نمونه ای از ونیر کامپوزیت با مدل دندان خرگوشی 7382

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

دندان خرگوشی 7382

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4 - "دندان خرگوشی 7382" by , written on ۱۳۹۵-۰۶-۰۶

دندان خرگوشی 7382 : دندان خرگوشی 7382 عنوان پرونده درمانی ، متعلق به خانم جوانی بود که تا زمان عروسی اش مدت زیادی باقی نمانده بود . مدت ها تحقیق کرده بود و به این تنیجه رسیده بود که مایل نیست دندان هایش تراش بخورد . دندان سانترال سمت راستش ایمپلنت بود که دارای تحلیل استخوان بود . امکان تعویض و اصلاح مشکلات ناشی از شکست درمان ایمپلنت برایش مقدور نبود و باید بعد از مراسم عروسی اقدام میکرد . درمان ونیر کامپوزیت روی هشت دندان بالا انجام شد و نمای پرسلن با پوشش مناسب نمای کامپوزیتی و یکسان گرفت . پینوشت : در حالت طبیعی ، دو دندان سانترال بالا باید کمی بلندتر از دندان های کناری (لترال) باشند تا به صاحب ان ، ظاهری جوان ببخشند. این دندان ها هم ارتفاع دندان های نیش در کناره های دهان می باشند. « خط لبخند» یک خط فرضی است که از لبه دندان های جلوی فک بالا می گذرد و با لبه فوقانی لب پایین موازی است. اگر این خط به سمت پایین انحنا داشته باشد، لبخند فرد حالت جوان پیدا می کند، ولی اگر صاف باشد ، نشان دهنده سایش دندان ها و بالا رفتن سن است. اگر دندان های سانترال را مقداری بلند تر کنیم  ، لبخند به اصطلاح عامه حالت خرگوشی پیدا می کند.

دندان خرگوشی 7382
تاریخ مراجعه :1395/06/05
شماره پرونده : 7382
لطفا امتیاز دهید 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز
Loading...

دندان خرگوشی 7382 :

دندان خرگوشی 7382 عنوان پرونده درمانی ، متعلق به خانم جوانی بود که تا زمان عروسی اش مدت زیادی باقی نمانده بود . مدت ها تحقیق کرده بود و به این تنیجه رسیده بود که مایل نیست دندان هایش تراش بخورد . دندان سانترال سمت راستش ایمپلنت بود که دارای تحلیل استخوان بود . امکان تعویض و اصلاح مشکلات ناشی از شکست درمان ایمپلنت برایش مقدور نبود و باید بعد از مراسم عروسی اقدام میکرد . درمان ونیر کامپوزیت روی هشت دندان بالا انجام شد و نمای پرسلن با پوشش مناسب نمای کامپوزیتی و یکسان گرفت .

پینوشت :
در حالت طبیعی ، دو دندان سانترال بالا باید کمی بلندتر از دندان های کناری (لترال) باشند تا به صاحب ان ، ظاهری جوان ببخشند. این دندان ها هم ارتفاع دندان های نیش در کناره های دهان می باشند. « خط لبخند» یک خط فرضی است که از لبه دندان های جلوی فک بالا می گذرد و با لبه فوقانی لب پایین موازی است. اگر این خط به سمت پایین انحنا داشته باشد، لبخند فرد حالت جوان پیدا می کند، ولی اگر صاف باشد ، نشان دهنده سایش دندان ها و بالا رفتن سن است.
اگر دندان های سانترال را مقداری بلند تر کنیم  ، لبخند به اصطلاح عامه حالت خرگوشی پیدا می کند.

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: ونیر کامپوزیت

رنگ: bleach medium

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آلمان

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .