگو در تابستان 1393 .دکتر امام قلی پور داور مسابقات بین الملی زیبایی دندانپزشکی آمریکا هستند و ضمنا طراح قلم های کامپوزیت زیبایی شرکت کازمودنت  و مشاور علمی  شرکت اولترادنت آمریکا میباشند. ج:گواهینامه دوره آموزشی “زیبایی در دندانپزشکی” به محوریت شرکت بن تاژ پارس با تدریس استاد گرامی جناب آقای دکتر آصف زاده د:عضویت در آکادمی دندانپزشکان زیبایی آمریکا

تعویض لمینیت کامپوزیت قدیمی
تاریخ مراجعه :1393/07/08
شماره پرونده : 6682
لطفا امتیاز دهید 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز
Loading...

تعویض لمینیت کامپوزیت قدیمی :

هموطن عزیزی که ساکن خارج از کشور هستند حدودا سه سال قبل درمان ونیر کامپوزیت را نزد یکی از همکاران عزیز و توانمند انجام داده بودند . در مراجعت به اروپا ظاهرا ونیرها جدا شده و نیاز به ترمیم و اصلاح پیدا می نمایند. متاسفانه روش باندینگ و پالیش لازم بعد از باندینگ مجدد به صورت اصولی برای ایشان انجام نگردیده و درمان بعد از سه سال با تغییرات وسیعی مواجه میگردد . در مراجعت به ایران و ویزیت بوسیله درمانگر قبلی ، طرح درمان جدید روکش های تمام سرامیک را نپذیرفته و مجددا برای ونیر کامپوزیت اقدام نمودند. بعد از برداشتن کامپوزیت ها (با نهایت دقت و صبوری) دندان ها کاملا سالم بود و بعد از تمیز کردن ناحیه مجددا لامینیت کامپوزیت برای ایشان انجام شد . این دوست عزیز و قدیمی در مراجعات ویزیت های مشترکی که بوسیله مراجعین داشته ایم خودشان را استاد بنده معرفی میکنند که بعلت تکرار و نقل قول های متعدد مجبور به توضیح هستم که داکیومنت های درمانی اینجانب در استان همدان شروع شده و سعادت حضور در محضر بزرگان ترمیمی زیبایی را بصورت مشترک و در خدمت استاد یزدانی و به اتفاق شروع نمودیم .

دوره های ویژه آموزشی:
  • زیبایی
الف :با تمام وجود و تواضع در برابر شخصیت بی نظیر استاد و اسطوره “علم و عشق” دکترعلی یزدانی اظهار فروتنی میکنم و افتخارم این است که از سال 82 دربسیاری از  دوره های آموزشی “زیبایی “ایشان حضور داشته و تعداد گواهینامه های که از ایشان دریافت نموده ام دو رقمی است. استادی که در محضرش نشستن افتخاریست که بخاطرش تا زنده ام باید سر بر سجده شکر بگذارم. دکتر علی یزدانی استاد عشق است.پیشنهاد میکنم به سایت شخصی ایشان بروید و با نماد عشق آشنا شوید.

 

ب:گذراندن دوره جامع دندانپزشکی زیبایی  دکتر امام قلی پور ، با نمره ممتاز و دریافت گواهینامه مربوطه از دانشگاه شیکاگو در تابستان 1393 .دکتر امام قلی پور داور مسابقات بین الملی زیبایی دندانپزشکی آمریکا هستند و ضمنا طراح قلم های کامپوزیت زیبایی شرکت کازمودنت  و مشاور علمی  شرکت اولترادنت آمریکا میباشند.
ج:گواهینامه دوره آموزشی “زیبایی در دندانپزشکی” به محوریت شرکت بن تاژ پارس با تدریس استاد گرامی جناب آقای دکتر آصف زاده
د:عضویت در آکادمی دندانپزشکان زیبایی آمریکا
بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ونیر کامپوزیت

رنگ: B1 بیزیکو

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آلمان

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .