درباره بلیچینگ این درمان _ دکتر سهرابی دندانپزشک زیبایی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

درباره بلیچینگ

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "درباره بلیچینگ" by , written on ۱۳۹۳-۱۲-۰۳

درباره بلیچینگ : رنگ دندان بصورت مادر زادی رنگ زرد رنگ بوده است . درمان با دستگاه ال ای دی طراحی شده توسط دکتر سهرابی (به نام مروارید )انجام شده . از ژلهای بلیچینگ FGMبرزیل برای شروع درمان استفاده شد و برای تثبیت رنگ از روش بلیچینگ خانگی ساخت آمریکا و با روش استفاده اختصاصی استفاده شده است. بلیچینگ چیست؟ بلیچینگ یعنی سفیدكردن دندان‌ها بوسیله مواد خاص اكسیدكننده مثل پراكسید هیدروژن. در این فرآیند، مواد اكسیدكننده داخل ساختار كریستالی مانند مینای دندان نفوذ كرده و رنگیزه‌های رسوب كرده بین هرم‌های مینایی را اكسید می‌كنند. با گذشت زمان نفوذ مواد اكسیدكننده به داخل عاج دندان كه در لایه زیرین مینا قرار دارد نیز صورت می‌گیرد و رنگ آن نیز روشن‌تر می‌شود. یا سفید کردن دندانها بعنوان راه حلی جهت از بین بردن بعضی از تغییر رنگها مطرح شده است.  بررسی انواع Bleaching و عوارض جانبی آن بیان می دارد که در مواردیکه نیاز به سفید کردن دندان داریم بهتر است در انتخاب مورد دقت کافی بعمل آورده و مزایا و معایب روشهای مختلف را در رابطه با این مورد خاص بررسی کرده تا روش درمانی Bleaching یا تکنیکهای دیگر اعم از Veneering و Crowning و یا Bounding هر کدام بجای خود مورد استفاده قرار گیرد.

درباره بلیچینگ
تاریخ مراجعه :1392/05/14
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

درباره بلیچینگ :

رنگ دندان بصورت مادر زادی رنگ زرد رنگ بوده است . درمان با دستگاه ال ای دی طراحی شده توسط دکتر سهرابی (به نام مروارید )انجام شده . از ژلهای بلیچینگ FGMبرزیل برای شروع درمان استفاده شد و برای تثبیت رنگ از روش بلیچینگ خانگی ساخت آمریکا و با روش استفاده اختصاصی استفاده شده است.

بلیچینگ چیست؟

بلیچینگ یعنی سفیدكردن دندان‌ها بوسیله مواد خاص اكسیدكننده مثل پراكسید هیدروژن. در این فرآیند، مواد اكسیدكننده داخل ساختار كریستالی مانند مینای دندان نفوذ كرده و رنگیزه‌های رسوب كرده بین هرم‌های مینایی را اكسید می‌كنند. با گذشت زمان نفوذ مواد اكسیدكننده به داخل عاج دندان كه در لایه زیرین مینا قرار دارد نیز صورت می‌گیرد و رنگ آن نیز روشن‌تر می‌شود.

یا سفید کردن دندانها بعنوان راه حلی جهت از بین بردن بعضی از تغییر رنگها مطرح شده است.  بررسی انواع Bleaching و عوارض جانبی آن بیان می دارد که در مواردیکه نیاز به سفید کردن دندان داریم بهتر است در انتخاب مورد دقت کافی بعمل آورده و مزایا و معایب روشهای مختلف را در رابطه با این مورد خاص بررسی کرده تا روش درمانی Bleaching یا تکنیکهای دیگر اعم از Veneering و Crowning و یا Bounding هر کدام بجای خود مورد استفاده قرار گیرد.

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: بلیچینگ

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .