دیاستم دندانی | مریلند بریج | دکتر سهرابی | دندانپزشک زیبایی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

دیاستم دندانی

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "دیاستم دندانی" by , written on ۱۳۹۳-۱۲-۰۳

دیاستم دندانی درمان این دیاستم دندانی توسط مریلند بریج انجام شده است. خانمی 35 ساله که بعلت وسعت دیاستم های موجود امکان درمان ونیر کامپوزیت و حفظ تناسبات دندانی برایش ممکن نگردید.بعد از چندین جلسه کنترل و بررسی های مختلف تصمیم بر این شد که دندانها کانین(نیش) بوسیله براکت در محل های درست خود قرار بگیرند و دندانهای لترال بوسیله ایمپلنت جایگزین گردند. متاسفانه مهاجرت کاری به خارج از کشور که ظاهرا غیر قابل پیش بینی بود طرح درمان را تعویض نمود و در نهایت دندانهای لترال بوسیله مریلند بریج جایگزین شد.  معمولا افرادی که دندان های جلو آن ها دارای فاصله دندانی است از عدم زیبایی لبخند خود رنج می برند و برای مرتب کردن دندان های جلو خود به دندانپزشکان مراجعه می کنند. دیاستم اصطلاح تخصصی دندانپزشکی است در بستن فاصله بین دندان هاست و بیشتر برای دندان های قدامی مشهور است. فاصله دندانی معمولا با روش های مختلفی اصلاح می شود ولی افراد به دنبال سریع ترین راه می باشند. راهی که در کمترین زمات فاصله دندانی آن ها را اصلاح کند. البته بسیاری از افراد هم ممکن است این فاصله دندان را دوست داشته باشند. به شخصه بارها علاقه بعضی از آنها را به این نوع دندان هم دیده ام و بعضی از افراد نیز از بهترین و سریع ترین راه ها برای از بین بردن فاصله دندانی آگاه نیستند.  بستن فاصله دندان ها که به اصطلاح دیاستم نام دارد به روش های مختلفی ممکن است از جمله ارتودنسی و روکش های چینی و سرامیک ها صورت گیرد.

دیاستم دندانی
تاریخ مراجعه :1392/05/12
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

دیاستم دندانی

درمان این دیاستم دندانی توسط مریلند بریج انجام شده است. خانمی 35 ساله که بعلت وسعت دیاستم های موجود امکان درمان ونیر کامپوزیت و حفظ تناسبات دندانی برایش ممکن نگردید.بعد از چندین جلسه کنترل و بررسی های مختلف تصمیم بر این شد که دندانها کانین(نیش) بوسیله براکت در محل های درست خود قرار بگیرند و دندانهای لترال بوسیله ایمپلنت جایگزین گردند.
متاسفانه مهاجرت کاری به خارج از کشور که ظاهرا غیر قابل پیش بینی بود طرح درمان را تعویض نمود و در نهایت دندانهای لترال بوسیله مریلند بریج جایگزین شد.

 معمولا افرادی که دندان های جلو آن ها دارای فاصله دندانی است از عدم زیبایی لبخند خود رنج می برند و برای مرتب کردن دندان های جلو خود به دندانپزشکان مراجعه می کنند. دیاستم اصطلاح تخصصی دندانپزشکی است در بستن فاصله بین دندان هاست و بیشتر برای دندان های قدامی مشهور است. فاصله دندانی معمولا با روش های مختلفی اصلاح می شود ولی افراد به دنبال سریع ترین راه می باشند. راهی که در کمترین زمات فاصله دندانی آن ها را اصلاح کند. البته بسیاری از افراد هم ممکن است این فاصله دندان را دوست داشته باشند. به شخصه بارها علاقه بعضی از آنها را به این نوع دندان هم دیده ام و بعضی از افراد نیز از بهترین و سریع ترین راه ها برای از بین بردن فاصله دندانی آگاه نیستند.  بستن فاصله دندان ها که به اصطلاح دیاستم نام دارد به روش های مختلفی ممکن است از جمله ارتودنسی و روکش های چینی و سرامیک ها صورت گیرد.
بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: فاصله های دندانی

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .