بستن دیاستم با کامپوزیت | فاصله دندانی | دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی

دکترسهرابی دندانپزشک زیبایی , ونیر کامپوزیت , لمینیت

دیاستم

دکتر محمد رضا سهرابی دندانپزشک زیبایی
Review: 4.5 - "دیاستم" by , written on ۱۳۹۳-۱۲-۰۳

بستن دیاستم با کامپوزیت: مراجعه کننده از آشنایان و دوستان هنرمند بنده بودند. امان از زمانی که شما در کارهای زیبایی با یک دکوراتور حرفه ای طرف باشید. اگر در تصویر مشاهده میکنید که فاصله دندانی کاملا بسته نمیباشد مربوط به ذوق مراجعه کننده مطب است نه خساست در استفاده از کامپوزیت های زیبایی در دندانپزشکی. لطفا در نظر بگیرید که سطح دندان بصورت کامل با کامپوزیت پوشانده نشده و مجموعه تکنیک خوب و مواد مارک دار و معتبر یک تطابق عالی میان نسج طبیعی دندان و کامپوزیت ها ایجاد نموده است. ضمنا در این درمان به هیچ عنوان دندان را تراش ندادیم. روش درمانی استفاده شده در این کیس مربوط به استاد علی یزدانی میباشد. به طور معمول از روش های زیر برای بستن دیاستم ها استفاده می شود: ارتودنسی (گاهی همراه با جراحی)، ایمپلنت، پروتز های ثابت، لامینیت (پوسته) چینی و کامپوزیت (مواد همرنگ دندان) مستقیم و غیر مستقیم. انتخاب هر کدام از این روش ها ارتباط مستقیم با علت دیاستم دارد. برای مثال اگر علت دیاستم از دست رفتن یک یا چند دندان و جابه جایی بقیه دندان ها و یا فقدان مادرزادی یک دندان باشد، باید ابتدا به وسیله درمان ارتودنسی دندان ها به هم نزدیک شوند و سپس فاصله به وجود آمده به وسیله جایگزین کردن دندان مورد نظر اصلاح شود. مساله مهم دیگر اندازه دیاستم هاست. در صورت بزرگ بودن دیاستم ها نمی توان از روش ترمیم استفاده کرد زیرا حاصل کار دندان های بزرگ و بدشکلی خواهد بود.

دیاستم
تاریخ مراجعه :1392/12/08
شماره پرونده : 5939
1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (No Ratings Yet)
Loading...

بستن دیاستم با کامپوزیت:

مراجعه کننده از آشنایان و دوستان هنرمند بنده بودند. امان از زمانی که شما در کارهای زیبایی با یک دکوراتور حرفه ای طرف باشید. اگر در تصویر مشاهده میکنید که فاصله دندانی کاملا بسته نمیباشد مربوط به ذوق مراجعه کننده مطب است نه خساست در استفاده از کامپوزیت های زیبایی در دندانپزشکی. لطفا در نظر بگیرید که سطح دندان بصورت کامل با کامپوزیت پوشانده نشده و مجموعه تکنیک خوب و مواد مارک دار و معتبر یک تطابق عالی میان نسج طبیعی دندان و کامپوزیت ها ایجاد نموده است. ضمنا در این درمان به هیچ عنوان دندان را تراش ندادیم.
روش درمانی استفاده شده در این کیس مربوط به استاد علی یزدانی میباشد.

به طور معمول از روش های زیر برای بستن دیاستم ها استفاده می شود:

ارتودنسی (گاهی همراه با جراحی)، ایمپلنت، پروتز های ثابت، لامینیت (پوسته) چینی و کامپوزیت (مواد همرنگ دندان) مستقیم و غیر مستقیم. انتخاب هر کدام از این روش ها ارتباط مستقیم با علت دیاستم دارد. برای مثال اگر علت دیاستم از دست رفتن یک یا چند دندان و جابه جایی بقیه دندان ها و یا فقدان مادرزادی یک دندان باشد، باید ابتدا به وسیله درمان ارتودنسی دندان ها به هم نزدیک شوند و سپس فاصله به وجود آمده به وسیله جایگزین کردن دندان مورد نظر اصلاح شود. مساله مهم دیگر اندازه دیاستم هاست. در صورت بزرگ بودن دیاستم ها نمی توان از روش ترمیم استفاده کرد زیرا حاصل کار دندان های بزرگ و بدشکلی خواهد بود.

بازگشت به گالری

مشاهده نمونه کارهای مرتبط براساس:

دسته بندی: فاصله های دندانی

رنگ: ترکیبی

کشور سازنده: کامپوزیت های ساخت آمریکا

کاربر گرامی ضمن تشکر از اعتماد شما به اینجانب و طرح سوال در سایت لبخند برتر ، استدعا دارم قبل از نوشتن سوالات خود متن زیر را با دقت بخوانید .
1. سوال خود را بخش مناسب مطرح کنید .
2. از قید شماره تلفن در متن سوالاتتون خود داری فرمایید .
3. تعداد سوالات وارد شده به سایت بالا است . لطفا جهت دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید
4. سعی کنید قبل از طرح سوال ، جواب های سایر کاربران را مطالعه کنید .
5. امکان تجویز دارو به وسیله کامنت وجود ندارد و خلاف قوانین است .